1 | Vozel Tjasa | 1994 | SLO Kranjsko Plavalno Drustvo Zvezda | 01'09''79 | 775 | | | |
50m 33.08 (33.08) 100m 1:09.79 (36.71) [1:09.79] |
2 | Pintar Tjasa | 1997 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 01'10''86 | 741 | | | |
50m 33.67 (33.67) 100m 1:10.86 (37.19) [1:10.86] |
3 | Klancar Neza | 2000 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'11''47 | 722 | | | |
50m 34.35 (34.35) 100m 1:11.47 (37.12) [1:11.47] |
4 | Celik Tina | 2001 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'12''09 | 703 | | | |
50m 34.04 (34.04) 100m 1:12.09 (38.05) [1:12.09] |
5 | Mihalic Sara | 2004 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'15''06 | 623 | | | |
50m 36.06 (36.06) 100m 1:15.06 (39.00) [1:15.06] |
6 | Erjavec Nusa | 1998 | SLO Plavalni Klub Velenje | 01'15''21 | 619 | | | |
50m 35.16 (35.16) 100m 1:15.21 (40.05) [1:15.21] |
7 | Hribar Petja | 2002 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'15''91 | 602 | | | |
50m 36.44 (36.44) 100m 1:15.91 (39.47) [1:15.91] |
8 | Cucnik Brina | 2001 | SLO Sportno Drustvo Delfin Ljubljana | 01'16''03 | 600 | | | |
50m 34.95 (34.95) 100m 1:16.03 (41.08) [1:16.03] |
9 | Pogacar Zala | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'17''47 | 567 | | | |
50m 36.45 (36.45) 100m 1:17.47 (41.02) [1:17.47] |
10 | Logar Tamara | 2002 | SLO Plavalni Klub Velenje | 01'18''53 | 544 | | | |
50m 36.55 (36.55) 100m 1:18.53 (41.98) [1:18.53] |
11 | Zaucer Masa | 2001 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'18''55 | 544 | | | |
50m 37.80 (37.80) 100m 1:18.55 (40.75) [1:18.55] |
12 | Rozic Tarin | 2004 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 01'18''79 | 539 | | | |
50m 37.63 (37.63) 100m 1:18.79 (41.16) [1:18.79] |
13 | Leskovar Neza | 2000 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 01'19''70 | 520 | | | |
50m 37.99 (37.99) 100m 1:19.70 (41.71) [1:19.70] |
14 | Dobrovoljc Ziva | 2000 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 01'20''06 | 513 | | | |
50m 36.96 (36.96) 100m 1:20.06 (43.10) [1:20.06] |
15 | Stanek Katjusa | 1998 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'20''12 | 512 | | | |
50m 37.81 (37.81) 100m 1:20.12 (42.31) [1:20.12] |
16 | Sedar Manca | 2004 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'21''06 | 495 | | | |
50m 39.24 (39.24) 100m 1:21.06 (41.82) [1:21.06] |
17 | Crcek Laura | 2004 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 01'21''43 | 488 | | | |
50m 38.43 (38.43) 100m 1:21.43 (43.00) [1:21.43] |
18 | Tomazic Spela | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'22''37 | 471 | | | |
50m 39.93 (39.93) 100m 1:22.37 (42.44) [1:22.37] |
19 | Ferbezar Tara | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'22''85 | 463 | | | |
50m 39.01 (39.01) 100m 1:22.85 (43.84) [1:22.85] |
20 | Kljucanin Sara | 2004 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 01'23''23 | 457 | | | |
50m 40.35 (40.35) 100m 1:23.23 (42.88) [1:23.23] |
21 | Frelih Uhelj Sonca | 2005 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 01'23''56 | 452 | | | |
50m 38.71 (38.71) 100m 1:23.56 (44.85) [1:23.56] |
22 | Peterlin Zana | 2004 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 01'23''83 | 447 | | | |
50m 40.42 (40.42) 100m 1:23.83 (43.41) [1:23.83] |
23 | Kunstic Lara | 2005 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 01'24''49 | 437 | | | |
50m 39.25 (39.25) 100m 1:24.49 (45.24) [1:24.49] |
24 | Oceguera Battelino Isabel | 2004 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 01'25''02 | 429 | | | |
50m 39.81 (39.81) 100m 1:25.02 (45.21) [1:25.02] |
25 | Okorn Zala | 2004 | SLO Sportno Drustvo Delfin Ljubljana | 01'25''20 | 426 | | | |
50m 40.04 (40.04) 100m 1:25.20 (45.16) [1:25.20] |
26 | Golcman Lana | 2004 | SLO Drustvo Vodnih Sportov Posejdon Celje | 01'25''50 | 421 | | | |
50m 39.04 (39.04) 100m 1:25.50 (46.46) [1:25.50] |
27 | Sagernik Teja | 2004 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 01'26''01 | 414 | | | |
50m 40.60 (40.60) 100m 1:26.01 (45.41) [1:26.01] |
28 | Babnik Astra | 2002 | SLO Plavalni Klub Biser Piran | 01'26''26 | 410 | | | |
50m 39.89 (39.89) 100m 1:26.26 (46.37) [1:26.26] |
29 | Korpic Stasa | 2004 | SLO Plavalni Klub Zdravilisce Radenci | 01'26''68 | 404 | | | |
50m 42.16 (42.16) 100m 1:26.68 (44.52) [1:26.68] |
30 | Purg Deja | 2004 | SLO Plavalni Klub Velenje | 01'28''85 | 376 | | | |
50m 41.93 (41.93) 100m 1:28.85 (46.92) [1:28.85] |
31 | Petek Danaja | 2005 | SLO Plavalno Drustvo Maribor | 01'29''09 | 372 | | | |
50m 42.35 (42.35) 100m 1:29.09 (46.74) [1:29.09] |