Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Clubkampioenschap KSN (Emmen, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti C2 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | CADETTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti C2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | CADETTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti C2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | CADETTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | CADETTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI |
Clubkampioenschap KSN (Emmen, NED)
NED De Kikker
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Alberts Matthanja - 2003 | 50 Farfalla (CADETTI) | 00'38''96 | 00'48''04 | 13/01/2018 - Knzb (S-Gravendeel, NED) | 50 Rana (CADETTI) | 00'45''15 | 00'43''77 | 16/06/2018 - Meerkamp Ronde 5 (Groot-Ammers, NED) | 50 Dorso (CADETTI) | 00'39''98 | 00'38''83 | 23/03/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Strijen, NED) | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'34''31 | 00'33''03 | 16/06/2018 - Meerkamp Ronde 5 (Groot-Ammers, NED) |
Boer Julia - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 01'01''91 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'59''61 | 01'00''89 | 08/02/2020 - Regionale Minioren Clubmeet Deel 2 Te Hoogeveen (Hoogeveen, NED) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'55''57 | 00'55''78 | 10/11/2019 - Regionale Minioren Clubmeet Beilen (Beilen, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'46''34 | 00'45''48 | 08/02/2020 - Regionale Minioren Clubmeet Deel 2 Te Hoogeveen (Hoogeveen, NED) |
Groote Karlyn - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 01'03''70 | 50 Rana (Esordienti A2) | Squalificato | 50 Dorso (Esordienti A2) | Squalificato | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'53''10 |
Huizen Isa - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 01'02''05 | 50 Rana (Esordienti B2) | 01'04''47 | 01'15''01 | 01/12/2018 - 25-50m Deel 2 (Delfzijl, NED) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 01'02''22 | 01'06''12 | 06/10/2018 - Competitie Deel 1 (Oosterwolde, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'51''38 | 00'58''33 | 09/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Beilen, NED) |
Mulder Eva - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'55''96 | 01'00''89 | 01/12/2019 - Internationaal Van Egten B.v. Sprinttoernooi (Beilen, NED) | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'53''82 | 00'54''51 | 11/05/2019 - Swimkick-Minioren Deel 3 - Emmen (Emmen, NED) | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'53''23 | 00'55''95 | 29/02/2020 - Limietwedstrijd (Dronten, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'46''27 | 00'45''43 | 25/01/2020 - 25-50m Deel 4 (Coevorden, NED) |
Mulder Isa - 2008 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 01'09''06 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'59''11 | 01'02''95 | 29/06/2019 - Finale 50m (Hoogezand, NED) | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'55''24 | 00'59''92 | 21/09/2019 - 25-50m Deel 1 (Coevorden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'51''38 | 00'56''97 | 14/09/2019 - JJS Deel 1 (Klazienaveen, NED) |
Mulder Maud - 2007 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'41''02 | 00'43''41 | 29/02/2020 - Limietwedstrijd (Dronten, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'46''93 | 00'50''35 | 25/01/2020 - 25-50m Deel 4 (Coevorden, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''99 | 00'41''34 | 14/09/2019 - JJS Deel 1 (Klazienaveen, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''26 | 00'35''80 | 11/01/2020 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Emmen, NED) |
Prieshof Anna - 2007 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'36''89 | 00'38''05 | 12/10/2019 - Klaverblad Sprintwedstrijd 2019 (Steenwijk, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'43''77 | 00'44''25 | 12/10/2019 - Klaverblad Sprintwedstrijd 2019 (Steenwijk, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'39''59 | 00'39''09 | 12/10/2019 - Klaverblad Sprintwedstrijd 2019 (Steenwijk, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''05 | 00'31''16 | 12/10/2019 - Klaverblad Sprintwedstrijd 2019 (Steenwijk, NED) |
Sampimon Hanna - 2009 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'56''05 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'48''04 | 00'49''77 | 25/01/2020 - 25-50m Deel 4 (Coevorden, NED) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'46''07 | 00'49''72 | 29/06/2019 - Finale 50m (Hoogezand, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'41''79 | 00'41''33 | 25/01/2020 - 25-50m Deel 4 (Coevorden, NED) |
Timmerman Anna - 2005 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'48''95 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''97 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'50''35 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'41''76 |
Turkstra Roelle - 2009 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'56''32 | 00'59''57 | 25/01/2020 - 25-50m Deel 4 (Coevorden, NED) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'55''08 | 00'56''99 | 01/02/2020 - Internationale Azuro (Delfzijl, NED) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'54''15 | 00'47''19 | 01/12/2019 - Internationaal Van Egten B.v. Sprinttoernooi (Beilen, NED) |
Versteeg Anina - 2006 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'41''66 | 00'44''40 | 29/02/2020 - Limietwedstrijd (Dronten, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'44''71 | 00'48''49 | 01/12/2019 - Internationaal Van Egten B.v. Sprinttoernooi (Beilen, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''33 | 00'44''00 | 01/12/2019 - Internationaal Van Egten B.v. Sprinttoernooi (Beilen, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''75 | 00'38''52 | 01/12/2019 - Internationaal Van Egten B.v. Sprinttoernooi (Beilen, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bronts Olaf - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti B1) | Squalificato | 50 Rana (Esordienti B1) | 00'56''77 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'56''96 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'51''59 |
Turkstra Rowan - 2003 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''75 | 00'31''10 | 01/12/2019 - Internationaal Van Egten B.v. Sprinttoernooi (Beilen, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'36''60 | 00'35''42 | 12/10/2019 - Klaverblad Sprintwedstrijd 2019 (Steenwijk, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'34''19 | 00'32''75 | 01/12/2019 - Internationaal Van Egten B.v. Sprinttoernooi (Beilen, NED) | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'27''98 | 00'26''77 | 17/11/2019 - Regio A Kampioenschappen (Emmen, NED) - 2° Day |
Wielage Twan - 2009 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'57''27 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'54''47 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | Squalificato | 00'47''21 | 25/01/2020 - 25-50m Deel 4 (Coevorden, NED) |