1 | BUL Plovdiv 2019 | Kolev Georgi, Shtinova Petya, Hristeva Viktoriya, Terziev Vladislav | 01'45''04 | | | | |
50m 24.86 (24.86) 100m 52.73 (27.87) [52.73] 150m 1:22.56 (29.83) 200m 1:45.04 (22.48) [52.31] |
2 | BUL KPS Asteri | Tsurev Georgi, Todorov Blagovest, Stoyanova Gergana, Boneva Petya | 01'45''34 | | | | |
50m 24.45 (24.45) 100m 50.05 (25.60) [50.05] 150m 1:17.93 (27.88) 200m 1:45.34 (27.41) [55.29] |
3 | BUL CSKA | Anastasov Yasen, Angelova Martina, Valcheva Maria, Rusinov Viktor I | 01'45''50 | | | | |
50m 24.99 (24.99) 100m 53.51 (28.52) [53.51] 150m 1:21.36 (27.85) 200m 1:45.50 (24.14) [51.99] |
4 | BUL Levski | Mihaylov Kalin, Grancharova Elitsa, Karaivanova Rositsa, Hristov Viktor | 01'46''92 | | | | |
50m 24.61 (24.61) 100m 53.92 (29.31) [53.92] 150m 1:21.34 (27.42) 200m 1:46.92 (25.58) [53.00] |
5 | BUL Tsarevets | Sabev Tonislav, Stoyanov Konstatin, Vasileva Galena, Hristova Veronika | 01'48''61 | | | | |
50m 23.92 (23.92) 100m 48.48 (24.56) [48.48] 150m 1:18.47 (29.99) 200m 1:48.61 (30.14) [1:00.13] |
6 | BUL Trayana | Dimitrov Vasil, Apostolova Viktoria, Koleva Nikol, Donchev Marlon | 01'49''14 | | | | |
50m 26.28 (26.28) 100m 54.32 (28.04) [54.32] 150m 1:23.74 (29.42) 200m 1:49.14 (25.40) [54.82] |
7 | BUL Briz | Nizhinskiy Semen, Dinev Anton, Georgieva Kristiana, Ilieva Nikoleta | 01'49''65 | | | | |
50m 25.66 (25.66) 100m 51.45 (25.79) [51.45] 150m 1:20.86 (29.41) 200m 1:49.65 (28.79) [58.20] |
8 | BUL Etar2000 | Markov Stefan, Iliev Aleksandar, Doycheva Silviya, Darakchieva Gabriela | 01'49''68 | | | | |
50m 26.14 (26.14) 100m 51.91 (25.77) [51.91] 150m 1:21.37 (29.46) 200m 1:49.68 (28.31) [57.77] |
9 | BUL Chernomorets Burgas | Belova Desislava, Manolova Nikol, Manolov Svetlin, Danov Dimitar | 01'50''31 | | | | |
50m 28.87 (28.87) 100m 59.09 (30.22) [59.09] 150m 1:24.89 (25.80) 200m 1:50.31 (25.42) [51.22] |
10 | BUL Invictus | Dimitrova Vesela, Bozhilov Aleksandar, Ivanov Stilian, Georgieva Mira | 01'50''37 | | | | |
50m 28.24 (28.24) 100m 54.35 (26.11) [54.35] 150m 1:20.57 (26.22) 200m 1:50.37 (29.80) [56.02] |
11 | BUL Nsa | Tosheva Preslava, Krasteva Veneta, Palev Antonio, Sokolov Mincho | 01'50''86 | | | | |
50m 27.84 (27.84) 100m 56.16 (28.32) [56.16] 150m 1:23.99 (27.83) 200m 1:50.86 (26.87) [54.70] |
12 | BUL Dobrudzha Dobrich | Todorov Radoslav, Lambova Eleonora, Yordanova Preslava, Neykov Rado | 01'51''19 | | | | |
50m 26.13 (26.13) 100m 56.18 (30.05) [56.18] 150m 1:25.18 (29.00) 200m 1:51.19 (26.01) [55.01] |
13 | BUL Lokomotiv Ruse | Marinova Mihaela, Stefanov Martin, Mitsova Yoana, Sartalanski Aleksandar | 01'51''22 | | | | |
50m 28.15 (28.15) 100m 54.99 (26.84) [54.99] 150m 1:22.35 (27.36) 200m 1:51.22 (28.87) [56.23] |
14 | BUL Olimpia | Stoinov Aleks, Ivanova Simona, Stanolova Polina, Kolev Boris | 01'52''84 | | | | |
50m 25.78 (25.78) 100m 55.02 (29.24) [55.02] 150m 1:26.78 (31.76) 200m 1:52.84 (26.06) [57.82] |
15 | BUL Kps Orenda | Georgiev Georgi, Angelova Tina, Krasteva Viktoriya, Troev Denislav | 01'55''46 | | | | |
50m 25.45 (25.45) 100m 57.75 (32.30) [57.75] 150m 1:29.22 (31.47) 200m 1:55.46 (26.24) [57.71] |
16 | BUL Bolyari 2009 | Guberkova Miroslava, Ivanova Aleksandra, Dimitrov Ivan, Lichev Ljubomir | 01'58''23 | | | | |
50m 30.95 (30.95) 100m 1:02.32 (31.37) [1:02.32] 150m 1:31.78 (29.46) 200m 1:58.23 (26.45) [55.91] |
17 | ROU Renovatio Sport Club Bucharest | Moise Matei, Maschiu Matei, Mocanu Natalia, Andrei Bristena | 02'24''33 | | | | |
50m 32.62 (32.62) 100m 1:05.66 (33.04) [1:05.66] 150m 1:48.00 (42.34) 200m 2:24.33 (36.33) [1:18.67] |