1 | Sienkiewicz Aleksander | 2003 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 00'51''47 | 665 | | | |
50m 25.14 (25.14) 100m 51.47 (26.33) [51.47] |
2 | Kowalski Daniel | 2003 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 00'51''67 | 657 | | | |
50m 25.66 (25.66) 100m 51.67 (26.01) [51.67] |
3 | Sobiechowski Kajetan | 2006 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 00'54''82 | 550 | | | |
50m 26.41 (26.41) 100m 54.82 (28.41) [54.82] |
4 | Drobek Julian | 2007 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 00'56''06 | 515 | | | |
50m 26.85 (26.85) 100m 56.06 (29.21) [56.06] |
5 | Janiak Jakub | 2005 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 00'57''07 | 488 | | | |
50m 26.94 (26.94) 100m 57.07 (30.13) [57.07] |
6 | Gajewski Bartosz | 2007 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 00'57''71 | 472 | | | |
50m 28.16 (28.16) 100m 57.71 (29.55) [57.71] |
7 | Starzynski Filip | 2006 | POL Aquapark Wagrowiec | 00'58''21 | 460 | | | |
50m 27.41 (27.41) 100m 58.21 (30.80) [58.21] |
8 | Makarewicz Filip | 2006 | POL Aquapark Wagrowiec | 00'59''22 | 437 | | | |
50m 28.78 (28.78) 100m 59.22 (30.44) [59.22] |
9 | Jaroslawski Tomasz | 2006 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 00'59''30 | 435 | | | |
50m 28.22 (28.22) 100m 59.30 (31.08) [59.30] |
10 | Zarzycki Adrian | 2006 | POL Ks Balti Bielawa | 00'59''88 | 422 | | | |
50m 28.42 (28.42) 100m 59.88 (31.46) [59.88] |
11 | Mita Dawid | 2006 | POL Mks Piast Glogow | 01'01''25 | 394 | | | |
50m 28.88 (28.88) 100m 1:01.25 (32.37) [1:01.25] |
12 | Sztachelek Milosz | 2005 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'01''75 | 385 | | | |
50m 29.04 (29.04) 100m 1:01.75 (32.71) [1:01.75] |
13 | Tomys Maksymilian | 2005 | POL Uks 3 Wodnik Wolsztyn | 01'02''18 | 377 | | | |
50m 30.15 (30.15) 100m 1:02.18 (32.03) [1:02.18] |
14 | Kowalski Pawel | 2007 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'02''41 | 373 | | | |
50m 29.82 (29.82) 100m 1:02.41 (32.59) [1:02.41] |
15 | Hanus Lateef | 2005 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'07''24 | 298 | | | |
50m 30.45 (30.45) 100m 1:07.24 (36.79) [1:07.24] |
16 | Zhadan Nikolai | 2008 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'07''94 | 289 | | | |
50m 33.48 (33.48) 100m 1:07.94 (34.46) [1:07.94] |
17 | Slawinski Karol | 2006 | POL Uks 3 Wodnik Wolsztyn | 01'08''16 | 286 | | | |
50m 32.40 (32.40) 100m 1:08.16 (35.76) [1:08.16] |
18 | Gajewski Karol | 2007 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'08''34 | 284 | | | |
50m 32.34 (32.34) 100m 1:08.34 (36.00) [1:08.34] |
19 | Kut Mateusz | 2004 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'08''79 | 278 | | | |
50m 32.09 (32.09) 100m 1:08.79 (36.70) [1:08.79] |
20 | Kedzierski Kacper | 2006 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'10''00 | 264 | | | |
50m 32.87 (32.87) 100m 1:10.00 (37.13) [1:10.00] |
21 | Matuszak Alex | 2008 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'11''11 | 252 | | | |
50m 33.82 (33.82) 100m 1:11.11 (37.29) [1:11.11] |
22 | Bernacik Filip | 2010 | POL Ks Balti Bielawa | 01'12''83 | 234 | | | |
50m 34.26 (34.26) 100m 1:12.83 (38.57) [1:12.83] |
23 | Pawelkiewicz Sebastian | 2008 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'15''14 | 213 | | | |
50m 37.49 (37.49) 100m 1:15.14 (37.65) [1:15.14] |
24 | Tatarynowicz Jan | 2010 | POL Niagara Jedynka Wolsztyn | 01'15''69 | 209 | | | |
50m 35.35 (35.35) 100m 1:15.69 (40.34) [1:15.69] |
25 | Wesolowski Szymon | 2008 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'17''68 | 193 | | | |
50m 37.86 (37.86) 100m 1:17.68 (39.82) [1:17.68] |
26 | Falkowski Patryk | 2008 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'18''00 | 191 | | | |
50m 36.64 (36.64) 100m 1:18.00 (41.36) [1:18.00] |
27 | Cichy Mikolaj | 2010 | POL Uks 3 Wodnik Wolsztyn | 01'18''96 | 184 |
28 | Sudzik Wojciech | 2009 | POL Uks 3 Wodnik Wolsztyn | 01'19''69 | 179 | | | |
50m 37.71 (37.71) 100m 1:19.69 (41.98) [1:19.69] |
29 | Wojciechowski Antoni | 2010 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'21''86 | 165 | | | |
50m 39.65 (39.65) 100m 1:21.86 (42.21) [1:21.86] |
30 | Kasprzak Damian | 2010 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'26''26 | 141 | | | |
50m 38.19 (38.19) 100m 1:26.26 (48.07) [1:26.26] |
31 | Rymaszewski Antoni | 2010 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'26''86 | 138 | | | |
50m 41.92 (41.92) 100m 1:26.86 (44.94) [1:26.86] |
32 | Falkowski Hubert | 2008 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | 01'27''90 | 133 | | | |
50m 39.74 (39.74) 100m 1:27.90 (48.16) [1:27.90] |
33 | Skubel Jakub | 2007 | POL Uks 3 Wodnik Wolsztyn | 01'29''33 | 127 | | | |
50m 40.22 (40.22) 100m 1:29.33 (49.11) [1:29.33] |
34 | Forgel Marcel | 2010 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'41''25 | 87 | | | |
50m 48.05 (48.05) 100m 1:41.25 (53.20) [1:41.25] |
35 | Matuszak Wojciech | 2010 | POL Uks 3 Wodnik Wolsztyn | 01'44''62 | 79 | | | |
50m 48.44 (48.44) 100m 1:44.62 (56.18) [1:44.62] |