Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zimowe Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego 2020 W Plywaniu (Sanok, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | RAGAZZI | |
1500 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Zimowe Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego 2020 W Plywaniu (Sanok, POL) - 2° Day
100 Stile Libero RAGAZZI
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szopa Natalia | 2007 | POL Ukp Gryf Debica | 01'02''18 | |||
2 | Rzeszowiak Natalia | 2007 | POL UKS Delfin Tarnobrzeg | 01'07''61 | |||
3 | Gawel Izabela | 2007 | POL Klub Plywacki Sokol Rzeszow | 01'10''58 | |||
4 | Wozniak Kornelia | 2007 | POL UKS Fregata Kolbuszowa | 01'12''30 | |||
5 | Szewc Milena | 2007 | POL UKS Fregata Kolbuszowa | 01'12''43 | |||
6 | Janczy Julia | 2007 | POL Uczniowski Klub Sportowy Delfinek Ustrzyki Dolne | 01'18''85 |