Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A | |
4x50 Misti | RAGAZZI | |
4x50 Misti | Esordienti A |
Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 2° Day
POL Ukp Polonia Warszawa
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dolowy Malgorzata - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''34 | 01'10''76 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'33''76 | 00'35''52 | 06/11/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007- IV Runda Final (Warsaw, POL) |
Gawron Antonina - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''50 | 01'19''68 | 09/12/2018 - III Miedzynarodowe Grand Prix (Olsztyn, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'38''19 | 00'37''87 | 06/11/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007- IV Runda Final (Warsaw, POL) |
Godlewska Pola - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'13''07 | 01'15''31 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''00 | 01'24''25 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''31 | 00'38''01 | 13/10/2020 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 1° Day |
Kawka Magdalena - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'23''89 | 01'29''51 | 14/06/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow (Wyszkow, POL) - 2° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'45''19 | 00'49''76 | 10/10/2018 - Grand Prix Wmozp 2007 - III Runda (Warsaw, POL) |
Kijewska Wiktoria - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'14''76 | 01'13''85 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'23''63 | 01'24''47 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Menchetti Sofia - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'14''38 | 01'15''10 | 01/12/2019 - 2° Prova Qualificazione Invernale Esordienti A/B (Fucecchio) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'35''50 | 00'36''20 | 16/02/2020 - 5° Prova Qualificazione Invernale Esordienti A/B (Sancascano) |
Michalska Pola - 2007 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'18''42 | 02'23''93 | 17/04/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007-Ii Runda (Warsaw, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'10''09 | 01'11''75 | 20/03/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow I Runda (Warsaw, POL) - 2° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'32''22 | 00'32''94 | 13/10/2020 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 1° Day |
Oraszek Karolina - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'03''56 | 01'04''36 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'15''99 | 02'16''39 | 06/11/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007- IV Runda Final (Warsaw, POL) |
Samborska Dagmara - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''09 | 01'09''94 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'52''05 | 02'54''93 | 04/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) |
Taraszkiewicz Zofia - 2007 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'19''28 | 02'20''54 | 16/11/2019 - XV Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'37''78 | 00'37''64 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Tomkiel Anna - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''49 | 01'05''35 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''60 | 00'33''32 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bieniecki Stefan - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'24''22 | 02'41''35 | 06/11/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007- IV Runda Final (Warsaw, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'32''46 | 00'37''47 | 17/04/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007-Ii Runda (Warsaw, POL) |
Ciura Robert - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'42''55 | 00'56''31 | 26/10/2017 - Pierwszy Krok Plywacki - 2008-III Runda, 2009-I Runda (Warsaw, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'35''39 | 00'35''79 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day |
Czajka Maciej - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'37''69 | 00'38''35 | 04/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'43''95 | 02'57''34 | 12/06/2019 - Druzynowy Wieloboj Plywacki 10-11 Lat (Warsaw, POL) - 2° Day |
Eromin Jan - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'03''52 | 01'04''25 | 14/12/2019 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Drugie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'30''33 | 00'32''38 | 17/11/2019 - XV Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day |
Jarczewski Stanislaw - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'20''91 | 01'26''74 | 26/10/2019 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Pierwsze Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'43''23 | 00'43''62 | 06/11/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007- IV Runda Final (Warsaw, POL) |
Kozlowski Iwo - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'10''21 | 01'14''65 | 03/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2007 - I Runda (Warsaw, POL) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'33''91 | 02'37''91 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'32''73 | 00'33''53 | 13/10/2020 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 1° Day |
Kulesza Jakub - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'12''34 | 01'15''61 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Rana (Esordienti A) | 00'38''77 | 00'39''31 | 03/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2007 - I Runda (Warsaw, POL) |
Oledzki Daniel - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''77 | 01'17''93 | 14/12/2019 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Drugie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'25''12 | 01'28''26 | 19/11/2019 - Grand Prix Wmozp 2008 - IV Runda Final (Warsaw, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'39''28 | 00'39''65 | 13/10/2020 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 1° Day |
Osobka Morawski Eryk - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'10''88 | 01'13''69 | 04/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'31''09 | 00'31''43 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day |
Patucha Stanislaw - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''04 | 01'06''76 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'33''40 | 00'34''14 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day |
Polkowski Piotr - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'38''89 | 00'41''86 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'34''16 | 00'35''95 | 19/11/2019 - Grand Prix Wmozp 2008 - IV Runda Final (Warsaw, POL) |
Redzynski Vel Rydzynski Mateusz - 2007 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'35''80 | 00'37''95 | 03/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2007 - III Runda (Warsaw, POL) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'34''68 | 02'34''22 | 03/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2007 - I Runda (Warsaw, POL) |
Stanczyk Krzysztof - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''55 | 01'11''27 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'18''13 | 01'19''91 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'34''30 | 00'34''22 | 13/10/2020 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 1° Day |
Starzynski Szymon - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''07 | 01'10''35 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'34''65 | 00'40''35 | 08/12/2018 - Puchar Sprintu (Pulawy, POL) |
Tupalski Natan - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'44''15 | 200 Misti (Esordienti A) | 02'53''95 |
Zywek Jan - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''80 | 01'20''29 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'37''88 | 00'41''68 | 06/11/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007- IV Runda Final (Warsaw, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'38''00 | 00'39''07 | 13/10/2020 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 1° Day |