1 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | Artic Rea Tia, Novak Tinkara, Cerin Ema, Zabukovec Stella | 04'49''48 | 511 | | | |
50m 35.80 (35.80) 100m 1:13.54 (37.74) [1:13.54] 150m 1:50.00 (36.46) 200m 2:32.09 (42.09) [1:18.55] 250m 3:05.81 (33.72) 300m 3:44.58 (38.77) [1:12.49] 350m 4:15.58 (31.00) 400m 4:49.48 (33.90) [1:04.90] |
2 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | Gerdej Nija, Golob Maja, Merkac Julija, Psenicnik Neli | 04'54''61 | 485 | | | |
50m 35.23 (35.23) 100m 1:14.98 (39.75) [1:14.98] 150m 1:52.63 (37.65) 200m 2:37.30 (44.67) [1:22.32] 250m 3:09.19 (31.89) 300m 3:48.80 (39.61) [1:11.50] 350m 4:19.61 (30.81) 400m 4:54.61 (35.00) [1:05.81] |
3 | SLO Plavalni Klub Radovljica | Lipovec Tinkara, Frelih Petra, Gartner Gia, Marcun Mojca | 04'59''80 | 460 | | | |
50m 35.06 (35.06) 100m 1:12.88 (37.82) [1:12.88] 150m 1:53.85 (40.97) 200m 2:42.36 (48.51) [1:29.48] 250m 3:16.29 (33.93) 300m 3:58.16 (41.87) [1:15.80] 350m 4:27.36 (29.20) 400m 4:59.80 (32.44) [1:01.64] |
4 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | Nikolic Kristof Rebeka, Rozic Ula, Korenjak Gobbo Moeti, Novak Lena | 05'00''57 | 457 | | | |
50m 36.00 (36.00) 100m 1:15.16 (39.16) [1:15.16] 150m 1:55.20 (40.04) 200m 2:40.90 (45.70) [1:25.74] 250m 3:13.68 (32.78) 300m 3:53.91 (40.23) [1:13.01] 350m 4:25.46 (31.55) 400m 5:00.57 (35.11) [1:06.66] |
5 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | Kokot Lana, Medved Tinkara, Sekuti Hana, Lajbaher Maja | 05'06''23 | 432 | | | |
50m 37.03 (37.03) 100m 1:16.22 (39.19) [1:16.22] 150m 1:57.43 (41.21) 200m 2:45.74 (48.31) [1:29.52] 250m 3:19.41 (33.67) 300m 4:00.65 (41.24) [1:14.91] 350m 4:31.86 (31.21) 400m 5:06.23 (34.37) [1:05.58] |
6 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | Radelj Pika, Fortuna Lena, Predalic Vanja, Vrhovac Laura | 05'10''02 | 416 | | | |
50m 38.42 (38.42) 100m 1:18.84 (40.42) [1:18.84] 150m 2:01.30 (42.46) 200m 2:48.93 (47.63) [1:30.09] 250m 3:23.05 (34.12) 300m 4:04.38 (41.33) [1:15.45] 350m 4:35.82 (31.44) 400m 5:10.02 (34.20) [1:05.64] |
7 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | Radivojevic Olja, Starc Hana, Dukic Dora, Arko Marta | 05'12''65 | 406 | | | |
50m 37.08 (37.08) 100m 1:17.61 (40.53) [1:17.61] 150m 2:00.58 (42.97) 200m 2:48.81 (48.23) [1:31.20] 250m 3:25.24 (36.43) 300m 4:07.45 (42.21) [1:18.64] 350m 4:38.81 (31.36) 400m 5:12.65 (33.84) [1:05.20] |
8 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | Di Lenardo Tara, Hribar Sergeja, Siler Klemencic Zoja, Lozar Alina | 05'13''09 | 404 | | | |
50m 37.68 (37.68) 100m 1:17.57 (39.89) [1:17.57] 150m 1:59.68 (42.11) 200m 2:46.33 (46.65) [1:28.76] 250m 3:21.09 (34.76) 300m 4:01.48 (40.39) [1:15.15] 350m 4:36.10 (34.62) 400m 5:13.09 (36.99) [1:11.61] |
9 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | Soba Loti, Primc Lina, Predalic Kaja, Mele Ula | 05'18''05 | 385 | | | |
50m 39.40 (39.40) 100m 1:19.76 (40.36) [1:19.76] 150m 2:03.97 (44.21) 200m 2:52.41 (48.44) [1:32.65] 250m 3:28.58 (36.17) 300m 4:10.10 (41.52) [1:17.69] 350m 4:42.71 (32.61) 400m 5:18.05 (35.34) [1:07.95] |
10 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | Krajinovic Pia, Pakiz Rumpf Izabela, Knez Laura, Jezovsek Spiljar Stasa | 05'19''51 | 380 | | | |
50m 41.35 (41.35) 100m 1:24.68 (43.33) [1:24.68] 150m 2:05.08 (40.40) 200m 2:51.02 (45.94) [1:26.34] 250m 3:26.93 (35.91) 300m 4:09.36 (42.43) [1:18.34] 350m 4:43.40 (34.04) 400m 5:19.51 (36.11) [1:10.15] |
11 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | Uranjek Zoja, Gregorcic Kaja, Avramovic Lana, Verc Sasa | 05'20''55 | 376 | | | |
50m 38.85 (38.85) 100m 1:19.87 (41.02) [1:19.87] 150m 2:02.86 (42.99) 200m 2:51.91 (49.05) [1:32.04] 250m 3:28.12 (36.21) 300m 4:10.12 (42.00) [1:18.21] 350m 4:43.33 (33.21) 400m 5:20.55 (37.22) [1:10.43] |
12 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | Zorko Zara, Mlakar Lea, Tavzes Cirman Ajda, Znidarsic Uma | 05'21''98 | 371 | | | |
50m 38.69 (38.69) 100m 1:21.03 (42.34) [1:21.03] 150m 2:03.73 (42.70) 200m 2:49.99 (46.26) [1:28.96] 250m 3:27.11 (37.12) 300m 4:12.05 (44.94) [1:22.06] 350m 4:45.09 (33.04) 400m 5:21.98 (36.89) [1:09.93] |
13 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | Gruban Pohar Puja, Zaucer Kaja, Hribar Alma, Gabric Bronic Lunja | 05'23''59 | 366 | | | |
50m 38.44 (38.44) 100m 1:20.83 (42.39) [1:20.83] 150m 2:02.12 (41.29) 200m 2:48.84 (46.72) [1:28.01] 250m 3:27.00 (38.16) 300m 4:09.74 (42.74) [1:20.90] 350m 4:43.98 (34.24) 400m 5:23.59 (39.61) [1:13.85] |
14 | SLO Plavalni klub Koper | Pajek Starman Aurora, Miklavcic Anastazija, Pangerc Neja, Kolnik Kaja | 05'25''59 | 359 | | | |
50m 38.62 (38.62) 100m 1:20.47 (41.85) [1:20.47] 150m 2:01.05 (40.58) 200m 2:48.74 (47.69) [1:28.27] 250m 3:25.58 (36.84) 300m 4:12.21 (46.63) [1:23.47] 350m 4:46.51 (34.30) 400m 5:25.59 (39.08) [1:13.38] |
15 | SLO Plavalni Klub Velenje | Pohorec Spela, Perc Ziva, Princl Nina, Glavnik Marusa | 05'26''53 | 356 | | | |
50m 37.42 (37.42) 100m 1:20.17 (42.75) [1:20.17] 150m 2:02.78 (42.61) 200m 2:53.46 (50.68) [1:33.29] 250m 3:29.02 (35.56) 300m 4:12.46 (43.44) [1:19.00] 350m 4:47.36 (34.90) 400m 5:26.53 (39.17) [1:14.07] |
16 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | Juvancic Neza, Dovzan Neli, Rode Lia, Dernulc Izabela Martina | 05'45''78 | 300 | | | |
50m 41.78 (41.78) 100m 1:26.63 (44.85) [1:26.63] 150m 2:09.20 (42.57) 200m 2:58.55 (49.35) [1:31.92] 250m 3:37.84 (39.29) 300m 4:27.72 (49.88) [1:29.17] 350m 5:04.09 (36.37) 400m 5:45.78 (41.69) [1:18.06] |