1 | Dressel Caeleb Remel | 1996 | Cali Condors | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'49''88 | 1023 |
2 | Araujo Dias Dos Santos Nicholas | 1980 | Iron | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'21''80 | 993 |
3 | Dressel Caeleb Remel | 1996 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'45''20 | 982 |
4 | Shields Tom | 1991 | La Current | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'49''02 | 978 |
5 | Henique Melanie | 1992 | Iron | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'24''65 | 967 |
6 | Dressel Caeleb Remel | 1996 | Cali Condors | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''04 | 961 |
7 | Kromowidjojo Ranomi | 1990 | Iron | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'24''72 | 959 |
8 | King Lilly | 1997 | Cali Condors | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'03''29 | 956 |
9 | Wang Eddie Kuan Hung | 2002 | Cali Condors | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'49''89 | 955 |
10 | Glinta Robert Andrei | 1997 | Iron | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'49''64 | 954 |
11 | Stewart Coleman | 1998 | Cali Condors | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'49''66 | 953 |
12 | Sakci Huseyin Emre | 1997 | Iron | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'56''51 | 952 |
13 | Cieslak Marcin | 1992 | Cali Condors | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'51''14 | 949 |
    | Smoliga Olivia | 1994 | Cali Condors | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'55''99 | 949 |
15 | Dias Masse Basseto Guilherme | 1997 | Iron | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'49''81 | 945 |
    | Murphy Ryan | 1995 | La Current | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'49''81 | 945 |
17 | Masse Kylie Jacqueline | 1996 | Toronto Titans | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'56''09 | 944 |
18 | Rooney Maxime | 1998 | La Current | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'45''86 | 941 |
19 | King Lilly | 1997 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana Finale | F | 00'29''15 | 940 |
20 | Schmitt Allison | 1990 | Cali Condors | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'52''83 | 937 |
21 | Gastaldello Beryl Emilie Paulette | 1995 | La Current | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'51''38 | 935 |
22 | Smith Rebecca | 2000 | Toronto Titans | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'52''99 | 933 |
23 | Gastaldello Beryl Emilie Paulette | 1995 | La Current | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'57''86 | 931 |
24 | Kawecki Radoslaw | 1991 | Cali Condors | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'50''10 | 928 |
25 | Licon William | 1994 | La Current | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'57''07 | 925 |
26 | Ryan Shane | 1994 | Toronto Titans | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'50''17 | 924 |
    | Haas Townley | 1996 | Cali Condors | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'42''00 | 924 |
28 | King Lilly | 1997 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'29''34 | 922 |
29 | Gastaldello Beryl Emilie Paulette | 1995 | La Current | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''05 | 921 |
    | Murez Andi | 1992 | La Current | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'53''50 | 921 |
31 | Alves Franca Da Silva Felipe | 1987 | La Current | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'57''17 | 920 |
    | Gorbenko Anastasia | 2003 | La Current | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''10 | 920 |
33 | Hulkko Ida | 1998 | Iron | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'29''39 | 917 |
34 | Ress Justin | 1997 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''32 | 913 |
35 | Ryan Shane | 1994 | Toronto Titans | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'22''91 | 912 |
    | Pratt Cole Patrick Harlan | 2002 | Toronto Titans | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'50''40 | 912 |
37 | Flickinger Hali | 1994 | Cali Condors | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'27''07 | 911 |
38 | Fink Nicolas | 1993 | Cali Condors | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'57''37 | 910 |
    | Majchrzak Kacper Krystian | 1992 | Cali Condors | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'42''53 | 910 |
    | Muhlenberg Scheffer Fernando | 1998 | La Current | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'42''54 | 910 |
41 | Murphy Ryan | 1995 | La Current | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'22''93 | 909 |
42 | Rooney Maxime | 1998 | La Current | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''41 | 907 |
43 | Ress Justin | 1997 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''46 | 905 |
    | Zenimoto Hvas Tomoe | 2000 | La Current | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'51''95 | 905 |
45 | Stewart Coleman | 1998 | Cali Condors | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'22''98 | 904 |
46 | Carter Dylan | 1996 | La Current | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'50''56 | 903 |
    | Hannis Molly | 1992 | Cali Condors | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'04''51 | 903 |
48 | Bentz Gunnar | 1996 | Cali Condors | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'52''03 | 901 |
49 | King Lilly | 1997 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'29''58 | 900 |
50 | Cieslak Marcin | 1992 | Cali Condors | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''53 | 899 |
    | Fesikov Sergey | 1989 | Toronto Titans | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''07 | 899 |
52 | Glinta Robert Andrei | 1997 | Iron | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'23''03 | 898 |
    | Marsh Alyssa | 1997 | La Current | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''27 | 898 |
    | Weitzeil Abbigail | 1996 | La Current | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''08 | 898 |
    | De Loof Alexandra Margaret Ali | 1994 | La Current | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''02 | 898 |
    | Cordes Kevin | 1993 | Cali Condors | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'57''64 | 898 |
57 | Coelho Santos Leonardo | 1995 | Iron | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'04''16 | 897 |
58 | Pieroni Blake | 1995 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''60 | 896 |
    | Andrusenko Veronika | 1991 | Iron | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'54''54 | 896 |
60 | Nelson Beata | 1998 | Cali Condors | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''64 | 894 |
61 | Orsi Marco | 1990 | Iron | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''18 | 893 |
62 | Flickinger Hali | 1994 | Cali Condors | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'04''25 | 892 |
63 | Dias Masse Basseto Guilherme | 1997 | Iron | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'23''09 | 891 |
    | Hinds Natalie | 1993 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''22 | 891 |
    | Toumarkin Zhuravlev Yakov Yan | 1992 | Iron | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''23 | 891 |
    | Cieplucha Tessa | 1998 | Toronto Titans | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'29''08 | 891 |
67 | Shields Tom | 1991 | La Current | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''61 | 890 |
    | Gkolomeev Kristian | 1993 | La Current | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''72 | 890 |
69 | Kisil Yuri | 1995 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''77 | 887 |
70 | Szaranek Mark | 1995 | Cali Condors | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'05''19 | 886 |
71 | Hannis Molly | 1992 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'29''74 | 885 |
    | Hulkko Ida | 1998 | Iron | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'04''95 | 885 |
73 | Knox Finlay | 2001 | Toronto Titans | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''36 | 884 |
    | Laukkanen Jenna | 1995 | Iron | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''88 | 884 |
75 | Laukkanen Jenna | 1995 | Iron | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''04 | 881 |
76 | Hansson Louise | 1996 | Toronto Titans | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''95 | 880 |
77 | Prenot Joshua | 1993 | La Current | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''46 | 879 |
    | Mckee Anton Sveinn | 1993 | Toronto Titans | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''04 | 879 |
    | Pieroni Blake | 1995 | Toronto Titans | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'43''73 | 879 |
    | Lelliott Jay Steven John | 1995 | Toronto Titans | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'52''96 | 879 |
81 | De Boer Thom | 1991 | Iron | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''92 | 878 |
    | Wog Kelsey Lauren | 1998 | Toronto Titans | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''10 | 878 |
83 | Dahlia Worrell Kelsi | 1994 | Cali Condors | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''47 | 877 |
    | Hannis Molly | 1992 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'29''83 | 877 |
85 | Small Meghan | 1998 | Cali Condors | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'59''04 | 876 |
86 | Sebastian Julia | 1993 | La Current | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''19 | 875 |
    | Coelho Santos Leonardo | 1995 | Iron | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'43''88 | 875 |
    | Klenz Roman | 1998 | Iron | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'53''15 | 875 |
89 | Laukkanen Jenna | 1995 | Iron | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'29''86 | 874 |
    | Hannis Molly | 1992 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana Finale | F | 00'29''87 | 874 |
91 | Govorov Andriy | 1992 | Toronto Titans | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''75 | 873 |
    | Tetzloff Alyssa | 1997 | La Current | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''56 | 873 |
    | Verraszto David Zoltan | 1988 | Iron | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'06''40 | 873 |
94 | Kromowidjojo Ranomi | 1990 | Iron | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''58 | 872 |
95 | Gorbenko Anastasia | 2003 | La Current | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''28 | 871 |
    | Seliskar Andrew | 1996 | La Current | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'44''05 | 871 |
    | Egorova Anna | 1998 | Toronto Titans | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'55''60 | 871 |
    | Heidtmann Jacob Oskar Julius | 1994 | La Current | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'06''56 | 871 |
99 | Hulkko Ida | 1998 | Iron | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'29''91 | 870 |
    | Alves Da Conceicao Jhennifer | 1997 | Toronto Titans | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'29''91 | 870 |
    | Murdoch Ross | 1994 | Iron | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''24 | 870 |
102 | Chadwick Michael Hunt | 1995 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''11 | 868 |
103 | Knox Finlay | 2001 | Toronto Titans | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'07''25 | 864 |
104 | Prenot Joshua | 1993 | La Current | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'07''27 | 863 |
105 | Nelson Beata | 1998 | Cali Condors | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''62 | 861 |
    | Brown Erika | 1998 | Cali Condors | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'56''06 | 861 |
107 | Chadwick Michael Hunt | 1995 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''24 | 860 |
108 | Ress Justin | 1997 | Cali Condors | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'23''37 | 859 |
    | Carter Dylan | 1996 | La Current | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'23''37 | 859 |
110 | Hansson Louise | 1996 | Toronto Titans | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''65 | 858 |
111 | Gasson Helena Dianne | 1994 | La Current | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'32''66 | 856 |
112 | Ferreira Junior Marco Antonio | 1998 | La Current | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''35 | 854 |
113 | Jackson Tate | 1997 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''38 | 853 |
    | Krasnykh Alexander | 1995 | Toronto Titans | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'44''74 | 853 |
115 | Persson Erik | 1994 | Toronto Titans | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''70 | 850 |
    | Wog Kelsey Lauren | 1998 | Toronto Titans | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'59''65 | 850 |
    | Pasynkov Daniil | 1994 | Toronto Titans | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'08''52 | 850 |
118 | Sebastian Julia | 1993 | La Current | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'30''16 | 849 |
119 | Schmitt Allison | 1990 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'53''10 | 847 |
    | Ulyett Jocelyn Kate | 1995 | Toronto Titans | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''89 | 847 |
121 | Coleman Michelle | 1993 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'53''11 | 846 |
    | Apostalon Anika | 1995 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'53''12 | 846 |
    | Bratton Lisa | 1996 | Toronto Titans | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'58''17 | 846 |
124 | Fesikov Sergey | 1989 | Toronto Titans | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'23''51 | 844 |
    | De Boer Thom | 1991 | Iron | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''54 | 844 |
    | Lobanovszkij Maxim | 1996 | Iron | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''55 | 844 |
127 | Lobanovszkij Maxim | 1996 | Iron | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''64 | 839 |
128 | Van Roon Valerie | 1998 | Iron | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'53''39 | 833 |
    | Verraszto David Zoltan | 1988 | Iron | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'55''00 | 833 |
    | Ludlow Danica | 1996 | Iron | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'57''35 | 833 |
131 | Gasson Helena Dianne | 1994 | La Current | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'07''14 | 832 |
    | Overholt Emily | 1997 | Toronto Titans | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'35''31 | 832 |
133 | Gkolomeev Kristian | 1993 | La Current | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'23''13 | 831 |
134 | Laukkanen Jenna | 1995 | Iron | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'30''38 | 830 |
135 | Hosszu Katinka | 1989 | Iron | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'00''15 | 829 |
136 | Dahlia Worrell Kelsi | 1994 | Cali Condors | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'07''58 | 824 |
137 | Overholt Emily | 1997 | Toronto Titans | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'07''62 | 823 |
138 | Zevina Daryna | 1994 | Iron | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'58''73 | 822 |
    | Hosszu Katinka | 1989 | Iron | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'36''41 | 822 |
140 | Sargent Makayla | 1998 | La Current | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'36''47 | 821 |
141 | Murphy Ryan | 1995 | La Current | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'23''76 | 817 |
142 | Bentz Gunnar | 1996 | Cali Condors | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'12''12 | 814 |
143 | Klenz Roman | 1998 | Iron | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'46''51 | 812 |
144 | McLaughlin Kathryn | 1997 | La Current | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'08''32 | 809 |
145 | Orsi Marco | 1990 | Iron | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'23''38 | 805 |
146 | Cieplucha Tessa | 1998 | Toronto Titans | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'08''59 | 804 |
147 | Smith Rebecca | 2000 | Toronto Titans | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'26''25 | 801 |
148 | Wog Kelsey Lauren | 1998 | Toronto Titans | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'30''77 | 799 |
    | Hosszu Katinka | 1989 | Iron | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'08''89 | 799 |
150 | Pilhatsch Caroline | 1999 | Iron | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'59''32 | 798 |
151 | Stewart Coleman | 1998 | Cali Condors | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'24''03 | 790 |
    | Ugolkova Maria | 1989 | Iron | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'40''00 | 790 |
153 | Glinta Robert Andrei | 1997 | Iron | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'24''04 | 789 |
154 | Ryan Shane | 1994 | Toronto Titans | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'24''08 | 785 |
155 | Ugolkova Maria | 1989 | Iron | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'09''70 | 784 |
156 | Pasynkov Daniil | 1994 | Toronto Titans | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'57''50 | 781 |
157 | Pratt Cole Patrick Harlan | 2002 | Toronto Titans | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'23''71 | 771 |
    | Murphy Ryan | 1995 | La Current | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana Finale | M | 00'24''23 | 771 |
159 | Gastaldello Beryl Emilie Paulette | 1995 | La Current | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'31''23 | 764 |
160 | Fertel Kelly | 1997 | Cali Condors | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'43''94 | 758 |