Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zimowe Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego 2020 W Plywaniu (Sanok, POL) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti A2 | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | Esordienti A2 | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI |
Zimowe Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego 2020 W Plywaniu (Sanok, POL) - 1° Day
POL Mukp Fala Ropczyce
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Franczyk Oliwia - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'34''87 | 00'36''61 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'27''55 | 01'31''84 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'41''09 | 00'43''21 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'37''58 | 00'38''75 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) |
Niemiec Aleksandra - 1997 | 100 Farfalla | 01'02''68 | 01'02''86 | 18/12/2019 - Mistrzostwa Polski 17-18-Lat (Ostrowiec Sw, POL) - 1° Day | 50 Dorso | 00'31''05 | 00'30''51 | 19/12/2018 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow, Mlodziezowcow, Juniorow 17-18 Lat (Lublin, P | 50 Farfalla | 00'29''07 | 00'28''68 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) |
Rogala Emilia - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'36''61 | 00'35''82 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'41''59 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'42''59 | 00'43''18 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'40''54 | 00'41''02 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Sliwa Michal - 2003 | 50 Stile Libero | 00'24''14 | 00'24''36 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) | 200 Dorso | 02'10''73 | 02'08''44 | 13/12/2019 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Lat (Lublin, POL) - 1° Day | 50 Dorso | 00'27''09 | 00'26''39 | 14/12/2019 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Lat (Lublin, POL) - 2° Day | 200 Misti | 02'08''46 | 02'08''27 | 14/12/2019 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Lat (Lublin, POL) - 2° Day |
Urbanek Filip - 2003 | 50 Stile Libero | 00'24''80 | 00'25''06 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) | 50 Dorso | 00'29''59 | 00'28''99 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) | 50 Farfalla | 00'25''96 | 00'26''53 | 24/10/2020 - Memorial Jerzego Szczerbatego - Puchar Ziemi Podkarpackiej (Tarnobrzeg, POL) |