Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
VZC Deel 3 (Budel, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Misti | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti B | |
200 Misti | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti B | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI |
VZC Deel 3 (Budel, NED)
NED Dzt'62
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Aldenzee Elza - 2000 | 100 Rana | 01'24''00 | 01'25''66 | 14/01/2018 - Nationale Competitie Regio Deel 2 (Helmond, NED) | 50 Farfalla | 00'35''95 |
Bouten Vivian - 2007 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'46''07 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'47''32 | 00'45''12 | 27/10/2019 - Solo Deel 2 (Eindhoven, NED) |
Fransman Hanna - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'10''41 | 01'19''49 | 10/11/2019 - Minioren Club Meet (Oosterhout, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 02'11''93 |
Hendrikx Femke - 1988 | 100 Rana | 01'22''60 | 01'19''19 | 01/10/2017 - Competitiewedstrijd Ronde 1 (Best, NED) | 50 Farfalla | 00'32''82 | 00'30''30 | 12/02/2017 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Tilburg, NED) |
Hermans Luna - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'52''79 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'49''61 |
Hermans Mila - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'46''90 | 01'45''37 | 09/06/2019 - RMF 2019 Brabant (Tilburg, NED) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'50''94 | 00'51''24 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) |
Hoppenbrouwers Sanne - 2007 | 100 Rana (Esordienti A) | Squalificato | 01'52''05 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'45''43 | 00'44''32 | 27/10/2019 - Solo Deel 2 (Eindhoven, NED) |
Hullegie Jedi - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'46''08 | 01'55''05 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'43''39 | 00'41''36 | 03/11/2019 - Clubcompetitie Deel 2 (Deurne, NED) |
Jacobs Luna - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 02'04''11 | 02'20''41 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 00'51''94 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Helmond, NED) |
Manders Silvie - 2002 | 50 Farfalla | 00'41''78 | 00'41''43 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) |
Mertens Alicia - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'45''11 | 01'53''31 | 15/09/2019 - Solo Deel 1 (Sint-Oedenrode, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'45''78 | 00'52''77 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) |
Meulendijks Vera - 2000 | 100 Rana | 01'54''69 | 50 Farfalla | 00'50''84 | 00'50''72 | 01/12/2019 - Solo Deel 3 (Deurne, NED) | 50 Dorso | 00'48''14 | 00'47''05 | 06/10/2019 - Clubcompetitie Deel 1 (Deurne, NED) |
Proenings Fara - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''19 | 00'36''44 | 03/11/2019 - Clubcompetitie Deel 2 (Deurne, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'41''47 | 01'50''22 | 28/01/2018 - Minioren - Swimkick Deel 2 (Deurne, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'42''91 |
Roodt Anne - 2006 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'39''58 | 00'41''63 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Deel 3 (Deurne, NED) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'28''96 | 03'48''52 | 06/01/2019 - Solo Deel 4 (Nuenen, NED) |
Scheepers Rifke - 2011 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'55''81 | 100 Rana (Esordienti B) | Squalificato |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Arts Arnoud - 1999 | 50 Farfalla | 00'30''90 | 00'30''81 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) | 100 Rana | 01'17''94 | 01'15''21 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) | 100 Stile Libero | 01'03''25 | 01'02''57 | 24/03/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Venray, NED) |
Arts Lennard - 2000 | 50 Farfalla | 00'32''95 | 00'32''55 | 06/01/2019 - Solo Deel 4 (Nuenen, NED) | 100 Rana | 01'19''13 | 01'17''21 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) |
Calis Jasper - 2007 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'39''71 | 00'39''57 | 06/10/2019 - Clubcompetitie Deel 1 (Deurne, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'33''44 | 01'37''41 | 01/12/2019 - Solo Deel 3 (Deurne, NED) |
Fransen Rik - 2006 | 200 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 03'35''94 | 18/03/2018 - Zwemcompetitie (Venray, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''29 | 00'35''88 | 31/03/2019 - Solo Deel 6 (Deurne, NED) |
Hoppenbrouwers Rik - 2009 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'49''62 | 01'47''85 | 15/12/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 2 (Deurne, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'47''36 | 00'45''07 | 27/10/2019 - Solo Deel 2 (Eindhoven, NED) |
Hullegie Tigo - 2007 | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'37''31 | 03'43''76 | 13/01/2019 - Clubcompetitie Deel 2 (Deurne, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'37''16 | 00'40''70 | 14/01/2018 - Nationale Competitie Regio Deel 2 (Helmond, NED) |
Kerkers Dirk - 2000 | 50 Farfalla | 00'32''52 | 00'33''33 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) | 100 Rana | 01'21''04 | 01'20''98 | 10/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Venray, NED) |
Moorsel Niels - 2000 | 50 Farfalla | 00'35''58 | 100 Rana | 01'29''72 | 01'26''40 | 14/01/2018 - Nationale Competitie Regio Deel 2 (Helmond, NED) |
Nelemans Willem - 2001 | 50 Farfalla | 00'35''96 | 00'32''91 | 29/10/2017 - Solo Deel 2 (Sint-Oedenrode, NED) | 100 Rana | 01'39''16 | 01'31''47 | 10/09/2017 - Solo 1 (Deurne, NED) |
Serrarens Hein - 2009 | 100 Rana (Esordienti B) | 02'03''15 | 02'04''55 | 15/12/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 2 (Deurne, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'54''47 | 00'56''45 | 12/05/2019 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Deurne, NED) |
Serrarens Wout - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''23 | 00'33''92 | 03/11/2019 - Clubcompetitie Deel 2 (Deurne, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'08''12 | 03'05''22 | 15/12/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 2 (Deurne, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'43''97 | 00'44''67 | 06/10/2019 - Clubcompetitie Deel 1 (Deurne, NED) |