Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A |
Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2007-2008 (Warsaw, POL) - 1° Day
POL UKS Gim 92 Ursynow Warszawa
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Adamska Magda - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''99 | 00'36''29 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'41''99 | 00'41''93 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Boguslawska Hanna - 2008 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'25''65 | 01'27''70 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day |
Bogusz Julia - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''92 | 00'34''40 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'24''77 | 01'34''28 | 06/03/2019 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) |
Gierowska Antonina - 2007 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''12 | 00'39''58 | 08/12/2018 - III Miedzynarodowe Grand Prix (Olsztyn, POL) - 1° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'24''53 | 01'24''43 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''50 | 00'39''58 | 08/12/2018 - III Miedzynarodowe Grand Prix (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Nieke Aleksandra - 2008 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'35''09 | 01'34''55 | 28/09/2019 - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'27''04 | 01'25''85 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''85 | 00'35''08 | 04/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) |
Sacharczuk Weronika - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''44 | 00'39''97 | 06/03/2019 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'41''17 | 00'47''51 | 08/12/2018 - III Miedzynarodowe Grand Prix (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Szortyka Zuzanna - 2008 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'31''99 | 01'34''13 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'24''88 | 01'37''39 | 09/12/2018 - III Miedzynarodowe Grand Prix (Olsztyn, POL) - 2° Day |
Zelezik Julia - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''75 | 00'32''47 | 04/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''56 | 00'39''07 | 10/04/2019 - Grand Prix Wmozp-Rocznik 2008 - II Runda (Warsaw, POL) |
Zielaskowska Zuzanna - 2008 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'41''84 | 00'45''19 | 07/05/2019 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2008-2009 (Warsaw, POL) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'36''50 | 01'42''47 | 28/09/2019 - Otwarcie Sezonu Na Termach (Poznan, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Cur Kacper - 2007 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'31''17 | 00'33''07 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'11''84 | 01'17''24 | 26/10/2019 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Pierwsze Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) |
Cyganski Krzysztof - 2007 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'20''73 | 01'23''09 | 13/06/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow (Wyszkow, POL) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti A) | 01'14''42 | 01'14''93 | 06/11/2019 - Grand Prix Wmozp Rocznik 2007- IV Runda Final (Warsaw, POL) |
Dutkiewicz Tomasz - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''00 | 00'35''05 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'41''19 | 00'43''43 | 08/12/2018 - III Miedzynarodowe Grand Prix (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Huszcza Mateusz - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'03''55 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'35''47 | 00'39''47 | 08/12/2018 - III Miedzynarodowe Grand Prix (Olsztyn, POL) - 1° Day |
Kisielewski Jakub - 2007 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'14''51 | 01'20''03 | 03/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2007 - I Runda (Warsaw, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'16''96 | 01'34''20 | 09/12/2018 - III Miedzynarodowe Grand Prix (Olsztyn, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''46 | 00'30''92 | 03/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2007 - I Runda (Warsaw, POL) |
Kruk Franciszek - 2007 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'33''55 | 00'36''03 | 13/06/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow (Wyszkow, POL) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti A) | 01'14''57 | 01'16''45 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day |
Lubinski Szymon - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''09 | 00'31''63 | 04/03/2020 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'35''28 | 00'38''95 | 07/05/2019 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2008-2009 (Warsaw, POL) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti A) | 01'16''47 | 01'23''31 | 06/03/2019 - Grand Prix Wmozp 2008 - I Runda (Warsaw, POL) |
Mastalerek Karol - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''83 | 00'32''82 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'39''42 | 00'40''80 | 13/06/2019 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa Mlodzikow (Wyszkow, POL) - 1° Day |
Stepien Michal - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'42''71 | 01'44''90 | 15/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti A) | 01'36''30 | 01'43''93 | 26/10/2019 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Pierwsze Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) |
Wojtczuk Piotr - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'40''55 | 00'39''92 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'51''15 | 00'50''65 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day |