Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Dwumecz Rekin (Bydgoszcz, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti C1 | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti C2 | |
50 Dorso | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti C2 | |
25 Rana | Esordienti C | |
25 Rana | Esordienti B1 | |
25 Farfalla | Esordienti B1 | |
25 Farfalla | Esordienti C2 | |
25 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI |
Dwumecz Rekin (Bydgoszcz, POL)
POL MKS Sp-63 Bydgoszcz
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Barszewska Martyna - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | Squalificato | 01'07''62 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2008 (Poznan, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'26''45 |
Borowska Julia - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'38''62 | 00'41''26 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'49''17 | 00'50''28 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Budnicka Anna - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'45''34 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 01'00''89 | 00'56''44 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Dachtera Lena - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'53''12 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 01'06''34 |
Dachtera Nadia - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'51''40 | 25 Rana (Esordienti B1) | 00'31''31 | 00'34''97 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Daniel Izabela - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 01'05''85 | 01'03''12 | 02/10/2021 - IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 10-12 Lat (Swiecie, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 02'06''33 | 02'11''73 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Dobrzynska Zuzanna - 2012 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 01'02''80 | 25 Farfalla (Esordienti B1) | 00'29''68 |
Dopierala Zuzanna - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'51''83 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'32''40 |
Fedek Maja - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'57''66 | 02'39''57 | 30/11/2019 - XIV Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszczy, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'04''56 | 02'03''96 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Glowik Hanna - 2010 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'43''04 | 00'46''48 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'52''03 | 00'50''70 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Graj Lena - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'57''34 | 00'55''21 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'59''67 | 01'01''88 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Grynis Maria - 2010 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'40''83 | 00'42''79 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'21''70 |
Gubbels Boniek Skye - 2011 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'47''76 | 00'47''74 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'47''36 | 01'44''49 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Janecka Zuzanna - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'34''31 | 00'34''16 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'31''15 | 01'31''51 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Klos Natasza - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'38''38 | 00'43''10 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'46''49 | 00'50''21 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Kortas Alicja - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'11''21 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'40''97 |
Kotkowska Lena - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'44''19 | 00'45''06 | 02/10/2021 - IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 10-12 Lat (Swiecie, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'57''54 | 01'00''03 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Kowalska Marcelina - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''46 | 00'37''40 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'35''71 |
Kowalska Milena - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'09''58 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'33''07 | 00'37''69 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Lenz Nastazja - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'37''03 | 00'38''78 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'49''32 | 00'48''93 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Lutkowska Iga - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'42''40 | 00'44''69 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'55''21 | 01'02''37 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Marach Maja - 2011 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'56''77 | 00'58''87 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'54''73 | 00'55''78 | 02/10/2021 - IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 10-12 Lat (Swiecie, POL) |
Mazurkiewicz Ada - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'13''35 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 01'14''24 |
Michalska Olimpia - 2010 | 50 Dorso (Esordienti A1) | Squalificato | 00'43''25 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'44''77 |
Milej Zofia - 2009 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'26''87 | 01'27''84 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A2) | Squalificato | 01'27''28 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Morawiec Liliana - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'42''26 | 25 Farfalla (Esordienti B1) | 00'22''44 |
Palicka Patrycja - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'12''51 | 01'15''15 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'18''91 | 01'20''06 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Pawlik Apolonia - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'55''98 | 25 Rana (Esordienti B1) | 00'27''78 | 00'32''08 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Pawlowska Oliwia - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 01'11''84 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'36''54 | 00'39''33 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Poszkuta Zuzanna - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'50''15 | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'56''64 |
Przybyla Lena - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'52''24 | 00'51''77 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 02'11''26 | 02'10''51 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Rydynska Maja - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'03''61 | 01'04''31 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'18''48 | 01'15''81 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Rzeznikowska Oliwia - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'59''17 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'34''28 | 00'42''35 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Siminska Hanna - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'46''84 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'47''32 |
Siminska Laura - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'44''12 | 00'46''07 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'48''37 | 00'51''71 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Sobolewska Martyna - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''72 | 01'23''28 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'26''59 | 01'28''56 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Synakiewicz Antonina - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'50''84 | 25 Rana (Esordienti B1) | 00'29''12 |
Szopa Oliwia - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'37''87 | 01'46''39 | 30/11/2019 - XIV Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszczy, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 02'05''99 | 29/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow Runda I (Bydgoszcz, POL) |
Szulc Ewa - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'43''33 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'50''29 |
Szuprczynska Natasza - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'49''38 | 00'45''92 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'59''81 | 00'52''71 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Targowska Wiktoria - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'44''07 | 00'43''28 | 02/10/2021 - IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 10-12 Lat (Swiecie, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'49''27 | 00'45''78 | 02/10/2021 - IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 10-12 Lat (Swiecie, POL) |
Tomaszewska Pola - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'11''32 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'40''72 |
Tralewska Wiktoria - 2012 | 25 Rana (Esordienti B1) | 00'26''76 | 00'31''20 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 25 Farfalla (Esordienti B1) | 00'29''46 |
Trela Zofia - 2012 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'57''06 | 25 Farfalla (Esordienti B1) | 00'32''53 |
Turowska Kornelia - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'37''57 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'38''43 |
Waligorska Lidia - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 01'12''10 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'35''74 | 00'46''72 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Wasewicz Antonina - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'50''97 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'32''74 | 00'43''39 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Weclewska Dominika - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'49''79 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'32''28 | 00'34''05 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Werner Zuzanna - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 00'55''16 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'01''76 |
Wieczorek Barbara - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'14''34 | 01'11''73 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'22''71 | 01'21''61 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Wieczorek Zuzanna - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'09''40 | 01'10''58 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'17''58 | 01'21''29 | 30/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow Runda I (Bydgoszcz, POL) |
Wierzbowska Julia - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'48''93 | 50 Rana (Esordienti A1) | 01'07''31 |
Wijata Zuzanna - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'40''58 | 00'42''21 | 02/10/2021 - IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 9 Lat I Mlodsi (Swiecie, POL) | 25 Rana (Esordienti B1) | 00'24''99 | 00'23''81 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Wosko Anastazja - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'25''60 | 01'25''27 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'47''35 | 01'43''19 | 29/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow Runda I (Bydgoszcz, POL) |
Wozniak Michalina - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'07''70 | 01'09''29 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'10''59 | 01'10''85 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Zacny Aleksandra - 2007 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'39''79 | 01'37''27 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'43''77 | 01'33''96 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Zagrodnik Hanna - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''84 | 01'10''35 | 16/05/2021 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'28''22 | 01'26''73 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Zyska Zofia - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C) | 01'12''13 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'18''23 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bakalarz Franciszek - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'00''81 | 01'02''02 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'11''96 | 01'12''80 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Bakalarz Tymon - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'39''92 | 00'45''41 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 25 Farfalla (Esordienti C2) | 00'23''98 |
Borskowicz Aleksander - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'57''00 | 25 Rana (Esordienti C2) | 00'33''07 | 00'45''60 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Bryda Szymon - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'33''85 | 00'35''14 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'39''37 | 00'39''76 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Cerajewski Hubert - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'42''37 | 00'42''97 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'59''26 | 01'00''58 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Cioch Mikolaj - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 01'03''37 | 50 Dorso (Esordienti C2) | 01'07''55 |
Dziewulski Nikodem - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | Squalificato | 00'42''20 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | Squalificato | 00'56''63 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Fojutowski Filip - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'15''60 | 01'18''89 | 12/12/2020 - Mikolajkowe 2020 Wewnetrzne (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'21''50 | 01'22''51 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Gorka Bartosz - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'44''18 | 00'42''29 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'52''23 |
Graj Pawelâ€s - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'17''79 | 01'22''21 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'28''94 | 01'29''02 | 30/11/2019 - XIV Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszczy, POL) |
Gwizdala Karol - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'41''56 | 00'44''80 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'48''70 | 00'50''03 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Hermelin Maksymilian - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'16''30 | 01'19''34 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'39''97 | 01'42''27 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Hermelin Stanislaw - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 01'03''20 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'28''42 | 00'35''27 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Hetman Mikolaj - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'59''53 | 00'58''51 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'07''30 | 01'07''28 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Joachimiak Jan - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'37''93 | 00'38''09 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'55''61 | 00'54''59 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Juengst Jan - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 01'15''46 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 01'12''89 |
Jurczak Jan - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 01'04''61 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'35''21 |
Kaplon Szymon - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'24''28 | 01'24''88 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'34''13 | 01'33''83 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Karwacki Hubert - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'39''45 | 00'45''64 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 25 Farfalla (Esordienti C2) | 00'21''23 |
Karwacki Norbert - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'12''65 | 01'10''34 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'20''83 | 01'18''55 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Kasperowicz Jan - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'59''24 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'32''21 |
Klaczynski Szymon - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'31''55 | 01'33''62 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'49''13 | 01'55''05 | 30/11/2019 - XIV Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszczy, POL) |
Kostrzewski Filip - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'11''42 | 01'10''68 | 16/05/2021 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'19''71 | 01'19''46 | 16/05/2021 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 2° Day |
Kotlowski Bartosz - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'27''62 | 01'32''96 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'35''81 | 01'37''83 | 02/10/2021 - IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 13 Lat I Starsi (Swiecie, POL) |
Kowalski Krystian - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'15''66 | 01'16''25 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'37''62 | 01'38''05 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Krajnik Blazej - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'43''93 | 00'47''88 | 12/12/2020 - Mikolajkowe 2020 Wewnetrzne (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'57''58 | 00'56''77 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Kunicki Kacper - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 01'04''01 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'35''15 |
Kusmierczyk Aleksander - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'52''22 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 01'05''88 | 00'58''68 | 12/12/2020 - Mikolajkowe 2020 Wewnetrzne (Bydgoszcz, POL) |
Kutta Igor - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'52''27 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'55''22 |
Lawrynowicz Kacper - 2009 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'23''62 | 01'25''62 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'18''42 | 01'18''20 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Lewicki Bartosz - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''14 | 01'18''56 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'47''84 | 02'29''42 | 09/12/2017 - XII Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszcz, POL) |
Mackowiak Konrad - 2010 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'45''23 | 00'47''29 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'36''31 | 00'38''48 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Malinowski Albert - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'39''49 | 00'43''03 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'47''44 |
Mielniczuk Fabian - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 01'00''09 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'39''21 |
Niemczewski Maksymilian - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 01'12''37 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'34''41 | 00'35''77 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Niwinski Hubert - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'56''11 | 00'55''36 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 01'07''14 | 01'22''67 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Nowak Tymoteusz - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'57''58 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 00'54''62 |
Olszewski Oskar - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'49''94 | 00'45''90 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti B1) | Squalificato |
Papke Oskar - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'51''31 | 25 Rana (Esordienti C2) | 00'30''38 | 00'33''28 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Paszylk Joachim - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 01'02''56 | 50 Dorso (Esordienti C2) | 01'02''75 |
Pawlowski Jakub - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'51''51 | 50 Rana (Esordienti B2) | 01'00''24 | 01'02''57 | 12/12/2020 - Mikolajkowe 2020 Wewnetrzne (Bydgoszcz, POL) |
Przybysz Ignacy - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'33''66 | 00'34''85 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'40''58 | 00'42''23 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Raczynski Filip - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'50''90 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 00'56''04 |
Rasztubowicz Jakub - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'52''19 | 00'54''80 | 12/12/2020 - Mikolajkowe 2020 Wewnetrzne (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'57''50 | 01'00''48 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Rasztubowicz Tymoteusz - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'59''02 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 01'00''14 |
Ratajczak Marcel - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'07''02 | 01'12''28 | 16/05/2021 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'13''98 | 01'19''38 | 16/05/2021 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 2° Day |
Rubiszewski Antoni - 2009 | 100 Rana (Esordienti A1) | 02'00''59 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 02'00''34 | 02'03''01 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Siemianowski Gracjan - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 01'03''42 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'42''03 |
Sikora Aleksander - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'50''18 | 00'58''33 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 25 Farfalla (Esordienti C2) | 00'30''40 |
Skopowski Michal - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'39''69 | 00'41''27 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'40''55 |
Soroko Franciszek - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'31''60 | 01'29''40 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'44''69 | 01'51''46 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Streich Mikolaj - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'36''78 | 01'34''54 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | Squalificato | 01'50''30 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Szczerbicki Ksawery - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 01'05''13 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 01'07''67 |
Szecowka Tymon - 2011 | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'51''81 | 00'52''95 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Misti (Esordienti B1) | Squalificato | 01'39''02 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Szopa Oskar - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'38''49 | 00'42''14 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'51''48 | 00'53''41 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Wieloch Kajetan - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'41''37 | 00'42''48 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'55''45 | 00'55''89 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Wolowski Leonard - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 01'07''09 | 50 Dorso (Esordienti C2) | 01'07''35 |
Wygenka Dominik - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'49''68 | 00'54''39 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | Squalificato | 01'11''82 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Zablocki Wiktor - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'24''28 | 01'26''52 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | Squalificato | 01'40''88 | 30/11/2019 - XIV Mikolajkowe Zawody Plywackie (Bydgoszczy, POL) |
Zdrojewski Maksymilian - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 01'12''26 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'39''44 | 00'42''56 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |