Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Glowne Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lublin, POL) - 5° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
50 Rana | ASSOLUTI Finale | |
50 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Misti | ASSOLUTI Finale | |
200 Misti | ASSOLUTI Finale | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Glowne Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lublin, POL) - 5° Day
POL UKS 190 Lodz
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dzwonnik Zuzanna - 2000 | 200 Misti | 02'23''30 | 02'20''84 | 10/04/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Warsaw, POL) - 1° Day | 200 Misti (Finale) | 02'20''18 | 02'20''84 | 10/04/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Warsaw, POL) - 1° Day |
Gomulka Weronika - 2006 | 100 Dorso | 01'09''75 | 01'10''58 | 29/11/2019 - Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy W Plywaniu (Warsaw, POL) - 1° Day | 200 Misti | 02'34''30 | 02'29''46 | 23/02/2020 - Zimowe Mistrzostwa Okregu Lodzkiego (Lodz, POL) - 2° Day |
Knop Aleksandra - 2003 | 1500 Stile Libero | 17'07''90 | 17'03''63 | 19/05/2019 - Mistrzostwa Polski W Plywaniu Seniorow I Mlodziezowcow (Olsztyn, POL) - 5° Day | 200 Misti | 02'24''25 | 02'17''77 | 19/05/2019 - Mistrzostwa Polski W Plywaniu Seniorow I Mlodziezowcow (Olsztyn, POL) - 5° Day |
Kossowska Julita - 2005 | 1500 Stile Libero | 18'16''75 | ||
Piechota Paulina Barbara - 1999 | 1500 Stile Libero | 16'43''80 | 16'37''95 | 06/07/2019 - Universiade 2019 (Napoli) - 3° Day |
Piekarska Natalia - 2006 | 200 Misti | 02'28''65 | ||
Szlek Katarzyna - 2002 | 1500 Stile Libero | 17'37''03 | ||
Wodecka Roksana - 2003 | 100 Dorso | 01'10''72 | 01'11''67 | 07/10/2018 - II Zawody O Puchar Jm Rektora Politechniki Lodzkiej W Plywaniu (Lodz, POL) |
Wrzesinska Wiktoria - 2004 | 1500 Stile Libero | 17'40''47 | 17'52''90 | 22/02/2020 - Zimowe Mistrzostwa Okregu Lodzkiego (Lodz, POL) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Balcerak Jakub - 2000 | 100 Dorso | 00'58''57 | 00'56''98 | 21/07/2017 - Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy 23° (Warsaw, POL) - 3° Day |
Golacki Sergiusz - 2004 | 800 Stile Libero | 08'35''37 | ||
Jarczewski Franciszek - 2005 | 200 Misti | 02'19''63 | 02'24''42 | 23/02/2020 - Zimowe Mistrzostwa Okregu Lodzkiego (Lodz, POL) - 2° Day |
Kobus Bartosz - 2005 | 50 Rana | 00'31''42 | 00'31''34 | 23/02/2020 - Zimowe Mistrzostwa Okregu Lodzkiego (Lodz, POL) - 2° Day |
Lesniak Maksymilian - 2004 | 800 Stile Libero | 09'00''43 | 08'56''33 | 19/05/2019 - Mistrzostwa Polski W Plywaniu Seniorow I Mlodziezowcow (Olsztyn, POL) - 5° Day |
Manka Filip - 2000 | 800 Stile Libero | 08'46''23 | 200 Misti | 02'12''41 | 02'11''56 | 10/03/2018 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Lublin, POL) - 1° Day |
Pacewicz Wiktor - 2006 | 100 Dorso | 01'02''48 | 01'03''23 | 10/04/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Warsaw, POL) - 1° Day | 200 Misti | 02'25''80 | 02'28''58 | 23/02/2020 - Zimowe Mistrzostwa Okregu Lodzkiego (Lodz, POL) - 2° Day |
Wozniak Maciej - 2000 | 200 Misti | 02'10''65 | 02'10''35 | 19/05/2019 - Mistrzostwa Polski W Plywaniu Seniorow I Mlodziezowcow (Olsztyn, POL) - 5° Day | 200 Misti (Finale) | 02'13''53 | 02'10''35 | 19/05/2019 - Mistrzostwa Polski W Plywaniu Seniorow I Mlodziezowcow (Olsztyn, POL) - 5° Day |