1 | Toussaint Kira Marije | 1994 | London Roar | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'55''68 | 965 |
    | Koseki Yasuhiro | 1992 | Tokyo Frog Kings | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'56''27 | 965 |
3 | King Lilly | 1997 | Cali Condors | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'03''39 | 952 |
4 | King Lilly | 1997 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana Finale | F | 00'29''04 | 951 |
5 | Dressel Caeleb Remel | 1996 | Cali Condors | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'51''11 | 950 |
6 | Smoliga Olivia | 1994 | Cali Condors | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'56''02 | 947 |
7 | Atkinson Alia Shanee | 1988 | London Roar | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'03''53 | 945 |
8 | Irie Ryosuke | 1990 | Tokyo Frog Kings | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'49''82 | 944 |
9 | Anderson Freya Ann Alexandra | 2001 | London Roar | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'52''60 | 943 |
10 | Stewart Coleman | 1998 | Cali Condors | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'49''89 | 940 |
    | Peaty Adam | 1994 | London Roar | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'56''76 | 940 |
12 | Guido Guilherme Augusto | 1987 | London Roar | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'49''90 | 939 |
13 | Haas Townley | 1996 | Cali Condors | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'41''58 | 936 |
14 | Kawecki Radoslaw | 1991 | Cali Condors | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'49''98 | 935 |
15 | Schmitt Allison | 1990 | Cali Condors | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'53''12 | 930 |
16 | Wang Eddie Kuan Hung | 2002 | Cali Condors | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'50''90 | 929 |
17 | Hagino Kosuke | 1994 | Tokyo Frog Kings | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'01''41 | 928 |
18 | Diener Christian Erik | 1993 | London Roar | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'50''12 | 927 |
    | Shirai Rio | 1999 | Tokyo Frog Kings | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'56''43 | 927 |
    | Ohashi Yui | 1995 | Tokyo Frog Kings | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'25''53 | 927 |
21 | Honda Tomoru | 2001 | Tokyo Frog Kings | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'51''03 | 926 |
22 | Dressel Caeleb Remel | 1996 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''12 | 925 |
23 | Majchrzak Kacper Krystian | 1992 | Cali Condors | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'42''11 | 921 |
24 | Andrew Michael | 1999 | NY Breakers | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'51''67 | 920 |
25 | Moreira Lanza Vinicius | 1997 | London Roar | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'51''39 | 917 |
26 | Dressel Caeleb Remel | 1996 | Cali Condors | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''41 | 914 |
27 | Morozov Vladimir | 1992 | Tokyo Frog Kings | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'51''80 | 913 |
28 | Scott Duncan William Macnaughto | 1997 | London Roar | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'42''46 | 912 |
29 | Kobori Yuki | 1993 | Tokyo Frog Kings | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'51''64 | 911 |
30 | Peaty Adam | 1994 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'26''05 | 910 |
    | Cieslak Marcin | 1992 | Cali Condors | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'51''85 | 910 |
    | Wood Abbie Louise | 1999 | NY Breakers | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'27''19 | 910 |
33 | Anderson Freya Ann Alexandra | 2001 | London Roar | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'51''87 | 909 |
    | Hannis Molly | 1992 | Cali Condors | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'04''36 | 909 |
    | Brown Erika | 1998 | Cali Condors | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'53''99 | 909 |
36 | Koseki Yasuhiro | 1992 | Tokyo Frog Kings | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'26''07 | 908 |
    | Pickrem Sydney | 1997 | London Roar | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'27''37 | 908 |
38 | Dressel Caeleb Remel | 1996 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'26''08 | 907 |
    | Prigoda Kirill | 1995 | London Roar | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'57''43 | 907 |
    | Nelson Beata | 1998 | Cali Condors | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''37 | 907 |
    | Hasegawa Suzuka | 2000 | Tokyo Frog Kings | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'03''53 | 907 |
42 | Margalis Melanie | 1991 | Cali Condors | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''38 | 906 |
43 | Vazaios Andreas | 1994 | London Roar | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'51''88 | 905 |
44 | Prigoda Kirill | 1995 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'26''11 | 904 |
45 | Ress Justin | 1997 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''49 | 903 |
    | De Cruz Almeida Brandonn Pierry | 1997 | NY Breakers | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'03''61 | 903 |
47 | Andrew Michael | 1999 | NY Breakers | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'57''54 | 902 |
    | Poprawa Michal Adam | 1994 | NY Breakers | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'51''99 | 902 |
49 | Andrew Michael | 1999 | NY Breakers | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'26''15 | 900 |
    | Ress Justin | 1997 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''53 | 900 |
51 | Wasick Katarzyna | 1992 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''06 | 899 |
    | Shimizu Sakiko | 1992 | Tokyo Frog Kings | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'28''23 | 899 |
53 | Teramura Miho | 1994 | Tokyo Frog Kings | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''57 | 898 |
54 | Atkinson Alia Shanee | 1988 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana Finale | F | 00'29''62 | 896 |
    | Litchfield Joe Richard | 1998 | NY Breakers | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''13 | 896 |
56 | Kubova Baumrtova Simona | 1991 | Tokyo Frog Kings | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''11 | 894 |
57 | Litchfield Joe Richard | 1998 | NY Breakers | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''58 | 893 |
    | Dressel Sherridon | 1998 | Cali Condors | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''14 | 893 |
    | Flickinger Hali | 1994 | Cali Condors | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'04''18 | 893 |
60 | Pickrem Sydney | 1997 | London Roar | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''69 | 892 |
61 | Lazor Annie | 1994 | London Roar | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'04''79 | 891 |
62 | Ohashi Yui | 1995 | Tokyo Frog Kings | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''73 | 890 |
63 | Wood Abbie Louise | 1999 | NY Breakers | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''75 | 889 |
64 | King Lilly | 1997 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'29''72 | 887 |
65 | Cieslak Marcin | 1992 | Cali Condors | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''64 | 886 |
    | Matsumoto Katsuhiro | 1997 | Tokyo Frog Kings | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'43''45 | 886 |
    | Willmott Aimee | 1993 | London Roar | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'29''51 | 886 |
68 | Peaty Adam | 1994 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'26''31 | 883 |
    | Escobedo Emily | 1995 | NY Breakers | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'04''99 | 883 |
70 | Vekovishchev Mikhail | 1998 | London Roar | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''85 | 882 |
71 | Kawamoto Takeshi | 1995 | Tokyo Frog Kings | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''68 | 881 |
72 | Thormeyer Markus | 1997 | Tokyo Frog Kings | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'51''01 | 879 |
73 | Surkova Arina | 1998 | NY Breakers | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''46 | 878 |
    | Wattel Marie | 1997 | London Roar | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''46 | 878 |
75 | Aoki Reona | 1995 | Tokyo Frog Kings | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''14 | 877 |
76 | Deloof Catherine | 1997 | Tokyo Frog Kings | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'55''48 | 874 |
77 | Guy James George | 1995 | London Roar | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'43''96 | 873 |
78 | Soma Ai | 1997 | Tokyo Frog Kings | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''51 | 872 |
    | Cordes Kevin | 1993 | Cali Condors | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''20 | 872 |
    | Flickinger Hali | 1994 | Cali Condors | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'31''01 | 872 |
81 | O'Connor Siobhan Marie | 1995 | London Roar | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'59''18 | 870 |
82 | Renshaw Molly Jane | 1996 | NY Breakers | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''34 | 869 |
83 | Hagino Kosuke | 1994 | Tokyo Frog Kings | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''67 | 868 |
    | Schmitt Allison | 1990 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''67 | 868 |
    | Kameneva Mariia | 1999 | London Roar | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''67 | 868 |
86 | King Lilly | 1997 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'29''94 | 867 |
87 | Kusch Marius | 1993 | London Roar | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''82 | 865 |
    | Vekovishchev Mikhail | 1998 | London Roar | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''82 | 865 |
    | Thormeyer Markus | 1997 | Tokyo Frog Kings | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''15 | 865 |
    | Aubock Felix | 1996 | NY Breakers | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'44''29 | 865 |
91 | Koseki Yasuhiro | 1992 | Tokyo Frog Kings | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'26''51 | 864 |
    | Vazaios Andreas | 1994 | London Roar | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''75 | 864 |
    | Wattel Marie | 1997 | London Roar | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'55''91 | 864 |
94 | Dressel Caeleb Remel | 1996 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'26''52 | 863 |
    | Smith Brendon Peter | 2000 | NY Breakers | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'07''34 | 863 |
96 | Atkinson Alia Shanee | 1988 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'30''00 | 862 |
    | Sakai Natsumi | 2001 | Tokyo Frog Kings | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''78 | 862 |
98 | Sato Shoma | 2001 | Tokyo Frog Kings | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''44 | 861 |
99 | Matsui Kosuke | 1994 | Tokyo Frog Kings | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''87 | 860 |
    | Wattel Marie | 1997 | London Roar | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''63 | 860 |
101 | Teramura Miho | 1994 | Tokyo Frog Kings | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''60 | 859 |
102 | Surkova Arina | 1998 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''87 | 858 |
    | Szaranek Mark | 1995 | Cali Condors | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'07''77 | 858 |
104 | Aoki Reona | 1995 | Tokyo Frog Kings | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'30''06 | 857 |
    | Tchorz Alicja | 1992 | NY Breakers | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''92 | 857 |
    | Chimrova Svetlana | 1996 | NY Breakers | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'05''91 | 857 |
107 | Fink Nicolas | 1993 | Cali Condors | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''55 | 856 |
108 | Shioura Shinri | 1991 | Tokyo Frog Kings | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''34 | 855 |
    | Hinds Natalie | 1993 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''94 | 855 |
110 | Dahlia Worrell Kelsi | 1994 | Cali Condors | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''69 | 854 |
    | Nelson Beata | 1998 | Cali Condors | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''69 | 854 |
    | Wierling Damian Matthias Armin | 1996 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''36 | 854 |
    | Shimizu Sakiko | 1992 | Tokyo Frog Kings | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'06''07 | 854 |
    | Honda Tomoru | 2001 | Tokyo Frog Kings | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'08''14 | 854 |
115 | Lazor Annie | 1994 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'30''12 | 852 |
    | Timmers Pieter | 1988 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''40 | 852 |
    | Igarashi Chihiro | 1995 | Tokyo Frog Kings | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'56''48 | 852 |
118 | Kapas Boglarka | 1993 | NY Breakers | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'06''21 | 851 |
119 | Kameneva Mariia | 1999 | London Roar | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''73 | 850 |
    | Peaty Adam | 1994 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana Finale | M | 00'26''65 | 850 |
    | Matsui Kosuke | 1994 | Tokyo Frog Kings | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''43 | 850 |
122 | Hannis Molly | 1992 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'30''15 | 849 |
123 | Atkinson Alia Shanee | 1988 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'30''17 | 848 |
    | Escobedo Emily | 1995 | NY Breakers | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'59''69 | 848 |
125 | Scott Duncan William Macnaughto | 1997 | London Roar | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''49 | 847 |
126 | Kusch Marius | 1993 | London Roar | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''51 | 846 |
    | Ustinova Daria S | 1998 | NY Breakers | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'56''72 | 846 |
128 | Vasey Sarah Marie | 1996 | NY Breakers | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'30''20 | 845 |
129 | Telegdy Adam | 1995 | NY Breakers | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'51''78 | 841 |
130 | Dean Tom | 2000 | London Roar | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'09''66 | 839 |
131 | Wilby James Alexander Hanson | 1993 | NY Breakers | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''98 | 838 |
132 | Richards Matthew | 2002 | NY Breakers | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'45''44 | 837 |
133 | Wasick Katarzyna | 1992 | NY Breakers | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''89 | 835 |
134 | Baqlah Khader Ghetrich | 1998 | Cali Condors | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''73 | 834 |
    | Whittle Jacob Henry | 2004 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''74 | 834 |
136 | Richards Matthew | 2002 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''76 | 833 |
137 | Prigoda Kirill | 1995 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'26''84 | 832 |
    | Clareburt Lewis | 1999 | NY Breakers | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'55''06 | 832 |
139 | Igarashi Chihiro | 1995 | Tokyo Frog Kings | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'53''51 | 828 |
    | Dahlia Worrell Kelsi | 1994 | Cali Condors | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'07''34 | 828 |
141 | Koseki Yasuhiro | 1992 | Tokyo Frog Kings | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana Finale | M | 00'26''89 | 827 |
    | Morozov Vladimir | 1992 | Tokyo Frog Kings | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'26''90 | 827 |
143 | Mizunuma Naoki | 1996 | Tokyo Frog Kings | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''88 | 826 |
144 | Kobori Yuki | 1993 | Tokyo Frog Kings | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'46''15 | 820 |
    | Kesely Ajna Evelin | 2001 | NY Breakers | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'57''96 | 820 |
146 | Lazor Annie | 1994 | London Roar | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'30''52 | 819 |
    | Kusch Marius | 1993 | London Roar | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'48''02 | 819 |
148 | Cordes Kevin | 1993 | Cali Condors | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'27''03 | 815 |
    | Moreira Lanza Vinicius | 1997 | London Roar | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'53''80 | 815 |
150 | Bentz Gunnar | 1996 | Cali Condors | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'55''93 | 813 |
151 | Renshaw Molly Jane | 1996 | NY Breakers | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'30''63 | 810 |
152 | Aoki Reona | 1995 | Tokyo Frog Kings | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'30''67 | 807 |
153 | Vazaios Andreas | 1994 | London Roar | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'13''03 | 806 |
154 | Golding Chloe Ann | 1998 | NY Breakers | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'59''20 | 803 |
155 | Large Emily Louise | 2001 | London Roar | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'08''73 | 802 |
156 | Wilby James Alexander Hanson | 1993 | NY Breakers | 50 Rana | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'27''19 | 800 |
    | Skierka Jakub Daniel | 1998 | NY Breakers | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'52''65 | 800 |
158 | Poprawa Michal Adam | 1994 | NY Breakers | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'23''43 | 799 |
    | Kapas Boglarka | 1993 | NY Breakers | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'39''04 | 799 |
160 | Bentz Gunnar | 1996 | Cali Condors | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'13''95 | 797 |