Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Swietokrzyska Liga Plywacka - 4 Runda Malej Ligi (Polaniec, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti C2 | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti C2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti A1 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti B1 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti B2 |
Swietokrzyska Liga Plywacka - 4 Runda Malej Ligi (Polaniec, POL)
POL Ssir Centrum Staszow
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Agliano Victoria - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'34''68 | 00'39''52 | 08/05/2021 - Swietokrzyska Liga Plywacka - 3 Runda Malej Ligi (Sandomierz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'41''31 | 00'42''50 | 11/06/2021 - Druzynowy Wieloboj Plywacki Dzieci (Staszow, POL) - 1° Day |
Baczewska Oliwia - 2011 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'48''16 | 01'50''50 | 08/05/2021 - Swietokrzyska Liga Plywacka - 3 Runda Malej Ligi (Sandomierz, POL) | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'01''41 |
Dziarmakowska Julia - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'42''20 | 00'41''57 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'55''17 | 01'56''52 | 12/06/2021 - Druzynowy Wieloboj Plywacki Dzieci (Staszow, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'47''34 | 00'46''14 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) |
Gula Maja - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'41''40 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'47''10 | 00'49''95 | 08/05/2021 - Swietokrzyska Liga Plywacka - 3 Runda Malej Ligi (Sandomierz, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'43''70 | 00'44''53 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) |
Kawecka Nikola - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'59''95 | 00'55''63 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) | 50 Dorso (Esordienti B1) | 01'10''46 | 01'03''76 | 08/05/2021 - Swietokrzyska Liga Plywacka - 3 Runda Malej Ligi (Sandomierz, POL) |
Mazur Patrycja - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'47''87 | 00'46''46 | 11/06/2021 - Druzynowy Wieloboj Plywacki Dzieci (Staszow, POL) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'05''19 |
Suchorowska Aleksandra - 2012 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 01'03''07 | 01'07''87 | 08/05/2021 - Swietokrzyska Liga Plywacka - 3 Runda Malej Ligi (Sandomierz, POL) | 100 Misti (Esordienti B1) | 02'10''51 | 02'18''12 | 08/05/2021 - Swietokrzyska Liga Plywacka - 3 Runda Malej Ligi (Sandomierz, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kielczyk Leon - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'36''94 | 00'37''82 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) | 50 Dorso (Esordienti C2) | 00'43''60 | 00'43''60 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) |
Kukla Piotr Aleksander - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'36''67 | 00'39''84 | 11/06/2021 - Druzynowy Wieloboj Plywacki Dzieci (Staszow, POL) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'41''69 | 00'41''46 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) |
Mysliwiec Krzysztof - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'54''33 | 00'54''89 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) | 50 Dorso (Esordienti C2) | 00'54''44 | 00'55''45 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'54''92 | 00'55''45 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) |
Mysliwiec Szymon - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'49''71 | ||
Slota Filip - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'33''38 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'36''74 | 00'39''60 | 08/05/2021 - Swietokrzyska Liga Plywacka - 3 Runda Malej Ligi (Sandomierz, POL) |
Szyszkowski Kacper - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'35''55 | 00'35''31 | 25/09/2021 - VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa (Staszow, POL) | 100 Rana (Esordienti B1) | 01'46''97 |
Wojcikowski Jan - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'40''73 | 00'40''11 | 08/05/2021 - Swietokrzyska Liga Plywacka - 3 Runda Malej Ligi (Sandomierz, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'50''87 | 00'47''44 | 11/06/2021 - Druzynowy Wieloboj Plywacki Dzieci (Staszow, POL) - 1° Day |