Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Vallei 25 Deel 1 (Veenendaal, NED)
Societá |
---|
NED De Blauwe Schuur |
NED De Fuut |
NED De Vrije Slag |
NED Goswim |
NED VZC |
NED Zpc Amersfoort |
NED ZPC Woerden |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
25 Rana | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti C | |
25 Rana | Esordienti C2 | |
25 Rana | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti B1 | |
25 Rana | Esordienti C2 | |
25 Rana | Esordienti B2 | |
25 Rana | Esordienti B1 | |
25 Rana | RAGAZZI | |
25 Rana | Esordienti A | |
25 Farfalla | Esordienti C | |
25 Farfalla | Esordienti C1 | |
25 Farfalla | Esordienti B | |
25 Farfalla | Esordienti B | |
25 Farfalla | RAGAZZI | |
25 Farfalla | Esordienti A | |
25 Dorso | Esordienti C1 | |
25 Dorso | Esordienti C | |
25 Dorso | Esordienti C2 | |
25 Dorso | Esordienti C1 | |
25 Dorso | Esordienti B1 | |
25 Dorso | Esordienti C2 | |
25 Dorso | Esordienti B2 | |
25 Dorso | Esordienti B1 | |
25 Dorso | RAGAZZI | |
25 Dorso | Esordienti A | |
25 Stile Libero | Esordienti C1 | |
25 Stile Libero | Esordienti C | |
25 Stile Libero | Esordienti C2 | |
25 Stile Libero | Esordienti C1 | |
25 Stile Libero | Esordienti B1 | |
25 Stile Libero | Esordienti C2 | |
25 Stile Libero | Esordienti B2 | |
25 Stile Libero | Esordienti B1 | |
25 Stile Libero | RAGAZZI | |
25 Stile Libero | Esordienti A |
Vallei 25 Deel 1 (Veenendaal, NED)
NED De Vrije Slag
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Fernandes Lopes Fayah - 2012 | 25 Rana (Esordienti C2) | 00'29''92 | 00'32''16 | 08/03/2020 - Swimkick 4 (Renkum, NED) | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'31''16 | 00'30''64 | 17/11/2019 - Swimkick 2 (Renkum, NED) | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'27''43 | 00'29''46 | 07/12/2019 - Vallei 25 Deel 3 (Veenendaal, NED) |
Nap Berrita - 2010 | 25 Rana (Esordienti B2) | 00'29''90 | 25 Dorso (Esordienti B2) | 00'25''91 | 25 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'25''38 |
Peelen Maike - 2014 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'38''85 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'38''10 |
Schuringa Nina - 2011 | 25 Rana (Esordienti B1) | 00'32''23 | 00'31''55 | 08/03/2020 - Swimkick 4 (Renkum, NED) | 25 Dorso (Esordienti B1) | 00'29''23 | 00'29''44 | 15/02/2020 - Vallei 25 Deel 4 (Veenendaal, NED) | 25 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'25''08 | 00'27''75 | 15/02/2020 - Vallei 25 Deel 4 (Veenendaal, NED) |
Steenbergen Nola - 2012 | 25 Rana (Esordienti C2) | Squalificato | 00'28''02 | 21/09/2019 - Jeugdwedstrijd Deel 1 (Wageningen, NED) | 25 Dorso (Esordienti C2) | 00'29''60 | 00'26''51 | 20/10/2019 - Swimkick 1 (Renkum, NED) | 25 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'24''69 | 00'24''39 | 11/05/2019 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Barneveld, NED) |
Van Den Dam Lola - 2013 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'33''93 | 00'34''79 | 08/03/2020 - Swimkick 4 (Renkum, NED) | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'28''06 | 00'31''44 | 15/02/2020 - Vallei 25 Deel 4 (Veenendaal, NED) | 25 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'27''18 | 00'30''83 | 08/03/2020 - Swimkick 4 (Renkum, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blankespoor Jens - 2013 | 25 Rana (Esordienti C) | 00'34''86 | 00'35''20 | 08/03/2020 - Swimkick 4 (Renkum, NED) | 25 Dorso (Esordienti C) | 00'35''87 | 00'33''17 | 12/01/2020 - Swimkick 3 (Renkum, NED) | 25 Stile Libero (Esordienti C) | 00'31''62 | 00'33''79 | 08/03/2020 - Swimkick 4 (Renkum, NED) |
Nguyen Viet - 2010 | 25 Rana (Esordienti B1) | 00'30''42 | 00'33''13 | 12/01/2020 - Swimkick 3 (Renkum, NED) | 25 Dorso (Esordienti B1) | 00'30''12 | 00'31''92 | 12/01/2020 - Swimkick 3 (Renkum, NED) | 25 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'27''56 |
Wierper Timon - 2008 | 25 Rana (Esordienti A) | 00'23''58 | 25 Dorso (Esordienti A) | 00'21''26 | 25 Stile Libero (Esordienti A) | 00'17''41 |