Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Swimkick 3 (Renkum, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti C1 | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti C1 | |
50 Rana | Esordienti C | |
50 Rana | Esordienti B | |
25 Dorso | Esordienti B | |
25 Dorso | Esordienti C1 | |
25 Dorso | Esordienti C | |
25 Rana | Esordienti B | |
25 Rana | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti C |
Swimkick 3 (Renkum, NED)
NED De Vrije Slag
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bospoort Sofie - 2010 | 100 Dorso (Esordienti B) | 02'03''20 | 02'08''13 | 14/12/2019 - Minioren Junioren 2019-2020 Deel 2 (Barneveld, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'59''45 | 01'01''01 | 30/11/2019 - Jeugdwedstrijd Deel 2 (Wageningen, NED) |
Brink Emily - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'05''50 | 01'04''36 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 01'08''07 | 01'06''61 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |
Eck Kyara - 2010 | 100 Dorso (Esordienti B) | 02'02''49 | 02'01''55 | 14/12/2019 - Minioren Junioren 2019-2020 Deel 2 (Barneveld, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'58''57 | 00'56''62 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |
Fernandes Lopes Fayah - 2012 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'12''43 | 50 Rana (Esordienti C) | 01'12''17 |
Schuringa Nina - 2011 | 25 Dorso (Esordienti C) | 00'30''95 | 00'31''18 | 07/12/2019 - Vallei 25 Deel 3 (Veenendaal, NED) | 25 Rana (Esordienti C) | 00'32''23 | 00'34''16 | 07/12/2019 - Vallei 25 Deel 3 (Veenendaal, NED) |
Steenbergen Nola - 2012 | 50 Dorso (Esordienti C) | 01'02''38 | 50 Rana (Esordienti C) | 00'58''39 |
Van Den Dam Lola - 2013 | 25 Dorso (Esordienti C) | 00'33''08 | 00'34''24 | 07/12/2019 - Vallei 25 Deel 3 (Veenendaal, NED) | 25 Rana (Esordienti C) | 00'42''96 | 00'40''35 | 07/12/2019 - Vallei 25 Deel 3 (Veenendaal, NED) |
Wosztal Vanessa - 2009 | 100 Dorso (Esordienti B) | 01'42''39 | 01'50''16 | 21/09/2019 - Jeugdwedstrijd Deel 1 (Wageningen, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'53''80 | 00'53''80 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Abrahamse Daan - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'55''02 | 50 Rana (Esordienti B) | 01'08''04 |
Al Mardini Rashed - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'02''74 | 01'03''35 | 17/11/2019 - Swimkick 2 (Renkum, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 01'05''10 | 01'00''95 | 30/11/2019 - Jeugdwedstrijd Deel 2 (Wageningen, NED) |
Blankespoor Brian - 2008 | 100 Dorso (Esordienti B) | 01'47''32 | 01'47''62 | 11/01/2020 - NZC Deel 3 (Tiel, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'53''71 | 00'53''84 | 11/05/2019 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Barneveld, NED) |
Blankespoor Jens - 2013 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'33''17 | 00'36''13 | 17/11/2019 - Swimkick 2 (Renkum, NED) | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'41''12 | 00'39''54 | 30/11/2019 - Jeugdwedstrijd Deel 2 (Wageningen, NED) |
Dao Kien - 2011 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'30''86 | 00'33''74 | 07/12/2019 - Vallei 25 Deel 3 (Veenendaal, NED) | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'41''39 |
Eizenga Jens - 2010 | 100 Dorso (Esordienti B) | 02'09''98 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'58''93 | 00'59''65 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |
Hoefakker Rens - 2008 | 100 Dorso (Esordienti B) | 01'45''77 | 01'47''38 | 21/09/2019 - Jeugdwedstrijd Deel 1 (Wageningen, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 00'56''94 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |
Hoefakker Sam - 2012 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'38''01 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'42''19 |
Hoefakker Thomas - 2010 | 25 Dorso (Esordienti B) | 00'32''16 | 00'31''08 | 07/12/2019 - Vallei 25 Deel 3 (Veenendaal, NED) | 25 Rana (Esordienti B) | 00'29''92 | 00'30''45 | 07/12/2019 - Vallei 25 Deel 3 (Veenendaal, NED) |
Hoogendijk Charlie Roos - 2010 | 25 Dorso (Esordienti B) | 00'30''24 | 25 Rana (Esordienti B) | 00'32''08 |
Minderaa Timo - 2010 | 100 Dorso (Esordienti B) | 01'51''82 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'58''00 | 00'57''68 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |
Nguyen Viet - 2010 | 25 Dorso (Esordienti B) | 00'31''92 | 25 Rana (Esordienti B) | 00'33''13 |
Oskam Luuk - 2009 | 100 Dorso (Esordienti B) | 01'35''54 | 01'41''26 | 21/09/2019 - Jeugdwedstrijd Deel 1 (Wageningen, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'58''49 | 00'54''65 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |
Oskam Noud - 2013 | 25 Dorso (Esordienti C1) | 00'33''02 | 25 Rana (Esordienti C1) | 00'38''01 |
Oskam Ruben - 2011 | 50 Dorso (Esordienti C1) | 00'57''70 | 00'59''85 | 20/10/2019 - Swimkick 1 (Renkum, NED) | 50 Rana (Esordienti C1) | 01'04''57 | 01'04''45 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |
Pham Giao Bao - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'56''89 | 00'56''39 | 20/10/2019 - Swimkick 1 (Renkum, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 01'02''69 | 01'01''60 | 21/12/2019 - Kerstwedstrijd (Ede, NED) |