Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Horst, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti B | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | Esordienti A | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | RAGAZZI |
Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Horst, NED)
NED Zwemclub Eijsden
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bams Elise - 2005 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'37''98 | 02'34''19 | 24/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'19''49 | 01'23''10 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''94 | 01'09''87 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Fischer Milou - 2002 | 200 Stile Libero | 02'22''91 | 02'21''91 | 27/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 2° Day | 50 Rana | 00'37''95 | 00'37''86 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 400 Misti | 05'49''19 | 06'00''64 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 2018 (Maastricht, NED) |
Korczynski Yana - 2002 | 200 Stile Libero | 02'17''34 | 02'16''91 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day | 100 Farfalla | 01'14''03 | 01'07''23 | 28/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 400 Misti | 05'58''91 | 05'45''71 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 2018 (Maastricht, NED) | 200 Stile Libero | 02'16''65 | 02'16''91 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day |
Marum Eva - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'11''95 | 01'12''86 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 200 Misti (Esordienti A) | 03'03''68 | 03'23''31 | 09/06/2018 - Rmflimburg2018 (Roermond, NED) - 1° Day |
Schroyen Juul - 2005 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'41''73 | 02'41''79 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 Hfdklasse En A-Klasse (Kerkrade, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'18''91 | 01'18''11 | 25/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 4° Day |
Thiel Victoria - 2004 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'36''55 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'30''67 | 01'29''55 | 21/10/2017 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day |
Timmermans Nienke - 2004 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'09''80 | 05'23''31 | 18/03/2018 - Nationale Zwemcompetitie Landelijk Ronde 4 (Sittard, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'33''46 | 01'30''72 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Vertommen Sabine - 1998 | 200 Stile Libero | 02'21''38 | 02'17''68 | 03/12/2017 - Geusseltbadtrofee (Maastricht, NED) | 50 Rana | 00'36''89 | 00'35''43 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'17''37 | 01'12''27 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 400 Misti | 05'41''19 | 05'35''19 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 Hfdklasse En A-Klasse (Kerkrade, NED) |
Willigers Sterre - 2006 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'02''07 | 03'09''80 | 07/10/2018 - Competitie Deel 1 (Maastricht, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'35''36 | 01'34''59 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bams Guillaume - 2002 | 200 Stile Libero | 02'02''92 | 01'58''93 | 14/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 2° | 50 Rana | 00'35''56 | 00'37''34 | 17/09/2017 - Minioren-Junioren Circuit Deel 1 (Maastricht, NED) | 100 Farfalla | 01'10''86 | 01'08''09 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 400 Misti | 05'20''30 | 05'23''88 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 2018 (Maastricht, NED) | 100 Stile Libero | 00'56''23 | 00'53''34 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Cuijpers Gilles - 2002 | 200 Stile Libero | 02'08''34 | 02'07''54 | 18/11/2018 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'33''92 | 00'31''99 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'05''01 | 01'02''65 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 400 Misti | Squalificato | 05'13''02 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 2018 (Maastricht, NED) |
De Groot Koen - 2004 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'20''60 | 02'24''16 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 Hfdklasse En A-Klasse (Kerkrade, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'02''77 | 01'07''67 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 Hfdklasse En A-Klasse (Kerkrade, NED) |
Marum Max - 2001 | 200 Stile Libero | 02'06''54 | 02'04''30 | 12/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'37''90 | 00'39''03 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'03''50 | 01'02''50 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 400 Misti | 05'24''40 |
Marum Tom - 2003 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'54''96 | ||
Pittie Ferre - 2003 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'54''85 | ||
Timmermans Thijn - 2006 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'12''24 | 01'12''62 | 26/10/2019 - Memorial Anteunis (Gent, BEL) - 1° Day | 200 Misti (Esordienti A) | 03'02''64 | 03'27''45 | 10/06/2018 - Rmflimburg2018 (Roermond, NED) - 2° Day |
Van Wanroij Nathaniel - 2008 | 100 Dorso (Esordienti B) | 01'25''33 | 01'33''74 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 Hfdklasse En A-Klasse (Kerkrade, NED) | 50 Rana (Esordienti B) | 00'43''76 |
Van Wanroij Sebastian - 2004 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'18''17 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'04''77 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'59''67 |
Wanroij Guus - 2003 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'45''35 | 05'15''19 | 18/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Limburg (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'24''69 | 01'24''73 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Wanroij Job - 2003 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'25''72 | 04'33''12 | 14/01/2018 - Landelijke Zwemcompetite Deel 2 (Horst, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'15''07 | 01'13''22 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Wanroij Mees - 2002 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'34''99 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'14''24 | 01'13''12 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |