Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 10-12 Lat (Swiecie, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
4x50 Misti | Esordienti A1 | |
4x50 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Misti | Esordienti B1 |
IV Zawody Plywackie O Puchar Burmistrza Swiecia 10-12 Lat (Swiecie, POL)
POL Muks Rekin Bydgoszcz
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Czarnecka Lena - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'46''74 | 00'50''39 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 01'04''87 |
Jankowska Ewa - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'45''38 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'55''75 |
Kawka Aleksandra - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'48''35 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'54''53 |
Kosinska Lena - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'42''70 | 00'41''81 | 12/12/2020 - Mikolajkowe 2020 Wewnetrzne (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'53''95 | 00'57''37 | 12/12/2020 - Mikolajkowe 2020 Wewnetrzne (Bydgoszcz, POL) |
Lewandowska Alicja - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'55''82 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'58''26 | 00'56''73 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Mikolajczyk Agnieszka - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'49''77 | 50 Rana (Esordienti B2) | Squalificato |
Nosek Gaja - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'46''37 | 00'43''00 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1) | 01'12''39 |
Obryk Zuzanna - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'44''43 | 00'43''35 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'54''94 | 00'56''65 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Piechocka Zofia - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'32''76 | 00'33''69 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'35''14 | 00'38''03 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Siemion Antonina - 2010 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'47''17 | 00'49''17 | 12/12/2020 - Mikolajkowe 2020 Wewnetrzne (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'57''14 | 00'57''84 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Ukleja Julia - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'35''19 | 00'41''00 | 27/04/2019 - XIII Wielkanocne Zawody W Plywaniu (Bydgoszcz, POL) | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'42''64 | 00'47''12 | 07/04/2019 - IV Ogolnopolskie Zawody Plywackie Solano Cup (Bydgoszcz, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Berka Ksawery - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'52''00 | 00'52''75 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 01'07''32 | 01'11''83 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Bernatajtis Jakub - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'44''34 | 00'45''37 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'49''64 | 00'49''03 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Cyzio Aleksander - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'35''90 | 00'41''06 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'47''49 | 00'51''03 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Demski Filip - 2009 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'39''75 | 00'41''16 | 25/09/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'34''63 | 00'36''03 | 25/09/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) |
Drapala Gracjan - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'27''52 | 00'27''30 | 25/09/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'31''37 | 00'31''42 | 25/09/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) |
Grymuza Michal - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'46''85 | 00'46''32 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'56''84 | 00'53''64 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day |
Hawrylewicz Dominik - 2010 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'59''44 | 01'18''47 | 27/10/2018 - Z Delfinem Do Tokio (Torun, POL) |
Klimczak Igor - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'34''98 | 00'36''87 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | Squalificato |
Kurasiak Andrzej - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'34''20 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'46''94 | 00'46''45 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) |
Majewski Marcel - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'46''06 | 00'47''17 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Dorso (Esordienti B1) | 01'00''94 | 00'54''16 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Milewski Michal - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'36''43 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'43''90 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'45''21 |
Pokora Sebastian - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'31''91 | 01'32''79 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'50''80 |
Pranczk Edmund - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'56''03 | 00'54''42 | 07/05/2021 - Trojmecz 2021 Maj (Bydgoszcz, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 01'08''07 |
Tobolewski Julian - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'42''53 | 00'44''69 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'56''95 | 00'57''40 | 09/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti B1) | Squalificato | 00'51''35 | 10/06/2021 - Ogolnopolskie Druzynowe Zawody Dzieci 10, 11 Lat (Bydgoszcz, POL) - 2° Day |
Tobolewski Michal - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'25''89 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'43''11 |