Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
A-C Competitie-Deel 3 (Zaandam, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti B | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | Esordienti A | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
A-C Competitie-Deel 3 (Zaandam, NED)
NED Zv De Zaan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bakker Phardou - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'32''87 | 01'32''76 | 13/01/2019 - Abc-Competitie Ronde 2 (Haarlem, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'52''62 | 03'45''47 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Binneveld Annika - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'47''08 | 00'47''71 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'07''08 | 02'03''85 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Boer Kim - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''17 | 01'13''15 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'34''14 |
Bouhbouh Ranim - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 00'46''05 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'53''30 | 01'53''80 | 10/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Zaandam, NED) |
Bout Lynn - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'40''64 | 00'40''80 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'45''09 | 01'45''73 | 10/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Zaandam, NED) |
Carrillo Moreno Melina - 2003 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'40''23 | 200 Misti (JUNIORES) | 02'31''62 | 02'37''67 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) |
De Graaf Julia - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'46''79 | 00'46''50 | 10/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'08''52 | 02'06''28 | 01/06/2019 - Regio Miniorenfinales (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Dessart Fleur - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'30''65 | 01'29''37 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'58''24 |
Eijben Ronja - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'45''17 | 00'44''93 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 01'48''75 | 10/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Zaandam, NED) |
El Moudden Dina - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''06 | 01'07''93 | 06/10/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Zaandam, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'17''45 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''70 | 00'30''81 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Engel Yvonne - 2003 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'43''24 | 02'52''45 | 18/03/2018 - A-C Competitie Deel 4 (Alkmaar, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'38''00 | 02'38''10 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) | 100 Dorso | 01'11''10 | 01'11''51 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Glas Mylene - 2008 | 200 Rana (Esordienti A) | 03'22''31 | ||
Hoorn Manou - 2002 | 200 Dorso | 02'38''98 | 02'34''23 | 16/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 1° Day | 200 Rana | 03'00''93 | 03'07''84 | 07/10/2018 - Competitie Deel 1 (Zaandam, NED) | 50 Farfalla | 00'32''10 | 00'32''69 | 16/09/2018 - Ozsk 16 September (Zaandam, NED) |
Jansen Naomi - 2001 | 100 Stile Libero | 01'06''56 | 01'04''22 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Zaandam, NED) | 50 Farfalla | 00'33''88 | 00'33''61 | 03/09/2017 - OZSK 3 September (Zaandam, NED) |
Kalkhoven Eloise - 2008 | 200 Rana (Esordienti A) | Squalificato | 03'34''32 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) |
Kooijman Lena - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 00'47''24 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'05''99 | 02'06''95 | 10/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Zaandam, NED) |
Korenstra Eline - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'29''50 | 01'28''36 | 02/06/2019 - Regio Miniorenfinales (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'54''60 | 03'45''89 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''78 | 00'35''58 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Lagerweij Sanne - 2002 | 100 Stile Libero | 01'07''24 | 01'08''31 | 22/04/2019 - DWT Internationaal Paastoernooi (Haarlem, NED) - 2° Day | 200 Dorso | 02'42''80 | 02'42''35 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Zaandam, NED) | 50 Farfalla | 00'35''23 | 00'34''22 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) |
Landus Larissa - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'41''93 | 00'43''54 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'53''17 | 01'49''60 | 02/06/2019 - Regio Miniorenfinales (Hoofddorp, NED) - 2° Day |
Langelaar Iris - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'49''38 | 00'51''60 | 08/12/2019 - LAC-Limiet Deel 2 (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'01''35 | 02'03''89 | 08/12/2019 - LAC-Limiet Deel 2 (Zaandam, NED) |
Makker Gwen - 2004 | 200 Misti (JUNIORES) | 03'01''24 | 03'05''87 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) |
Mayda Ayse - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'23''25 | 01'22''53 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'28''41 | 03'25''95 | 20/10/2019 - Martinez Cup 2019 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Peters Fenna - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'34''50 | 01'35''96 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'50''60 | 03'46''58 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) |
Reinhold Eva - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'31''20 | 01'30''32 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'42''73 | 03'57''74 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) |
Romein Anoeska - 2004 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 03'15''98 | 200 Misti (JUNIORES) | 02'58''28 | 03'08''16 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) |
Rutgers Reese - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''73 | 01'16''83 | 13/01/2019 - Abc-Competitie Ronde 2 (Haarlem, NED) |
Ten Brink Daphne - 1985 | 200 Dorso | 02'50''40 | 200 Rana | 03'08''72 |
Tutar Ayse - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'50''16 | 00'50''85 | 08/12/2019 - LAC-Limiet Deel 2 (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'58''94 | 01'59''33 | 08/12/2019 - LAC-Limiet Deel 2 (Zaandam, NED) |
Vallinga Melissa - 2000 | 100 Stile Libero | 01'06''33 | 01'04''72 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Dorso | 02'39''60 | 02'36''11 | 18/03/2018 - A-C Competitie Deel 4 (Alkmaar, NED) | 50 Farfalla | 00'33''56 | 00'32''41 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) | 100 Dorso | 01'11''77 | 01'11''18 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Wydh Magari - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'54''50 | 00'53''69 | 08/12/2019 - LAC-Limiet Deel 2 (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'02''69 | 02'01''08 | 12/05/2019 - Swimkick En Minioren Circuit Ronde 3 (Purmerend, NED) |
Zijl Eline - 1998 | 100 Stile Libero | 01'13''60 | 01'08''79 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Grootebroek, NED) | 200 Dorso | 03'02''40 |
Zijl Lisanne - 1995 | 200 Rana | 03'28''97 | 03'18''96 | 04/02/2018 - Landelijke Competite Deel 3 (Utrecht, NED) |
Zwietering Sheri - 1998 | 100 Stile Libero | 01'13''89 | 01'14''04 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 50 Farfalla | 00'39''66 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Baas Michel - 1979 | 100 Stile Libero | 01'01''08 | 01'01''86 | 06/01/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 50 Farfalla | 00'29''45 | 00'29''48 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Bakker Sven - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'38''46 | 00'39''97 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'45''69 | 01'45''85 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) |
Bloem Matthijs - 1990 | 100 Stile Libero | 01'07''48 | 200 Rana | 03'11''44 | 50 Farfalla | 00'32''78 |
Bosch Jelle - 2002 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'43''23 | 02'36''10 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'24''03 | 02'27''29 | 22/04/2019 - DWT Internationaal Paastoernooi (Haarlem, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'07''54 | 02'03''90 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Braekt Jur - 2003 | 200 Farfalla (JUNIORES) | Squalificato | 200 Misti (JUNIORES) | 02'59''86 | 02'53''74 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) |
Carrillo Moreno Miquel - 2003 | 50 Farfalla | 00'30''77 | 00'30''75 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) | 200 Farfalla (JUNIORES) | Squalificato |
Chahboun Ousayd - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'45''62 | 00'42''47 | 08/12/2019 - LAC-Limiet Deel 2 (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'45''18 | 01'43''44 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Cohen Tim - 2003 | 200 Misti (JUNIORES) | 02'39''96 | 02'35''55 | 16/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Dessart Raphael - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'57''06 | 00'56''18 | 17/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 1 (Hoofddorp, NED) - 2° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'09''72 | 05'20''46 | 02/02/2019 - LAC Deel 3 (Zaandam, NED) |
Dorland Sander - 1999 | 200 Dorso | 02'19''36 | 02'17''95 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) | 200 Rana | 02'41''02 | 02'34''94 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) |
Dortkose Ener - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'50''51 | 00'50''88 | 10/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'24''76 | 02'14''49 | 09/12/2018 - Minioren Junioren Circuit Ronde 2 (Zaandam, NED) |
Glas Yannick - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'06''47 | 01'03''94 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'44''57 |
Gras Martijn - 1991 | 100 Stile Libero | 01'02''30 | 01'02''16 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Grootebroek, NED) | 200 Dorso | 02'34''75 |
Horst Quinten - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'06''14 | 01'09''70 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 06'24''90 | 24/03/2018 - LAC Deel 4 (Zaandam, NED) |
Koningsbloem Isaiah - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'40''69 | 00'45''09 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'40''28 | 01'42''45 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) |
Korenstra Maurits - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'41''46 | 00'43''68 | 16/09/2018 - Ozsk 16 September (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'45''44 | 01'44''90 | 01/06/2019 - Regio Miniorenfinales (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Lamein Mats - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'14''16 | 01'19''07 | 13/01/2019 - Abc-Competitie Ronde 2 (Haarlem, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | Squalificato |
Mikhail Pieter - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'20''96 | 01'22''34 | 14/10/2018 - Swimkick Miniorencircuit Ronde 1 (Alkmaar, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'27''42 | 03'26''07 | 29/09/2019 - Minioren Circuit Deel 1 (Zaandam, NED) |
Osmani Erfan - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''08 | 01'09''34 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'19''07 |
Osmani Farhan - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'19''17 | 01'19''45 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'40''58 | 03'51''76 | 29/09/2019 - Minioren Circuit Deel 1 (Zaandam, NED) |
Phillipson Giovanni - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'10''58 | 01'11''83 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'08''21 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''98 | 00'30''74 | 13/10/2019 - LAC/limietwedstrijd Deel 1 (Zaandam, NED) |
Sandburg Lex - 1998 | 100 Stile Libero | 00'54''17 | 00'54''46 | 08/10/2017 - Limietwedstrijd Daw - 25m (Alkmaar, NED) | 200 Dorso | 02'20''94 | 02'21''21 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) | 50 Farfalla | 00'27''67 | 00'27''29 | 26/11/2017 - Martinez Cup 2017 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Swart Daan - 2001 | 100 Stile Libero | 00'56''71 | 00'56''00 | 08/10/2017 - Limietwedstrijd Daw - 25m (Alkmaar, NED) | 50 Farfalla | 00'28''39 | 00'27''92 | 06/01/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Tijben Hessel - 2006 | 100 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 01'23''11 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | Squalificato | 03'45''53 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Utrecht, NED) |
Tutar Efe - 2008 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'48''03 | 00'49''49 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'47''04 | 01'49''37 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) |
Van Der Putten Pepijn - 2003 | 100 Stile Libero | 01'05''19 | 01'04''25 | 06/01/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Rana | 03'12''16 | 03'12''43 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Zaandam, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'48''15 | 02'49''93 | 13/10/2019 - LAC/limietwedstrijd Deel 1 (Zaandam, NED) |
Wetering Stijn - 2001 | 100 Stile Libero | 01'00''24 | 00'59''53 | 06/07/2019 - Clubkampioenschappen Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 200 Rana | 02'57''51 | 02'56''48 | 07/10/2018 - Competitie Deel 1 (Zaandam, NED) | 50 Farfalla | 00'30''99 |
Wijk Boris - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'44''80 | 00'43''66 | 15/09/2019 - OZSK (Zaandam, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'54''53 | 01'54''74 | 15/12/2019 - Regio Minioren Junioren (Purmerend, NED) |