1 | Shymanovich Ilya | 1994 | Energy Standard | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'55''86 | 986 |
2 | Szabo Szebasztian | 1996 | Aqua Centurions | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'21''86 | 984 |
3 | Haughey Siobhan Bernadette | 1997 | Energy Standard | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'51''42 | 973 |
4 | Martinenghi Nicolo' | 1999 | Aqua Centurions | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'56''58 | 949 |
5 | Rapsys Danas | 1995 | Energy Standard | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'41''23 | 945 |
6 | Lima Felipe | 1985 | Energy Standard | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'56''70 | 943 |
7 | Mckee Anton Sveinn | 1993 | Toronto Titans | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'56''72 | 942 |
8 | Masse Kylie Jacqueline | 1996 | Toronto Titans | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'26''19 | 941 |
    | Masse Kylie Jacqueline | 1996 | Toronto Titans | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'56''14 | 941 |
10 | Haughey Siobhan Bernadette | 1997 | Energy Standard | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'51''30 | 939 |
11 | Le Clos Chad Guy Bertrand | 1992 | Energy Standard | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'50''57 | 938 |
12 | Smith Rebecca | 2000 | Toronto Titans | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'52''92 | 935 |
13 | Banic Madeline | 1997 | Energy Standard | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'24''97 | 930 |
    | Manaudou Florent | 1990 | Energy Standard | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'51''49 | 930 |
15 | Pilato Benedetta | 2005 | Energy Standard | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'03''89 | 929 |
16 | Andrew Michael | 1999 | NY Breakers | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'51''64 | 921 |
17 | Surkova Arina | 1998 | NY Breakers | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''06 | 920 |
18 | Miressi Alessandro | 1998 | Aqua Centurions | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''27 | 916 |
19 | Seebohm Emily Jane | 1992 | Energy Standard | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'26''46 | 913 |
    | Scozzoli Fabio | 1988 | Aqua Centurions | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'57''31 | 913 |
21 | Wasick Katarzyna | 1992 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'51''81 | 912 |
22 | Heemskerk Femke | 1987 | Energy Standard | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'51''83 | 911 |
    | Koch Marco | 1990 | NY Breakers | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'57''35 | 911 |
24 | Ryan Shane | 1994 | Toronto Titans | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'50''45 | 909 |
    | Seebohm Emily Jane | 1992 | Energy Standard | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'56''80 | 909 |
26 | Shkurdai Anastasiya | 2003 | Energy Standard | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''34 | 908 |
    | Heemskerk Femke | 1987 | Energy Standard | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'54''01 | 908 |
28 | Rylov Evgenii | 1996 | Energy Standard | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'50''55 | 904 |
29 | Cieplucha Tessa | 1998 | Toronto Titans | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'27''86 | 903 |
30 | Wood Abbie Louise | 1999 | NY Breakers | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''48 | 902 |
31 | Davies Georgia | 1990 | Energy Standard | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'26''57 | 901 |
    | Gomes De Deus Leonardo | 1991 | Aqua Centurions | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'52''03 | 901 |
33 | Pieroni Blake | 1995 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''56 | 899 |
34 | Manaudou Florent | 1990 | Energy Standard | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'21''03 | 894 |
    | Andrew Michael | 1999 | NY Breakers | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''57 | 894 |
36 | Pires De Medeiros Etiene | 1991 | Aqua Centurions | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'26''65 | 893 |
37 | Miressi Alessandro | 1998 | Aqua Centurions | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''70 | 891 |
    | Bratton Lisa | 1996 | Toronto Titans | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''18 | 891 |
39 | Stupin Maxim | 2000 | Energy Standard | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'04''76 | 890 |
40 | Wog Kelsey Lauren | 1998 | Toronto Titans | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'04''85 | 889 |
41 | Renshaw Molly Jane | 1996 | NY Breakers | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'04''86 | 888 |
    | Carraro Martina | 1993 | Aqua Centurions | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'04''86 | 888 |
    | Aubock Felix | 1996 | NY Breakers | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'43''35 | 888 |
    | Pieroni Blake | 1995 | Toronto Titans | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'43''38 | 888 |
45 | Le Clos Chad Guy Bertrand | 1992 | Energy Standard | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''65 | 885 |
    | Tchorz Alicja | 1992 | NY Breakers | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'26''73 | 885 |
    | Wood Abbie Louise | 1999 | NY Breakers | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'29''61 | 885 |
48 | Chierighini Marcelo | 1991 | Aqua Centurions | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'46''84 | 883 |
    | Litchfield Joe Richard | 1998 | NY Breakers | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''38 | 883 |
    | De Cruz Almeida Brandonn Pierry | 1997 | NY Breakers | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'05''44 | 883 |
51 | Grevers Matthew | 1985 | Energy Standard | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'50''96 | 882 |
    | Harvey Mary Sophie | 1999 | Energy Standard | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'58''92 | 882 |
53 | Szabo Szebasztian | 1996 | Aqua Centurions | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'21''13 | 881 |
    | Tchorz Alicja | 1992 | NY Breakers | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''40 | 881 |
55 | Escobedo Emily | 1995 | NY Breakers | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''08 | 879 |
56 | Masse Kylie Jacqueline | 1996 | Toronto Titans | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'26''82 | 876 |
    | Rivolta Matteo | 1991 | Aqua Centurions | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'51''07 | 876 |
58 | Shkurdai Anastasiya | 2003 | Energy Standard | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''48 | 875 |
59 | Fesikov Sergey | 1989 | Toronto Titans | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''58 | 873 |
60 | Davies Georgia | 1990 | Energy Standard | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'57''58 | 872 |
    | Persson Erik | 1994 | Toronto Titans | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''20 | 872 |
62 | Rivolta Matteo | 1991 | Aqua Centurions | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''77 | 871 |
    | Wog Kelsey Lauren | 1998 | Toronto Titans | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'59''16 | 871 |
    | Zirk Kregor | 1999 | Energy Standard | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'53''32 | 871 |
65 | Bratton Lisa | 1996 | Toronto Titans | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'26''89 | 869 |
    | Poprawa Michal Adam | 1994 | NY Breakers | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'53''41 | 869 |
67 | Hansson Louise | 1996 | Toronto Titans | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 00'59''25 | 867 |
68 | Martins Correia Breno | 1999 | Aqua Centurions | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'44''23 | 866 |
69 | Coleman Michelle | 1993 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'52''72 | 865 |
70 | Kolesnikov Kliment | 2000 | Energy Standard | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''18 | 864 |
71 | Govorov Andriy | 1992 | Toronto Titans | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''84 | 863 |
72 | Miressi Alessandro | 1998 | Aqua Centurions | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'21''29 | 861 |
    | Litchfield Joe Richard | 1998 | NY Breakers | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''86 | 861 |
    | Hayden Brent | 1983 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''23 | 861 |
75 | Chadwick Michael Hunt | 1995 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''24 | 860 |
    | Rylov Evgenii | 1996 | Energy Standard | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''24 | 860 |
    | Heintz Philip Marvin | 1991 | Aqua Centurions | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'07''62 | 860 |
78 | Andrew Michael | 1999 | NY Breakers | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'21''32 | 858 |
    | Lelliott Jay Steven John | 1995 | Toronto Titans | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'53''90 | 858 |
80 | Ryan Shane | 1994 | Toronto Titans | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'22''89 | 857 |
    | Wasick Katarzyna | 1992 | NY Breakers | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''66 | 857 |
    | Egorova Anna | 1998 | Toronto Titans | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'56''25 | 857 |
83 | Surkova Arina | 1998 | NY Breakers | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'27''03 | 856 |
84 | Hansson Louise | 1996 | Toronto Titans | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'25''68 | 855 |
    | Knox Finlay | 2001 | Toronto Titans | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'52''95 | 855 |
    | Castiglioni Arianna | 1997 | Aqua Centurions | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''69 | 855 |
87 | Romanchuk Mykhaylo | 1996 | Aqua Centurions | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'08''21 | 854 |
88 | Pratt Cole Patrick Harlan | 2002 | Toronto Titans | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'51''54 | 853 |
    | Zirk Kregor | 1999 | Energy Standard | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'44''75 | 853 |
90 | Bilis Simonas | 1993 | Energy Standard | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''39 | 852 |
    | Dumont Valentine Valerie | 2000 | Aqua Centurions | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'56''47 | 852 |
    | Kapas Boglarka | 1993 | NY Breakers | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'06''15 | 852 |
93 | Wierling Damian Matthias Armin | 1996 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''41 | 851 |
    | Krasnykh Alexander | 1995 | Toronto Titans | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'44''82 | 851 |
95 | Kisil Yuri | 1995 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''44 | 850 |
    | Ulyett Jocelyn Kate | 1995 | Toronto Titans | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''81 | 850 |
    | Martins De Oliveira Larissa | 1993 | Aqua Centurions | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'56''55 | 850 |
98 | Dos Santos Gabriel | 1998 | Aqua Centurions | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''49 | 847 |
    | Kolesnikov Kliment | 2000 | Energy Standard | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'53''10 | 847 |
    | Heintz Philip Marvin | 1991 | Aqua Centurions | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'53''11 | 847 |
101 | Ustinova Daria S | 1998 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'53''13 | 846 |
    | Chimrova Svetlana | 1996 | NY Breakers | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'06''46 | 846 |
103 | Larson Breeja | 1992 | Energy Standard | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'05''94 | 845 |
    | Jakabos Zsuzsanna | 1989 | Energy Standard | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'06''50 | 845 |
105 | Chadwick Michael Hunt | 1995 | Toronto Titans | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'21''43 | 844 |
    | Timmers Pieter | 1988 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''55 | 844 |
107 | Masse Kylie Jacqueline | 1996 | Toronto Titans | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana Finale | F | 00'27''17 | 843 |
108 | Wilby James Alexander Hanson | 1993 | NY Breakers | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 00'58''87 | 842 |
109 | Ustinova Daria S | 1998 | NY Breakers | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'57''04 | 839 |
110 | Lopes Melo Luiz Altamir | 1996 | Aqua Centurions | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'54''78 | 838 |
111 | Jakabos Zsuzsanna | 1989 | Energy Standard | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'34''72 | 837 |
112 | Seebohm Emily Jane | 1992 | Energy Standard | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'27''28 | 833 |
    | Richards Matthew | 2002 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'47''75 | 833 |
    | Cieplucha Tessa | 1998 | Toronto Titans | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'07''10 | 833 |
115 | Telegdy Adam | 1995 | NY Breakers | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'51''98 | 831 |
    | Kesely Ajna Evelin | 2001 | NY Breakers | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'57''42 | 831 |
117 | Le Clos Chad Guy Bertrand | 1992 | Energy Standard | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'21''60 | 825 |
    | Smith Brendon Peter | 2000 | NY Breakers | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'11''01 | 825 |
119 | Meynen Julie Marie Louise | 1997 | Toronto Titans | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'53''58 | 824 |
120 | Munoz Del Campo Lidon | 1995 | Aqua Centurions | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'53''63 | 822 |
    | Kapas Boglarka | 1993 | NY Breakers | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'36''33 | 822 |
122 | Gunes Viktoria Zeynep | 1998 | Energy Standard | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'36''59 | 820 |
123 | Drakou Theodora | 1992 | Aqua Centurions | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | F | 00'27''43 | 819 |
    | Whittle Jacob Henry | 2004 | NY Breakers | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'48''02 | 819 |
125 | Pratt Cole Patrick Harlan | 2002 | Toronto Titans | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'11''90 | 817 |
126 | Govorov Andriy | 1992 | Toronto Titans | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'21''68 | 816 |
    | Lopes Melo Luiz Altamir | 1996 | Aqua Centurions | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'46''31 | 816 |
128 | Darragh Mackenzie-Patrick | 1993 | Toronto Titans | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'55''87 | 815 |
129 | Davies Georgia | 1990 | Energy Standard | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'27''49 | 814 |
130 | Shevtsov Sergii | 1998 | Energy Standard | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'48''17 | 812 |
131 | Manaudou Florent | 1990 | Energy Standard | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'21''78 | 804 |
132 | Richards Matthew | 2002 | NY Breakers | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 1° Turno | M | 00'21''79 | 803 |
    | Grevers Matthew | 1985 | Energy Standard | 50 Farfalla | ASSOLUTI | M | 00'23''40 | 803 |
134 | Overholt Emily | 1997 | Toronto Titans | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'08''90 | 798 |
135 | Overholt Emily | 1997 | Toronto Titans | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'39''52 | 794 |
136 | Harvey Mary Sophie | 1999 | Energy Standard | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'09''31 | 791 |
137 | Arikawa Santi Fabio | 1989 | Aqua Centurions | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'52''87 | 790 |
    | Drakou Theodora | 1992 | Aqua Centurions | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'59''51 | 790 |
139 | Skierka Jakub Daniel | 1998 | NY Breakers | 100 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'52''89 | 789 |
140 | Seebohm Emily Jane | 1992 | Energy Standard | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana Finale | F | 00'27''79 | 788 |
141 | Darragh Mackenzie-Patrick | 1993 | Toronto Titans | 400 Misti | ASSOLUTI | M | 04'15''06 | 787 |
142 | Szabo Szebasztian | 1996 | Aqua Centurions | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'21''98 | 783 |
    | Coleman Michelle | 1993 | Toronto Titans | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'26''45 | 783 |
    | Konopka Reid Katrina Marie | 1997 | Aqua Centurions | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'54''51 | 783 |
    | Burian Katalin | 1995 | Aqua Centurions | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'59''70 | 783 |
146 | Waddell Tevyn | 1998 | NY Breakers | 100 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'59''85 | 777 |
147 | Black Haley | 1996 | Aqua Centurions | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'26''53 | 776 |
148 | Smith Brendon Peter | 2000 | NY Breakers | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 01'58''13 | 769 |
149 | Richards Matthew | 2002 | NY Breakers | 200 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 01'48''48 | 768 |
150 | Verraszto Evelyn | 1989 | Aqua Centurions | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'10''97 | 761 |
151 | Vasey Sarah Marie | 1996 | NY Breakers | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'01''94 | 759 |
152 | Bruce Tain | 1998 | Aqua Centurions | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'11''23 | 757 |
153 | Manaudou Florent | 1990 | Energy Standard | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana Finale | M | 00'22''27 | 752 |
154 | Miressi Alessandro | 1998 | Aqua Centurions | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'22''31 | 748 |
155 | Andrew Michael | 1999 | NY Breakers | 50 Stile Libero | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | M | 00'22''33 | 746 |
156 | Gomes De Deus Leonardo | 1991 | Aqua Centurions | 100 Misti | ASSOLUTI | M | 00'55''43 | 745 |
157 | Verraszto Evelyn | 1989 | Aqua Centurions | 400 Misti | ASSOLUTI | F | 04'46''26 | 740 |
158 | Konopka Reid Katrina Marie | 1997 | Aqua Centurions | 100 Misti | ASSOLUTI | F | 01'02''49 | 739 |
159 | Bruce Tain | 1998 | Aqua Centurions | 50 Farfalla | ASSOLUTI | F | 00'27''05 | 732 |
160 | Pires De Medeiros Etiene | 1991 | Aqua Centurions | 50 Dorso | ASSOLUTI Australiana 2° Turno | F | 00'28''50 | 730 |