Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Ogolnopolskie Mistrzostwa Ostrzeszowa W Plywaniu (Ostrzeszow, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti C | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti C | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti C | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti B |
Ogolnopolskie Mistrzostwa Ostrzeszowa W Plywaniu (Ostrzeszow, POL)
50 Dorso RAGAZZI
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pawlowski Kornel | 2008 | POL MKP Atol Olesnica | 00'30''36 | |
2 | Stodziez Jakub | 2007 | POL Kaliski Klub Sportowy Wlokniarz 1925 Kalisz | 00'30''96 | |
3 | Jedrzejak Nicolas | 2007 | POL Ks Krotosz Krotoszyn | 00'31''94 | |
4 | Tuczapski Kacper | 2008 | POL Ks Balti Bielawa | 00'33''32 | |
5 | Stelliga Jakub | 2007 | POL Ks Wodnik Srem | 00'34''38 | |
6 | Tomalik Antoni | 2008 | POL Kp 7 Zdroj Trzebnica | 00'34''85 | |
7 | Werwinski Mateusz | 2007 | POL KP Astromal Akwawit Leszno | 00'35''55 | |
8 | Stawinski Mikolaj | 2007 | POL KP Astromal Akwawit Leszno | 00'35''56 | |
9 | Rosik Oskar | 2007 | POL KP Astromal Akwawit Leszno | 00'35''63 | |
10 | Jalkiewicz Adam | 2008 | POL SKS Delfin-137 Lodz | 00'36''06 | |
11 | Michalczuk Marcin | 2008 | POL Kp 7 Zdroj Trzebnica | 00'36''09 | |
12 | Dybala Ignacy | 2007 | POL Kp 7 Zdroj Trzebnica | 00'36''38 | |
13 | Kozlowski Tomasz | 2007 | POL KP Astromal Akwawit Leszno | 00'38''17 | |
14 | Wacowski Kajetan | 2008 | POL Kaliski Klub Sportowy Wlokniarz 1925 Kalisz | 00'39''32 | |
    | Kunicki Piotr | 2008 | POL Kp 7 Zdroj Trzebnica | Squalificato | |
    | Pietrewicz Mateusz | 2008 | POL Mks Dziewiatka Dzierzoniow | Squalificato |