Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Prolog (Lublin, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti C2 | |
50 Dorso | Esordienti C2 | |
50 Dorso | Esordienti C1 | |
100 Dorso | Esordienti B1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti C2 | |
50 Rana | Esordienti C2 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti C2 | |
50 Farfalla | Esordienti C2 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI |
Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Prolog (Lublin, POL)
POL MTP Lublinianka
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Baranowska Weronika - 2009 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'34''51 | 01'41''92 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'28''42 | 01'29''44 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) |
Dymowicz Julia - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'18''70 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'36''29 |
Fus Hanna - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'14''21 | 01'13''35 | 21/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'37''37 | 01'36''22 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) |
Gasior Kinga - 2008 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'20''98 | 01'17''87 | 21/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'28''60 | 01'25''51 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) |
Gordziejko Joanna - 2010 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'35''59 | 01'54''60 | 18/10/2020 - IV Runda Ligi Dzieci I Mlodzikow 11-12 Lat (Zamosc, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'26''72 | 01'30''50 | 25/09/2021 - Wldim - III Runda (Lublin, POL) |
Gorna Zofia - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'20''97 | 01'23''89 | 21/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'13''37 | 03'17''64 | 23/09/2021 - Ogolnopolski Sprawdzian Wszechstronnosci Stylowej (Lublin, POL) - 2° Day |
Jadach Antonina - 2007 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'36''64 | ||
Jakubiak Kalina - 2009 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'30''98 | 01'32''72 | 15/05/2021 - Mistrzostwa Szkol Sportowych W Plywaniu (Raciborz, POL) - 1° Day | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'52''78 | 03'02''31 | 15/11/2020 - Multiliga - Final (Lublin, POL) |
Koziol Wiktoria - 2011 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'52''91 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'15''25 |
Kramarz Lidia - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'46''83 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'57''52 |
Mazurek Martyna - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'25''49 | 01'25''09 | 21/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'49''11 | 01'48''80 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) |
Mitrus Karolina - 2006 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'36''68 | 00'40''88 | 16/10/2020 - Grand Prix AZS UMCS - Sprawdzian Wszechstronnosci Stylowej (Lublin, POL) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'33''25 | 00'33''29 | 16/10/2020 - Grand Prix AZS UMCS - Sprawdzian Wszechstronnosci Stylowej (Lublin, POL) |
Pogoda Maria - 2006 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'36''58 | ||
Siek Anastazja - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'24''95 | 01'31''50 | 10/04/2021 - II Runda Wldim 11-12 Lat (Zamosc, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'38''93 | 01'39''66 | 25/09/2021 - Wldim - III Runda (Lublin, POL) |
Wolacewicz Natalia - 2010 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'29''95 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'37''43 |
Wozakowska Zofia - 2007 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'31''92 | 00'32''11 | 15/02/2020 - Zawody O Laur Lubelskiego Koziolka - Runda I (Lublin, POL) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'39''93 | 00'37''94 | 05/12/2020 - Laur Lubelskiego Koziolka - VI Runda (Lublin, POL) |
Zielinska Maja - 2007 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'35''35 | 00'35''68 | 05/12/2020 - Laur Lubelskiego Koziolka - VI Runda (Lublin, POL) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''26 | 00'34''10 | 19/10/2019 - Iv Runda Ldim (Ryki, POL) |
Zolkowska Emilia - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'27''21 | 01'37''93 | 10/04/2021 - II Runda Wldim 11-12 Lat (Zamosc, POL) | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'47''88 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Brzozowski Stanislaw - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'35''59 | 01'27''13 | 10/04/2021 - II Runda Wldim 11-12 Lat (Zamosc, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | Squalificato | 01'36''39 | 25/09/2021 - Wldim - III Runda (Lublin, POL) |
Dabek Aleksander - 2008 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'25''89 | 01'24''30 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'48''93 | 02'50''69 | 21/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) |
Gordziejko Konrad - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''88 | 00'28''93 | 16/10/2020 - Grand Prix AZS UMCS - Sprawdzian Wszechstronnosci Stylowej (Lublin, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'31''09 |
Illia Aleksandrov - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'37''27 | 100 Rana (Esordienti B1) | Squalificato |
Kepa Krystian - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'35''52 | 100 Rana (Esordienti B1) | 02'06''32 |
Kowalczyk Patryk - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'55''40 | 100 Dorso (Esordienti B1) | 02'14''79 |
Michalek Krzysztof - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'25''75 | 00'26''98 | 16/10/2020 - Grand Prix AZS UMCS - Sprawdzian Wszechstronnosci Stylowej (Lublin, POL) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'27''98 | 00'28''22 | 19/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 14 Lat W Plywaniu (Ostrowiec, POL) |
Mliczek Sebastian - 2010 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'38''24 | 01'41''31 | 06/03/2021 - I Runda Ldim 11-12 Lat (Zamosc, POL) | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'50''21 | 02'01''78 | 18/10/2020 - IV Runda Ligi Dzieci I Mlodzikow 11-12 Lat (Zamosc, POL) |
Pawlikowski Karol - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'34''77 | 100 Rana (Esordienti B1) | 02'09''67 |
Rostkowski Karol - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'12''48 | 01'20''89 | 21/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'30''17 | 01'46''36 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) |
Rudawski Cezary - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'14''48 | 01'11''56 | 21/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'24''03 | 01'24''62 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12, 13 Lat - I Runda (Lublin, POL) |
Rudawski Franciszek - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'19''10 | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'30''19 | 01'32''41 | 25/09/2021 - Wldim - III Runda (Lublin, POL) |
Sak Sebastian - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'27''49 | 01'27''73 | 15/02/2020 - Zawody O Laur Lubelskiego Koziolka - Runda I (Lublin, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'40''55 | 01'32''94 | 17/04/2021 - Liga Mistrzow Wojewodztwa Lubelskiego (Pulawy, POL) |
Stepniak Aleksander - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''23 | 00'29''35 | 18/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 14 Lat W Plywaniu (Ostrowiec, POL) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''61 | 00'42''69 | 12/01/2019 - Puchar Konrada Czerniaka (Lublin, POL) |
Stepniak Antoni - 2012 | 50 Dorso (Esordienti C2) | 00'53''57 | 50 Rana (Esordienti C2) | Squalificato |
Strug Igor - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'27''66 | 50 Farfalla (Esordienti B1) | 00'50''89 |