Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2019 (Kranj, SLO) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | JUNIORES | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | CADETTI | |
4x100 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
400 Stile Libero | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
400 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
400 Stile Libero | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
400 Stile Libero | JUNIORES Finale | |
100 Rana | RAGAZZI Finale | |
100 Rana | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | JUNIORES Finale | |
100 Rana | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
50 Dorso | RAGAZZI Finale | |
50 Dorso | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
50 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
50 Dorso | JUNIORES Finale | |
50 Dorso | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
50 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
200 Farfalla | JUNIORES Mladinci in kadeti Finale | |
200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
200 Farfalla | CADETTI Mladinke in kadetinje Finale | |
200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI |
Letno Odprto Zdruzeno Prvenstvo Slovenije 2019 (Kranj, SLO) - 1° Day
50 Dorso RAGAZZI Finale
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bizjak Tim | 2004 | SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko | 00'28''67 | |
2 | Turk Matic | 2004 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 00'28''98 | |
3 | Pajntar Rozle | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 00'29''28 | |
4 | Djukic Robert | 2004 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 00'29''79 | |
5 | Salinovic Enej | 2003 | SLO Plavalni klub Koper | 00'29''84 | |
6 | Koros Anze | 2003 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 00'29''87 | |
7 | Brlek Maj | 2003 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 00'30''27 | |
8 | Novak Miha | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 00'31''41 |