Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Vereningingscompetitie (Oosterhout, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti B | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Vereningingscompetitie (Oosterhout, NED)
NED Zws Vlaardingen
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dabrowska Julia - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'42''14 | 00'43''56 | 09/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Dordrecht, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'45''93 | 01'51''70 | 14/09/2019 - Vierkamp Deel 1 (Rozenburg, NED) |
Dam Femke - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''02 | 01'08''03 | 07/12/2019 - Laclam Deel 2 (Vlaardingen, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'17''12 | 06'07''88 | 23/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Droffelaar Stella - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'21''05 | 01'20''84 | 19/10/2019 - Martinez Cup 2019 (Amsterdam, NED) - 1° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'11''25 | 03'14''54 | 20/10/2019 - Martinez Cup 2019 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Kempe Norah - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B) | Squalificato | 00'51''13 | 26/10/2019 - LACLAM Deel 1 (Rozenburg, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'57''07 | 01'58''39 | 09/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Dordrecht, NED) |
Liket Evelyn Maria - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''56 | 01'04''56 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'58''48 | 05'59''47 | 03/03/2018 - Lac/La Meerkamp (Rozenburg, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''57 | 01'04''56 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Loenen Hanna - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'31''18 | 01'31''95 | 07/07/2019 - 25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'45''41 | 03'46''81 | 07/12/2019 - Laclam Deel 2 (Vlaardingen, NED) |
Matuskova Jasmine - 2006 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 03'11''95 | 200 Misti (JUNIORES) | 03'04''35 | 03'07''03 | 13/01/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 2 (Papendrecht, NED) |
Nai Chung Tong Jill - 2004 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'44''13 | 200 Misti (JUNIORES) | 02'32''58 | 02'24''56 | 10/11/2019 - Limietwedstrijd Zv De Geul (Papendrech, NED) |
Noordermeer Ramona - 1994 | 200 Dorso | 02'55''32 | 02'53''53 | 12/10/2019 - RWC Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) | 200 Rana | 03'10''75 | 03'08''71 | 10/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Ronde 3 (Papendrecht, NED) |
Offeringa Karlijn - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'01''66 | 01'04''57 | 17/11/2018 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'38''40 |
Offeringa Marjolijn - 2007 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'32''61 | 01'35''07 | 08/09/2019 - Clubkampioenschappen ZVVS (Vlaardingen, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'52''14 |
Poot Tessa - 2004 | 100 Stile Libero | 01'09''25 | 01'03''80 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 200 Dorso | 02'43''92 | 02'39''68 | 13/01/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 2 (Papendrecht, NED) | 200 Rana | 03'05''47 | 02'55''11 | 21/09/2019 - RWC Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) |
Pruntel Sanne - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'27''70 | 01'27''28 | 14/12/2019 - Minioren Junioren Circuit Deel 2 (Alblasserdam, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'46''10 | 03'57''49 | 07/12/2019 - Laclam Deel 2 (Vlaardingen, NED) |
Putters Emma - 2010 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'49''06 | 00'53''65 | 09/11/2019 - Regio Minioren Clubmeet Deel 1 (Dordrecht, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'15''30 |
Schoenmakers Hanneke - 1998 | 100 Stile Libero | 01'08''89 | 01'07''53 | 02/12/2017 - RW Competitie Deel 3 Poule A (Dordrecht, NED) | 50 Farfalla | 00'33''58 | 00'33''48 | 01/12/2018 - RWC Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Steen Michelle - 2003 | 100 Stile Libero | 01'03''56 | 01'02''41 | 02/12/2018 - Limietwedstrijd De Geul (Papendrecht, NED) | 200 Dorso | 02'34''32 | 02'28''55 | 24/11/2018 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'32''37 | 00'32''24 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 100 Dorso | 01'10''79 | 01'08''36 | 02/12/2018 - Limietwedstrijd De Geul (Papendrecht, NED) |
Steen Tamara - 1996 | 100 Stile Libero | 01'15''98 | 50 Farfalla | 00'41''64 | 00'40''98 | 18/12/2016 - Regio West Open Masters Deel 2 (Papendrecht, NED) |
Stein Karin - 1971 | 200 Rana | 03'01''40 | 02'58''71 | 10/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Ronde 3 (Papendrecht, NED) |
Vaart Chantal - 1998 | 100 Stile Libero | 01'07''92 | 01'05''91 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 200 Dorso | 02'47''97 | 02'46''17 | 04/02/2018 - Nationale Zwemcompetitie Landelijk Ronde 3 (Papendrecht, NED) | 50 Farfalla | 00'35''75 | 00'36''44 | 01/12/2018 - RWC Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Vaart Mariellle - 2000 | 100 Stile Libero | 01'06''63 | 01'04''33 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'32''37 | 00'31''36 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Van Droffelaar Anna - 2004 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'32''31 | 02'34''96 | 10/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Ronde 3 (Papendrecht, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'23''10 | 02'16''30 | 06/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso | 01'05''91 | 01'02''49 | 14/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 2° |
Van Droffelaar Sophia - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'00''89 | 00'59''96 | 20/10/2019 - Martinez Cup 2019 (Amsterdam, NED) - 2° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'30''33 | 05'19''20 | 10/11/2019 - Limietwedstrijd Zv De Geul (Papendrech, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bon Jelle - 2003 | 200 Dorso | 02'16''94 | 02'12''01 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day | 200 Rana | 02'34''86 | 02'34''26 | 24/03/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 4 (Oosterhout, NED) | 50 Farfalla | 00'27''28 | 00'27''46 | 20/10/2019 - Martinez Cup 2019 (Amsterdam, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'00''97 | 01'59''96 | 29/06/2019 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 1° Day |
De Heus Bjorn - 2002 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'21''85 | 02'20''27 | 30/06/2019 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 02'24''38 | 02'24''10 | 10/02/2019 - Knzb Zwemcompetitie Ronde 3 (Papendrecht, NED) |
Dijkshoorn Niels - 2002 | 100 Stile Libero | 00'52''73 | 00'52''96 | 24/03/2019 - Knzb Zwemcompetitie Deel 4 (Oosterhout, NED) | 200 Dorso | 02'07''34 | 02'03''63 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 200 Rana | 02'31''13 | 02'38''83 | 07/10/2018 - Landelijke Competitie Deel 1 (Oosterhout, NED) |
Dirks Dave - 2006 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'11''20 | 01'10''94 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'04''94 | 03'14''93 | 10/11/2019 - Limietwedstrijd Zv De Geul (Papendrech, NED) |
Dirks Nick - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'07''41 | 01'11''71 | 08/09/2019 - Clubkampioenschappen ZVVS (Vlaardingen, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'57''83 | 06'19''55 | 06/04/2019 - LAC/LA-Meerkamp Deel 3 (Rozenburg, NED) |
Erkens Luca - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'19''01 | 01'13''26 | 07/12/2019 - Laclam Deel 2 (Vlaardingen, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'27''91 | 01'23''89 | 30/11/2019 - Vierkamp Deel 2 (Brielle, NED) |
Lans Anco - 2006 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''53 | 01'12''00 | 07/12/2019 - Laclam Deel 2 (Vlaardingen, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'30''98 | 01'33''79 | 28/09/2019 - Minioren Junioren (Barendrecht, NED) |
Limburg Kaj - 2004 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''37 | 01'05''01 | 07/12/2019 - Laclam Deel 2 (Vlaardingen, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'53''85 |
Pop Joey - 2008 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'30''28 | 01'28''69 | 30/11/2019 - Vierkamp Deel 2 (Brielle, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'32''22 |
Schoenmakers Jaap - 2002 | 100 Stile Libero | 01'00''93 | 00'59''57 | 23/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'29''18 | 00'29''32 | 23/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 1° Day |
Weisz Eli - 1995 | 100 Stile Libero | 01'02''26 | 200 Dorso | 02'40''28 |
Zulver Thierry - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'59''51 | 00'59''83 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'19''57 | 05'22''47 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Zulver Wesley - 2003 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'28''59 | 200 Misti (JUNIORES) | 02'20''21 | 02'18''38 | 30/06/2019 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day |