1 | Klancar Neza | 2000 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'54''78 | 841 |
2 | Bau Martin | 1994 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | M | 03'54''99 | 821 |
3 | Klinar Anja | 1988 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | F | 02'10''31 | 816 |
4 | Oder Tjasa | 1994 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | F | 04'13''78 | 808 |
5 | Primozic Marcel | 2000 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | M | 03'57''33 | 797 |
6 | Primozic Marcel | 2000 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 03'58''16 | 788 |
7 | Vozel Tjasa | 1994 | SLO Kranjsko Plavalno Drustvo Zvezda | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | F | 01'09''65 | 780 |
    | Bau Martin | 1994 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 03'59''07 | 780 |
9 | Fain Katja | 2001 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'17''20 | 777 |
10 | Fain Katja | 2001 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | F | 04'17''29 | 776 |
11 | Vozel Tjasa | 1994 | SLO Kranjsko Plavalno Drustvo Zvezda | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'09''79 | 775 |
12 | Klancar Neza | 2000 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | F | 01'09''90 | 772 |
13 | Segel Janja | 2001 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'56''38 | 771 |
    | Pusnik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | M | 03'59''97 | 771 |
15 | Tusek Dasa | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | F | 04'18''41 | 766 |
16 | Pintar Tjasa | 1997 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | F | 01'10''36 | 757 |
17 | Klinar Anja | 1988 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'14''18 | 748 |
18 | Oder Tjasa | 1994 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'20''72 | 746 |
19 | Garcia Taylor | 1997 | USA Michigan | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | F | 00'29''75 | 745 |
    | Toman Jan | 1999 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | M | 04'02''70 | 745 |
21 | Pintar Tjasa | 1997 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'10''86 | 741 |
22 | Celik Tina | 2001 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | F | 01'10''91 | 739 |
23 | Tusek Dasa | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'21''85 | 736 |
24 | Kosak Anemarie | 1996 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | F | 00'29''90 | 734 |
25 | Kordez Gal | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | M | 02'03''63 | 733 |
26 | Boskan Saso | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | M | 00'26''63 | 732 |
    | Hancman Mojca | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | F | 04'22''26 | 732 |
28 | Fain Katja | 2001 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | F | 02'15''28 | 730 |
29 | Kosak Anemarie | 1996 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'30''00 | 727 |
30 | Segel Janja | 2001 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | F | 00'30''03 | 725 |
31 | Klancar Neza | 2000 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'11''47 | 722 |
32 | Senica Pavletic Primoz | 2001 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | M | 04'05''33 | 721 |
33 | Senica Pavletic Primoz | 2001 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 100 Stile Libero | JUNIORES | M | 00'52''33 | 720 |
34 | Boskan Saso | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 50 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'26''80 | 718 |
35 | Steharnik Dejan | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | M | 01'03''87 | 714 |
    | Berloznik Jas | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | M | 02'04''73 | 714 |
    | Fain Katja | 2001 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'16''25 | 714 |
38 | Demsar Blaz | 1997 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'52''52 | 712 |
39 | Pusnik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'06''53 | 711 |
40 | Lovsin Robert | 1999 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'52''57 | 710 |
41 | Gornik Jure | 2002 | SLO Sportno Drustvo Delfin Ljubljana | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'52''61 | 708 |
    | Racnik Sara | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | F | 04'25''24 | 708 |
43 | Jamsek Janja | 2001 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | F | 00'30''29 | 706 |
    | Moze Matija | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | M | 01'04''11 | 706 |
45 | Celik Tina | 2001 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'12''09 | 703 |
    | Kordez Gal | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'05''35 | 703 |
47 | Berloznik Jas | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'05''42 | 702 |
48 | Segel Janja | 2001 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'30''36 | 701 |
    | Jamsek Janja | 2001 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'30''37 | 701 |
50 | Knez Lovro | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 01'04''31 | 699 |
51 | Fers Erzen Anze | 1999 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'27''05 | 698 |
52 | Toman Jan | 1999 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'08''18 | 697 |
53 | Fers Erzen Anze | 1999 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | M | 00'27''07 | 696 |
54 | Vintar Miha | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 100 Stile Libero | RAGAZZI | M | 00'52''95 | 695 |
    | Steharnik Dejan | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 01'04''46 | 695 |
56 | Svetek Jaka | 2000 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'05''92 | 694 |
57 | Knez Lovro | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | M | 01'04''52 | 693 |
58 | Senica Pavletic Primoz | 2001 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'08''86 | 691 |
59 | Stih Gasper | 2001 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Stile Libero | JUNIORES | M | 00'53''11 | 689 |
60 | Tobias David | 2000 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | M | 02'06''42 | 686 |
    | Svetek Jaka | 2000 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | M | 02'06''43 | 686 |
    | Krek Baselj Matjaz | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | M | 04'09''45 | 686 |
63 | Prebil Jernej | 2002 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 400 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 04'09''54 | 685 |
64 | Moze Matija | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 01'04''78 | 684 |
65 | Pogacar Zan | 1996 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | M | 00'27''24 | 683 |
66 | Globokar Sara | 2002 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'18''36 | 682 |
67 | Mihalic David | 1999 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | M | 02'06''74 | 681 |
    | Boskan Saso | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'10''10 | 681 |
69 | Hancman Urska | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'30''69 | 679 |
70 | Racnik Sara | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'29''13 | 678 |
71 | Skulj Ana | 2001 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | F | 00'30''74 | 676 |
72 | Pusnik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Stile Libero | RAGAZZI | M | 00'53''47 | 675 |
    | Globokar Sara | 2002 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | F | 02'18''82 | 675 |
    | Paternost Ida | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'29''50 | 675 |
75 | Knez Lovro | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Stile Libero | JUNIORES | M | 00'53''48 | 674 |
    | Paternost Ida | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | F | 04'29''67 | 674 |
77 | Garcia Taylor | 1997 | USA Michigan | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'30''80 | 672 |
78 | Vovk Nace | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | M | 00'27''41 | 671 |
    | Bencic Jasa | 2002 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | M | 01'05''20 | 671 |
    | Krek Baselj Matjaz | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'11''29 | 671 |
    | Dolinar Jure | 1999 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | M | 04'11''30 | 671 |
82 | Hancman Urska | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | F | 00'30''86 | 668 |
    | Hancman Mojca | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'30''45 | 668 |
84 | Kordez Gal | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'53''67 | 667 |
    | Hribar Petja | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 100 Stile Libero | CADETTI | F | 00'59''18 | 667 |
    | Boskan Saso | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | M | 04'11''86 | 667 |
87 | Fers Erzen Anze | 1999 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'53''71 | 666 |
88 | Vintar Miha | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'53''72 | 665 |
89 | Rijavec Miha | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 400 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 04'12''13 | 664 |
90 | Giaimo Rachele | 2004 | Acqua In Bocca ASD | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | F | 00'30''93 | 663 |
    | Dolinar Jure | 1999 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'12''31 | 663 |
92 | Mihalic Sara | 2004 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | F | 01'13''56 | 662 |
    | Nahtigal Benjamin | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 400 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 04'12''43 | 662 |
94 | Racnik Sara | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 100 Stile Libero | CADETTI | F | 00'59''34 | 661 |
95 | Hribar Petja | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 00'59''39 | 660 |
96 | Tosovic Tadej | 2001 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'53''91 | 658 |
    | Prebil Jernej | 2002 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'12''90 | 658 |
98 | Senica Pavletic Primoz | 2001 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | M | 00'27''61 | 656 |
    | Fortuna Liza | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | F | 00'31''04 | 656 |
100 | Pogacar Zan | 1996 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 50 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'27''64 | 654 |
101 | Skulj Ana | 2001 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'31''14 | 650 |
    | Valant Gaja Lucija | 2004 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 400 Stile Libero | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | F | 04'32''91 | 650 |
103 | Mihalic Sara | 2004 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Stile Libero | JUNIORES | F | 00'59''74 | 648 |
104 | Zogovic Dejan | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 400 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 04'14''37 | 647 |
105 | Lovsin Vid | 2003 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'08''99 | 646 |
106 | Lovsin Vid | 2003 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | M | 02'09''05 | 645 |
107 | Cirovic Filip | 2004 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 100 Stile Libero | RAGAZZI | M | 00'54''32 | 644 |
108 | Tosovic Tadej | 2001 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | M | 00'27''80 | 643 |
    | Tosovic Tadej | 2001 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 50 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'27''80 | 643 |
    | Bencic Jasa | 2002 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 100 Rana | ASSOLUTI | M | 01'06''15 | 643 |
111 | Andoljsek Chad | 1997 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | M | 00'27''82 | 642 |
112 | Fortuna Liza | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'31''29 | 641 |
113 | Kac Jan | 2001 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 00'54''43 | 640 |
114 | Erjavec Nusa | 1998 | SLO Plavalni Klub Velenje | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | F | 01'14''44 | 639 |
    | Mihalic David | 1999 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'09''40 | 639 |
    | Psenicnik Tiara | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'34''46 | 639 |
117 | Nahtigal Benjamin | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'15''72 | 637 |
118 | Giaimo Rachele | 2004 | Acqua In Bocca ASD | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'31''37 | 636 |
    | Psenicnik Tiara | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | F | 04'34''95 | 636 |
120 | Jelesijevic Anja | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 50 Dorso | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | F | 00'31''39 | 634 |
121 | Uduc Miha | 2004 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 400 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 04'16''19 | 633 |
    | Podbregar Hana | 2004 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'35''29 | 633 |
123 | Tobias David | 2000 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'09''94 | 631 |
124 | Perme Modrijancic Crt | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | M | 02'10''02 | 630 |
125 | Rijavec Miha | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'16''74 | 629 |
126 | Pecar Rok | 2001 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 400 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 04'17''11 | 627 |
127 | Senica Pavletic Primoz | 2001 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'28''05 | 626 |
    | Perme Modrijancic Crt | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'10''33 | 626 |
129 | Jusic Aida | 2002 | SLO Plavalni Klub Velenje | 50 Dorso | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | F | 00'31''57 | 624 |
130 | Jelesijevic Anja | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Stile Libero | CADETTI | F | 01'00''52 | 623 |
    | Fortuna Liza | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'00''53 | 623 |
    | Mihalic Sara | 2004 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'15''06 | 623 |
133 | Erjavec Nusa | 1998 | SLO Plavalni Klub Velenje | 100 Rana | ASSOLUTI | F | 01'15''21 | 619 |
    | Pecar Rok | 2001 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'18''12 | 619 |
135 | Markac Zoja | 2004 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'31''66 | 618 |
136 | Fortuna Liza | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 100 Stile Libero | CADETTI | F | 01'00''72 | 617 |
    | Aliamovskii Evgenii | 2002 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 200 Farfalla | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 02'10''97 | 617 |
    | Lotric Maja | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 200 Farfalla | ASSOLUTI | F | 02'23''02 | 617 |
139 | Spik Eva | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 400 Stile Libero | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | F | 04'37''88 | 616 |
140 | Cucnik Brina | 2001 | SLO Sportno Drustvo Delfin Ljubljana | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | F | 01'15''38 | 615 |
    | Uduc Miha | 2004 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'18''65 | 615 |
    | Zogovic Dejan | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'18''78 | 615 |
143 | Omahen Andraz | 1998 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'28''23 | 614 |
    | Markac Zoja | 2004 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 50 Dorso | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | F | 00'31''73 | 614 |
    | Hribar Petja | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 100 Rana | ASSOLUTI Finale | F | 01'15''44 | 614 |
    | Rihter Zan | 2000 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | M | 04'18''89 | 614 |
147 | Pusnik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | M | 02'11''22 | 613 |
    | Lotric Maja | 2003 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | F | 02'23''36 | 613 |
149 | Vovk Nace | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 50 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'28''28 | 611 |
    | Jusic Aida | 2002 | SLO Plavalni Klub Velenje | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'31''79 | 611 |
    | Stih Gasper | 2001 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 200 Farfalla | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 02'11''41 | 611 |
152 | Andoljsek Chad | 1997 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 50 Dorso | ASSOLUTI | M | 00'28''31 | 609 |
153 | Vodenik Iza | 2003 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 100 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 01'01''06 | 607 |
    | Nahtigal Benjamin | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 200 Farfalla | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | M | 02'11''69 | 607 |
155 | Bornsek Lena | 2004 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 400 Stile Libero | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | F | 04'39''41 | 606 |
156 | Kocijan Neza | 1999 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI | F | 00'31''89 | 605 |
157 | Omahen Andraz | 1998 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 50 Dorso | ASSOLUTI Finale | M | 00'28''38 | 604 |
    | Pusnik Jaka | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 200 Farfalla | ASSOLUTI | M | 02'11''87 | 604 |
    | Bornsek Lena | 2004 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 400 Stile Libero | ASSOLUTI | F | 04'39''59 | 604 |
160 | Kramer Neja | 2004 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 50 Dorso | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | F | 00'31''93 | 603 |