Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Competitie Deel 1 / NC1-48 (Veldhoven, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Competitie Deel 1 / NC1-48 (Veldhoven, NED)
NED Vzv Njord
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Aben Jasmine - 2002 | 50 Dorso | 00'35''70 | 00'35''32 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) | 100 Rana | 01'37''68 | 01'36''94 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 (Veldhoven, NED) | 100 Misti | 01'21''63 | 01'21''74 | 17/04/2017 - PaasSprint 2017 (Veldhoven, NED) |
Bosch Kentgens Susanne - 1977 | 100 Rana | 01'35''96 | 100 Misti | 01'24''11 |
Bosch Renske - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'51''94 | 100 Misti (Esordienti B) | 02'15''17 |
Dijk Eline - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'27''35 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'37''48 |
Engelen Anouk - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'32''18 | 01'32''87 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'39''02 | 03'38''41 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Flagge Annemarie - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'21''77 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'44''51 | 01'56''83 | 13/01/2018 - Minjun41 Inhaal (Eindhoven, NED) |
Hesemans Amber - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'04''77 | 03'01''83 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'46''10 | 01'44''47 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Hoeppe Anais - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'20''82 | 01'20''66 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'12''72 | 03'28''97 | 01/10/2017 - VZC Deel 1 (Budel, NED) | 100 Stile Libero | 01'12''32 | 01'08''19 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Keukens Floor - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'39''93 | 00'42''59 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Circuit Deel 2 (Budel, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'44''21 | 01'42''84 | 09/06/2019 - RMF 2019 Brabant (Tilburg, NED) - 2° Day |
Kuijper Lisa - 2002 | 50 Dorso | 00'43''62 | 00'40''94 | 17/04/2017 - PaasSprint 2017 (Veldhoven, NED) | 100 Rana | 01'43''92 | 01'40''29 | 09/10/2016 - Jeugd & Junioren Deel 1 (Veldhoven, NED) | 100 Misti | 01'30''38 | 01'27''78 | 12/02/2017 - Competitie Deel 3 (Veldhoven, NED) |
Leeuwen Amy - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'55''84 | 03'01''09 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'48''42 | 01'47''54 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Moosdijk Anouk - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'38''32 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'48''75 | 01'53''36 | 09/12/2018 - Minioren Junioren 2 (Boxtel, NED) |
Neeskens Femke - 1978 | 50 Dorso | 00'46''52 | 00'47''61 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) | 100 Rana | 01'38''02 | 100 Misti | 01'29''35 | 01'30''91 | 09/06/2019 - Zuidelijke Cirkel 2019 Deel 3 (Veldhoven, NED) |
Pelt Diede - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'36''63 | 01'31''86 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'41''37 | 03'34''67 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Rademaker Rani - 2000 | 50 Dorso | 00'40''38 | 00'41''47 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 100 Rana | Squalificato | 01'38''99 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 100 Misti | 01'26''72 | 01'26''11 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) |
Roosen Tamar - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'40''09 | 02'39''66 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'40''56 | 01'37''90 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Sagonas Danae - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'29''00 | 01'32''38 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'41''91 | 03'47''80 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Sagonas Elena - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'31''57 | 01'28''89 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'43''87 | 03'43''64 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Sagonas Koolen Karin - 1970 | 50 Dorso | 00'42''61 | 00'41''39 | 02/04/2018 - Paassprint 2018 (Veldhoven, NED) | 100 Misti | 01'29''73 | 01'30''65 | 01/10/2017 - VZC Deel 1 (Budel, NED) |
Sagonas Melina - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'41''71 | 00'43''70 | 08/06/2019 - RMF 2019 Brabant (Tilburg, NED) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'50''90 | 01'55''66 | 31/03/2019 - Limietwedstrijd Minioren Deel 2 (Eindhoven, NED) |
Spit Dinah - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'38''16 | 02'35''98 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'33''96 | 01'32''79 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''35 | 01'14''42 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 (Veldhoven, NED) |
Te Paske Evelien - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'25''77 | 01'28''58 | 10/02/2019 - Competitieronde 3 (Best, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'01''02 | 03'01''90 | 10/02/2019 - Competitieronde 3 (Best, NED) |
Verriet Annelieke - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'37''79 | 01'43''32 | 05/11/2017 - Junioren Jeugd Senioren Circuit 2 (Eindhoven, NED) |
Visser Noa - 2005 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'36''12 | 01'36''95 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Vos Anne Michelle - 1991 | 50 Dorso | 00'36''52 | 00'36''86 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 100 Rana | 01'23''00 | 01'22''71 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 100 Misti | 01'13''78 | 01'13''44 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) |
Wels Anne - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'42''91 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 02'08''98 | 01'58''77 | 12/05/2019 - Swimkick-Minioren Ronde 3 (Veldhoven, NED) |
Wiersma Meike - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'12''63 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'46''00 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bergman Thies - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'19''40 | 100 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato |
Bergman Thijn - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'10''66 | 01'10''15 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Bergman Thom - 2005 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'22''14 | 01'31''25 | 14/01/2018 - Nationale Competitie Regio Deel 2 (Helmond, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'20''03 |
Janssen Peter - 2006 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'21''87 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'34''43 |
Keukens Erik - 1975 | 50 Dorso | 00'33''62 | 00'32''61 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 100 Rana | 01'24''33 | 01'23''56 | 08/04/2018 - Zuidelijke Cirkel Masters 2018 Deel 2 (Hoogerheide, NED) | 100 Misti | 01'15''00 | 01'12''89 | 15/10/2017 - Ju+Je+Se Circuit Deel 1 (Venray, NED) |
Keukens Lars - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'28''44 | 02'30''90 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'28''23 | 01'34''71 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Keukens Thom - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'59''84 | 03'10''24 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'41''55 | 01'44''85 | 12/05/2019 - Swimkick-Minioren Ronde 3 (Veldhoven, NED) |
Koevoet Ivar - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'06''63 | 01'08''54 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'40''41 | 02'43''85 | 28/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) |
Mallens Erwin - 1994 | 50 Dorso | 00'31''46 | 00'30''55 | 17/04/2017 - PaasSprint 2017 (Veldhoven, NED) | 100 Rana | 01'21''96 | 01'18''21 | 01/10/2017 - VZC Deel 1 (Budel, NED) | 100 Misti | 01'09''03 | 01'08''49 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 100 Dorso | 01'15''22 | 01'08''38 | 10/02/2019 - Competitieronde 3 (Best, NED) |
Minnaert Lars - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'12''25 | 02'09''50 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'20''47 | 01'22''34 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Moosdijk Tim - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'35''68 | 00'37''88 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Circuit Deel 2 (Budel, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'30''05 | 01'26''44 | 29/09/2019 - Minioren-Junioren Deel 1 (Rosmalen, NED) |
Pas Iven - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'36''66 | 00'36''84 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Circuit Deel 2 (Budel, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'43''41 | 01'40''75 | 29/09/2019 - Minioren-Junioren Deel 1 (Rosmalen, NED) |
Pas Jesper - 2002 | 50 Dorso | 00'31''27 | 00'31''02 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) | 100 Misti | 01'11''56 | 01'10''77 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Veldhoven, NED) |
Reniers Alessandro - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'21''28 | 02'31''88 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'25''81 | 01'31''72 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) |
Roosen Franciscus - 1968 | 50 Dorso | 00'37''15 | 00'36''70 | 22/04/2019 - Paassprint (Veldhoven, NED) | 100 Rana | 01'29''80 | 01'27''39 | 12/02/2017 - Competitie Deel 3 (Veldhoven, NED) | 100 Misti | 01'17''24 | 01'16''45 | 07/10/2018 - 1° Competitiewedstrijd (Best, NED) |
Roosen Simon - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'13''03 | 03'21''96 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'39''62 | 01'45''03 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Rossum Maik - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'19''57 | 02'30''25 | 18/11/2018 - RWK Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'24''83 | 01'28''21 | 09/12/2018 - Minioren Junioren 2 (Boxtel, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'10''93 | 01'12''10 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Teley Stefan - 1991 | 50 Dorso | 00'36''29 | 00'32''56 | 29/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'09''20 | 01'07''77 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'07''88 | 01'06''11 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Verriet Jacques - 1970 | 50 Dorso | 00'39''36 | 100 Rana | 01'26''84 | 01'24''72 | 12/02/2017 - Competitie Deel 3 (Veldhoven, NED) |
Verriet Jasper - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'35''74 | 03'34''32 | 07/05/2017 - Minioren Junioren Deel 4 (Veldhoven, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 02'02''69 | 02'07''01 | 24/03/2019 - Competitie 4 District Klasse 1 (Helmond, NED) |
Webster William - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'11''33 | 01'11''73 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 03'03''30 | 03'23''11 | 05/02/2017 - Junioren Jeugd Senioren Deel 3 (Veldhoven, NED) |