1 | Primozic Marcel | 2000 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 01'51''92 | 756 | | | |
50m 25.98 (25.98) 100m 54.39 (28.41) [54.39] 150m 1:23.72 (29.33) 200m 1:51.92 (28.20) [57.53] |
2 | Pusnik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'56''73 | 667 | | | |
50m 27.37 (27.37) 100m 56.78 (29.41) [56.78] 150m 1:26.83 (30.05) 200m 1:56.73 (29.90) [59.95] |
3 | Prebil Jernej | 2002 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 01'57''05 | 661 | | | |
50m 27.02 (27.02) 100m 56.43 (29.41) [56.43] 150m 1:27.56 (31.13) 200m 1:57.05 (29.49) [1:00.62] |
4 | Aliamovskii Evgenii | 2002 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 01'58''13 | 643 | | | |
50m 27.69 (27.69) 100m 57.33 (29.64) [57.33] 150m 1:27.89 (30.56) 200m 1:58.13 (30.24) [1:00.80] |
5 | Toman Jan | 1999 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 01'58''51 | 637 | | | |
50m 27.74 (27.74) 100m 57.42 (29.68) [57.42] 150m 1:27.99 (30.57) 200m 1:58.51 (30.52) [1:01.09] |
6 | Lovsin Robert | 1999 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 01'58''58 | 636 | | | |
50m 27.07 (27.07) 100m 57.33 (30.26) [57.33] 150m 1:28.47 (31.14) 200m 1:58.58 (30.11) [1:01.25] |
7 | Stih Gasper | 2001 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'58''85 | 632 | | | |
50m 27.40 (27.40) 100m 57.42 (30.02) [57.42] 150m 1:28.61 (31.19) 200m 1:58.85 (30.24) [1:01.43] |
8 | Krek Baselj Matjaz | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'59''12 | 627 | | | |
50m 27.43 (27.43) 100m 57.24 (29.81) [57.24] 150m 1:28.47 (31.23) 200m 1:59.12 (30.65) [1:01.88] |
9 | Bettin Stefan | 2000 | SSV Bozen | 02'00''19 | 611 | | | |
50m 27.14 (27.14) 100m 57.21 (30.07) [57.21] 150m 1:28.02 (30.81) 200m 2:00.19 (32.17) [1:02.98] |
10 | Dolinar Jure | 1999 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'00''45 | 607 | | | |
50m 27.65 (27.65) 100m 58.05 (30.40) [58.05] 150m 1:29.92 (31.87) 200m 2:00.45 (30.53) [1:02.40] |
11 | Spenko Zan | 1996 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'00''83 | 601 | | | |
50m 27.85 (27.85) 100m 58.16 (30.31) [58.16] 150m 1:29.35 (31.19) 200m 2:00.83 (31.48) [1:02.67] |
12 | Gradisek Jasa | 2001 | SLO Plavalni Klub Velenje | 02'01''20 | 596 | | | |
50m 27.84 (27.84) 100m 57.90 (30.06) [57.90] 150m 1:29.38 (31.48) 200m 2:01.20 (31.82) [1:03.30] |
13 | Rihter Zan | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'01''28 | 594 | | | |
50m 28.10 (28.10) 100m 58.58 (30.48) [58.58] 150m 1:30.07 (31.49) 200m 2:01.28 (31.21) [1:02.70] |
14 | Rijavec Miha | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'01''47 | 592 | | | |
50m 28.39 (28.39) 100m 58.70 (30.31) [58.70] 150m 1:30.27 (31.57) 200m 2:01.47 (31.20) [1:02.77] |
15 | Pecar Rok | 2001 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 02'01''62 | 589 | | | |
50m 28.99 (28.99) 100m 59.37 (30.38) [59.37] 150m 1:30.71 (31.34) 200m 2:01.62 (30.91) [1:02.25] |
16 | Turk Matic | 2004 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 02'01''93 | 585 | | | |
50m 26.97 (26.97) 100m 56.76 (29.79) [56.76] 150m 1:29.20 (32.44) 200m 2:01.93 (32.73) [1:05.17] |
17 | Kac Jan | 2001 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'01''97 | 584 | | | |
50m 27.85 (27.85) 100m 58.41 (30.56) [58.41] 150m 1:29.88 (31.47) 200m 2:01.97 (32.09) [1:03.56] |
18 | Brlek Maj | 2003 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 02'02''63 | 575 | | | |
50m 28.37 (28.37) 100m 59.97 (31.60) [59.97] 150m 1:31.97 (32.00) 200m 2:02.63 (30.66) [1:02.66] |
19 | Uduc Miha | 2004 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'03''00 | 570 | | | |
50m 28.17 (28.17) 100m 59.04 (30.87) [59.04] 150m 1:31.40 (32.36) 200m 2:03.00 (31.60) [1:03.96] |
20 | Verc Peter | 2004 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'03''73 | 560 | | | |
50m 27.88 (27.88) 100m 58.21 (30.33) [58.21] 150m 1:30.74 (32.53) 200m 2:03.73 (32.99) [1:05.52] |
21 | Zogovic Dejan | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'04''52 | 549 | | | |
50m 28.39 (28.39) 100m 1:00.42 (32.03) [1:00.42] 150m 1:32.84 (32.42) 200m 2:04.52 (31.68) [1:04.10] |
22 | Kosir Mark | 2002 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 02'04''66 | 547 | | | |
50m 28.33 (28.33) 100m 59.63 (31.30) [59.63] 150m 1:31.94 (32.31) 200m 2:04.66 (32.72) [1:05.03] |
23 | Salinovic Enej | 2003 | SLO Plavalni klub Koper | 02'04''67 | 547 | | | |
50m 28.06 (28.06) 100m 59.60 (31.54) [59.60] 150m 1:33.02 (33.42) 200m 2:04.67 (31.65) [1:05.07] |
24 | Fajon Nej | 2002 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 02'04''84 | 545 | | | |
50m 28.45 (28.45) 100m 59.63 (31.18) [59.63] 150m 1:31.86 (32.23) 200m 2:04.84 (32.98) [1:05.21] |
25 | Pajntar Rozle | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'05''27 | 539 | | | |
50m 29.31 (29.31) 100m 1:01.59 (32.28) [1:01.59] 150m 1:33.86 (32.27) 200m 2:05.27 (31.41) [1:03.68] |
26 | Potocnik Vid | 2002 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 02'05''38 | 538 | | | |
50m 28.88 (28.88) 100m 1:00.39 (31.51) [1:00.39] 150m 1:32.69 (32.30) 200m 2:05.38 (32.69) [1:04.99] |
27 | Leskovar Matija | 2003 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'05''57 | 535 | | | |
50m 29.35 (29.35) 100m 1:00.89 (31.54) [1:00.89] 150m 1:33.78 (32.89) 200m 2:05.57 (31.79) [1:04.68] |
28 | Janhuba Jure | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'06''34 | 526 | | | |
50m 29.30 (29.30) 100m 1:01.68 (32.38) [1:01.68] 150m 1:34.18 (32.50) 200m 2:06.34 (32.16) [1:04.66] |
29 | Peternel Primoz | 2004 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 02'06''45 | 524 | | | |
50m 30.21 (30.21) 100m 1:02.13 (31.92) [1:02.13] 150m 1:34.86 (32.73) 200m 2:06.45 (31.59) [1:04.32] |
30 | Perc Anze | 2003 | SLO Plavalni Klub Velenje | 02'06''46 | 524 | | | |
50m 29.00 (29.00) 100m 1:00.71 (31.71) [1:00.71] 150m 1:33.79 (33.08) 200m 2:06.46 (32.67) [1:05.75] |
31 | Pogacnik Zan | 2000 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 02'07''27 | 514 | | | |
50m 30.29 (30.29) 100m 1:02.20 (31.91) [1:02.20] 150m 1:34.77 (32.57) 200m 2:07.27 (32.50) [1:05.07] |
32 | Donola Daniel | 2000 | SSV Bozen | 02'07''41 | 513 | | | |
50m 28.40 (28.40) 100m 1:00.46 (32.06) [1:00.46] 150m 1:33.90 (33.44) 200m 2:07.41 (33.51) [1:06.95] |
33 | Zabav Andrej | 2001 | SLO Sportno Drustvo Delfin Ljubljana | 02'07''52 | 511 | | | |
50m 28.57 (28.57) 100m 59.76 (31.19) [59.76] 150m 1:32.91 (33.15) 200m 2:07.52 (34.61) [1:07.76] |
34 | Ajlec Anze | 2000 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 02'07''55 | 511 | | | |
50m 28.92 (28.92) 100m 1:00.79 (31.87) [1:00.79] 150m 1:34.81 (34.02) 200m 2:07.55 (32.74) [1:06.76] |
35 | Stele Gasper | 2004 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 02'07''65 | 510 | | | |
50m 29.52 (29.52) 100m 1:01.53 (32.01) [1:01.53] 150m 1:34.66 (33.13) 200m 2:07.65 (32.99) [1:06.12] |
36 | Purgar Borut | 2004 | SLO Plavalni klub Koper | 02'07''67 | 509 | | | |
50m 29.98 (29.98) 100m 1:02.54 (32.56) [1:02.54] 150m 1:35.22 (32.68) 200m 2:07.67 (32.45) [1:05.13] |
37 | Borec Jaka | 2004 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'07''86 | 507 | | | |
50m 29.45 (29.45) 100m 1:01.53 (32.08) [1:01.53] 150m 1:35.01 (33.48) 200m 2:07.86 (32.85) [1:06.33] |
38 | Boskan Saso | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'08''69 | 497 | | | |
50m 29.71 (29.71) 100m 1:02.23 (32.52) [1:02.23] 150m 1:35.49 (33.26) 200m 2:08.69 (33.20) [1:06.46] |
39 | Skulj Adam | 2002 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | 02'08''83 | 496 | | | |
50m 29.81 (29.81) 100m 1:02.55 (32.74) [1:02.55] 150m 1:36.00 (33.45) 200m 2:08.83 (32.83) [1:06.28] |
40 | Prebil Tai | 2002 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'09''30 | 490 | | | |
50m 29.16 (29.16) 100m 1:01.41 (32.25) [1:01.41] 150m 1:35.79 (34.38) 200m 2:09.30 (33.51) [1:07.89] |
41 | Novak Miha | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'09''55 | 488 | | | |
50m 29.64 (29.64) 100m 1:01.74 (32.10) [1:01.74] 150m 1:35.89 (34.15) 200m 2:09.55 (33.66) [1:07.81] |
42 | Lovsin Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 02'09''71 | 486 | | | |
50m 30.62 (30.62) 100m 1:03.49 (32.87) [1:03.49] 150m 1:36.99 (33.50) 200m 2:09.71 (32.72) [1:06.22] |
43 | Pregelj Mark | 2003 | SLO Plavalni klub Koper | 02'10''11 | 481 | | | |
50m 28.76 (28.76) 100m 1:01.76 (33.00) [1:01.76] 150m 1:36.62 (34.86) 200m 2:10.11 (33.49) [1:08.35] |
44 | Predalic Luka | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'10''74 | 474 | | | |
50m 29.78 (29.78) 100m 1:02.33 (32.55) [1:02.33] 150m 1:36.65 (34.32) 200m 2:10.74 (34.09) [1:08.41] |
45 | Bucalo Uros | 2002 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'11''12 | 470 | | | |
50m 30.27 (30.27) 100m 1:02.98 (32.71) [1:02.98] 150m 1:37.20 (34.22) 200m 2:11.12 (33.92) [1:08.14] |
46 | Mocnik Matic | 2001 | SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko | 02'11''36 | 468 | | | |
50m 29.84 (29.84) 100m 1:03.33 (33.49) [1:03.33] 150m 1:37.92 (34.59) 200m 2:11.36 (33.44) [1:08.03] |
47 | Hribar Zan Janez | 2001 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'11''54 | 466 | | | |
50m 31.00 (31.00) 100m 1:04.99 (33.99) [1:04.99] 150m 1:38.73 (33.74) 200m 2:11.54 (32.81) [1:06.55] |
48 | Luskar Alen | 2003 | SLO Drustvo Vodnih Sportov Posejdon Celje | 02'11''82 | 463 | | | |
50m 29.98 (29.98) 100m 1:03.29 (33.31) [1:03.29] 150m 1:38.01 (34.72) 200m 2:11.82 (33.81) [1:08.53] |
49 | Torkar Razman Tomas | 2004 | SLO Plavalni klub Koper | 02'11''85 | 462 | | | |
50m 30.93 (30.93) 100m 1:04.29 (33.36) [1:04.29] 150m 1:38.62 (34.33) 200m 2:11.85 (33.23) [1:07.56] |
50 | Mocnik Jakob | 2003 | SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko | 02'12''35 | 457 | | | |
50m 30.00 (30.00) 100m 1:03.28 (33.28) [1:03.28] 150m 1:37.95 (34.67) 200m 2:12.35 (34.40) [1:09.07] |
51 | Lempl Marko | 2003 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'12''89 | 452 | | | |
50m 29.99 (29.99) 100m 1:03.32 (33.33) [1:03.32] 150m 1:38.62 (35.30) 200m 2:12.89 (34.27) [1:09.57] |
52 | Podbevsek Jure | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'12''95 | 451 | | | |
50m 31.33 (31.33) 100m 1:06.07 (34.74) [1:06.07] 150m 1:41.19 (35.12) 200m 2:12.95 (31.76) [1:06.88] |
53 | Rezar Lesnik Zan | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'13''44 | 446 | | | |
50m 31.70 (31.70) 100m 1:05.67 (33.97) [1:05.67] 150m 1:39.60 (33.93) 200m 2:13.44 (33.84) [1:07.77] |
54 | Kokot Jan | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'13''55 | 445 | | | |
50m 31.39 (31.39) 100m 1:04.57 (33.18) [1:04.57] 150m 1:39.15 (34.58) 200m 2:13.55 (34.40) [1:08.98] |
55 | Fekonja Sergej | 2004 | SLO Plavalno Drustvo Maribor | 02'13''91 | 441 | | | |
50m 31.34 (31.34) 100m 1:05.51 (34.17) [1:05.51] 150m 1:41.45 (35.94) 200m 2:13.91 (32.46) [1:08.40] |
56 | Mirabella Emanuele | 2000 | Acqua In Bocca ASD | 02'14''26 | 438 | | | |
50m 30.42 (30.42) 100m 1:03.69 (33.27) [1:03.69] 150m 1:39.10 (35.41) 200m 2:14.26 (35.16) [1:10.57] |
57 | Majcen Patrik | 2003 | SLO Sportno Drustvo Delfin Ljubljana | 02'15''42 | 427 | | | |
50m 30.19 (30.19) 100m 1:04.88 (34.69) [1:04.88] 150m 1:41.00 (36.12) 200m 2:15.42 (34.42) [1:10.54] |
58 | Sarvari Balazs | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'15''75 | 424 | | | |
50m 31.03 (31.03) 100m 1:05.23 (34.20) [1:05.23] 150m 1:40.38 (35.15) 200m 2:15.75 (35.37) [1:10.52] |
59 | Potocnik Janez | 2004 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 02'15''88 | 422 | | | |
50m 31.04 (31.04) 100m 1:05.59 (34.55) [1:05.59] 150m 1:42.61 (37.02) 200m 2:15.88 (33.27) [1:10.29] |
60 | Kac Tim | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'16''95 | 413 | | | |
50m 31.71 (31.71) 100m 1:06.75 (35.04) [1:06.75] 150m 1:42.19 (35.44) 200m 2:16.95 (34.76) [1:10.20] |
61 | Obidic Miha | 2001 | SLO Plavalni Klub Nova Gorica | 02'17''23 | 410 | | | |
50m 29.97 (29.97) 100m 1:04.54 (34.57) [1:04.54] 150m 1:41.68 (37.14) 200m 2:17.23 (35.55) [1:12.69] |
62 | Matko Marcius Liam Einar | 2004 | SLO Drustvo Vodnih Sportov Posejdon Celje | 02'17''77 | 405 | | | |
50m 29.73 (29.73) 100m 1:03.95 (34.22) [1:03.95] 150m 1:41.23 (37.28) 200m 2:17.77 (36.54) [1:13.82] |
63 | Blagus Basaric Patrick | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'17''93 | 404 | | | |
50m 32.21 (32.21) 100m 1:07.64 (35.43) [1:07.64] 150m 1:44.18 (36.54) 200m 2:17.93 (33.75) [1:10.29] |
64 | Vrtaric Nik | 2004 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'18''55 | 399 | | | |
50m 30.97 (30.97) 100m 1:06.63 (35.66) [1:06.63] 150m 1:42.54 (35.91) 200m 2:18.55 (36.01) [1:11.92] |
65 | Jular Alen | 2001 | SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko | 02'19''46 | 391 | | | |
50m 30.00 (30.00) 100m 1:04.49 (34.49) [1:04.49] 150m 1:41.58 (37.09) 200m 2:19.46 (37.88) [1:14.97] |
66 | Snoj Jaka | 2004 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'19''57 | 390 | | | |
50m 31.11 (31.11) 100m 1:06.35 (35.24) [1:06.35] 150m 1:45.63 (39.28) 200m 2:19.57 (33.94) [1:13.22] |
67 | Zorko Maj | 2004 | SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko | 02'19''76 | 388 | | | |
50m 32.38 (32.38) 100m 1:07.96 (35.58) [1:07.96] 150m 1:44.26 (36.30) 200m 2:19.76 (35.50) [1:11.80] |
68 | Kocevar Nik | 2004 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 02'20''83 | 379 | | | |
50m 32.59 (32.59) 100m 1:08.18 (35.59) [1:08.18] 150m 1:45.37 (37.19) 200m 2:20.83 (35.46) [1:12.65] |