Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Grand Prix Wmozp 2009 - I Runda (Warsaw, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
200 Rana | Esordienti B2 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
4x50 Misti | Esordienti B2 | |
4x50 Misti | Esordienti A1 |
Grand Prix Wmozp 2009 - I Runda (Warsaw, POL)
POL UKS Zoliborz Warszawa
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Grodny Barbara - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''86 | 00'37''29 | 15/06/2019 - Druzynowy Wieloboj Plywacki 10-11 Lat (Ciechanow, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'21''42 | 01'26''04 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) |
Kopys Karolina - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'35''85 | 00'37''82 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'34''56 | 01'36''23 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'44''94 | 00'44''97 | 07/05/2019 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2008-2009 (Warsaw, POL) - 1° Day |
Kozerska Weronika - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'39''50 | 00'40''69 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'51''16 | 00'53''95 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) |
Liberska Michalina - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'38''79 | 00'41''47 | 07/05/2019 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2008-2009 (Warsaw, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'27''10 | 01'29''98 | 14/12/2019 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Drugie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) |
Lukasiak Maja - 2009 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'47''21 | 00'47''47 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'38''12 | 03'51''76 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) |
Milancej Elzbieta - 2009 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'43''26 | 00'44''22 | 15/06/2019 - Druzynowy Wieloboj Plywacki 10-11 Lat (Ciechanow, POL) - 1° Day | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'13''05 | 03'18''30 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'21''97 | 01'22''39 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) |
Nowacka Magdalena - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'38''08 | 00'39''09 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'27''15 | 01'26''45 | 14/12/2019 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Drugie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'45''60 | 00'48''59 | 27/11/2018 - Pierwszy Krok Plywacki - 2009 -Iv Runda Final (Warsaw, POL) |
Sledzinska Daria - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'43''83 | 00'46''21 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'49''11 | 00'57''48 | 27/11/2018 - Pierwszy Krok Plywacki - 2009 -Iv Runda Final (Warsaw, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bialek Kacper - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'36''37 | 00'39''59 | 05/03/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - I Runda (Warsaw, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'22''95 | 01'31''26 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) |
Cisek Antoni - 2009 | 200 Rana (Esordienti B2) | 03'30''07 | 03'40''38 | 09/10/2019 - Grand Prix Wmozp 2009 - III Runda (Warsaw, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'30''23 | 01'28''05 | 07/03/2020 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) |
Grodny Borys - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'37''12 | 00'36''37 | 15/06/2019 - Druzynowy Wieloboj Plywacki 10-11 Lat (Ciechanow, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'23''16 | 01'26''28 | 08/05/2019 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2008-2009 (Warsaw, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'43''93 | 00'41''69 | 16/06/2019 - Druzynowy Wieloboj Plywacki 10-11 Lat (Ciechanow, POL) - 2° Day |
Korol Wiktor - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'34''93 | 00'36''34 | 15/06/2019 - Druzynowy Wieloboj Plywacki 10-11 Lat (Ciechanow, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'16''65 | 01'15''79 | 14/12/2019 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Drugie Eliminacje W Sezonie (Warsaw, POL) |
Platek Jan - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'37''19 | 00'38''78 | 15/06/2019 - Druzynowy Wieloboj Plywacki 10-11 Lat (Ciechanow, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'22''20 | 01'27''78 | 08/05/2019 - Warszawska Olimpiada Mlodziezy - Roczniki 2008-2009 (Warsaw, POL) - 2° Day |