Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Competitie (Sint-Michehielsgestel, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Competitie (Sint-Michehielsgestel, NED)
NED Tempo Valkenswaard
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boxtel Gaby - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'23''89 | 01'21''33 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'27''65 | 03'25''14 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) |
Braken Dana - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'53''47 | 02'54''54 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'33''00 | 01'39''00 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''64 | 01'26''46 | 21/10/2018 - JJS Circuit Deel 1 (Eindhoven, NED) |
Damme Lieke - 2004 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'28''30 | 01'22''36 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 03'31''19 | 03'31''74 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) |
Gerritsen Jill - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'38''09 | 02'38''78 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'33''34 | 01'34''09 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) |
Goossens Dana - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 04'22''22 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 02'07''58 |
Heijden Yanna - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'13''74 | 01'15''41 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 03'06''95 |
Kemenade Ilona - 1998 | 50 Dorso | 00'38''31 | 00'36''12 | 22/09/2019 - Klassement Deel 1 (Valkenswaard, NED) | 100 Rana | 01'23''22 | 01'24''14 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'15''06 | 01'15''72 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Kraaijvanger Claudia - 2005 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'13''47 | 03'06''37 | 24/02/2019 - Klassement Deel 3 (Valkenswaard, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 02'04''20 | 01'56''03 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) |
Kraaijvanger Laura - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'26''80 | 03'23''93 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 02'02''14 | 01'52''47 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) |
Meuleman Evi - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'23''92 | 01'20''60 | 11/03/2018 - Watervrienden Nederland Bondszwemkampioenschappen 2018, Dag 1 (Almere, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 03'07''58 | 03'06''62 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) |
Putman Danique - 2006 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'49''31 | 02'52''81 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'36''86 | 01'41''41 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) |
Smits Lieke - 1996 | 50 Dorso | 00'32''94 | 00'31''39 | 29/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'26''56 | 01'23''95 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'12''44 | 01'10''92 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Tonneijk Elke - 1998 | 50 Dorso | 00'35''99 | 00'32''85 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'21''50 | 01'18''35 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'12''78 | 01'09''82 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Stile Libero | 01'04''12 | 01'01''96 | 29/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Verzijden Lisa - 1997 | 50 Dorso | 00'38''54 | 00'36''65 | 29/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'39''40 | 01'37''90 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'22''83 | 01'21''47 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Achten Jelle - 1994 | 50 Dorso | 00'38''91 | 00'39''53 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) | 100 Rana | 01'35''29 | 01'31''13 | 28/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'28''35 | 01'20''42 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Borgh Siem - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | Squalificato | 100 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato |
Doreleijers Djep - 2000 | 50 Dorso | 00'32''99 | 00'32''23 | 15/09/2019 - Clubkampioenschappen (Valkenswaard, NED) | 100 Rana | 01'23''93 | 01'21''76 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetie Deel 2 (Boxtel, NED) | 100 Misti | 01'09''96 | 01'09''74 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) |
Doreleijers Zenn - 2002 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'10''88 | 01'13''41 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'58''50 | 03'00''93 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) |
Gerritsen Milan - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'31''26 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'58''18 |
Hungens Cas - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'12''02 | 02'16''43 | 18/11/2018 - RWK Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'22''84 | 01'22''53 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) |
Hungens Guy - 2001 | 50 Dorso | 00'32''61 | 00'31''37 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'08''50 | 01'07''52 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'07''69 | 01'06''04 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Kruijsdijk Sjors - 2001 | 50 Dorso | 00'33''35 | 00'30''85 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'28''61 | 01'24''37 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'14''47 | 01'10''51 | 30/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Mil Guus - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | Squalificato | 200 Rana (JUNIORES) | 03'33''55 |
Niekel Stijn - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'44''50 | 00'44''35 | 15/09/2019 - Clubkampioenschappen (Valkenswaard, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'54''45 |
Schrijvers Raoni - 1993 | 50 Dorso | 00'31''10 | 00'30''98 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'17''76 | 01'16''43 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'06''53 | 01'04''52 | 30/12/2016 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day |
Smits Daan - 2004 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'21''70 | 02'26''15 | 24/02/2019 - Klassement Deel 3 (Valkenswaard, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'20''52 | 01'21''41 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Smits Luuk - 2000 | 50 Dorso | 00'27''30 | 00'26''85 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'07''82 | 01'07''06 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'01''12 | 00'59''00 | 30/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 3° Day | 100 Dorso | 00'59''84 | 00'59''18 | 24/03/2019 - Competitie Deel 4 (Valkenswaard, NED) |
Snel Bart - 2000 | 50 Dorso | Squalificato | 00'31''14 | 30/06/2019 - Klassement Deel 5 (Uden, NED) | 100 Rana | 01'27''65 | 01'27''30 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'11''17 | 01'09''28 | 07/10/2018 - KNZB Zwemcompetitie Ronde 1 (Sint-Oedenrode, NED) |
Verdonck Thom - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'22''33 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'36''32 | 01'47''30 | 09/06/2019 - RMF 2019 Brabant (Tilburg, NED) - 2° Day |