Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Ml. Decke In Ml. (Kranj, SLO)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | Esordienti A | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | Esordienti A | |
4x50 Misti | Esordienti A | |
4x50 Misti | Esordienti A |
Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Ml. Decke In Ml. (Kranj, SLO)
SLO Plavalni Klub Triglav Kranj
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Camlek Masa - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''51 | 00'48''67 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'20''97 | 03'27''75 | 30/03/2019 - 1° Kolo Gorenske (Radovljica, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'43''24 | 03'51''73 | 19/06/2019 - 4° Kolo Gorenjske (Kamnik, SLO) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'44''76 | 00'43''65 | 13/07/2019 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Ml. Decke In Ml. (Kranj, SLO) |
Frlec Katarina - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'46''07 | 00'47''92 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'24''21 | 03'27''60 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) |
Hirsenfelder Maja - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'42''14 | 02'47''87 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'28''03 | 01'30''86 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'38''73 | 00'50''73 | 09/07/2016 - Mednarodni Miting Veronika 15° (Kamnik, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'23''32 | 03'24''59 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) |
Korelc Karin - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'46''74 | 02'51''23 | 19/06/2019 - 4° Kolo Gorenjske (Kamnik, SLO) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'45''37 | 01'45''05 | 30/03/2019 - 1° Kolo Gorenske (Radovljica, SLO) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'47''27 | 00'48''33 | 27/06/2018 - 3° Kolo Gorenjske 2018 (Kamnik, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''18 | 01'20''42 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) |
Korelc Kim - 2010 | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'26''33 | 03'39''23 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'58''70 | 04'11''76 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) |
Maletic Maja - 2008 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'35''81 | 01'41''41 | 30/03/2019 - 1° Kolo Gorenske (Radovljica, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'12''58 | 03'25''04 | 30/03/2019 - 1° Kolo Gorenske (Radovljica, SLO) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'41''10 | 00'44''17 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'24''14 | 01'24''28 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'42''52 | 00'42''11 | 13/07/2019 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Ml. Decke In Ml. (Kranj, SLO) |
Margeta Ana - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'46''22 | 00'49''02 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'41''72 | 03'48''05 | 30/03/2019 - 1° Kolo Gorenske (Radovljica, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'31''70 | 03'34''68 | 19/06/2019 - 4° Kolo Gorenjske (Kamnik, SLO) |
Naglic Lara - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'45''12 | 02'48''68 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'42''21 | 00'48''59 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''99 | 01'19''35 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) |
Percic Neja - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'08''48 | 03'13''91 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'52''72 | 00'53''36 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'26''47 | 01'29''56 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) |
Pulko Ela Klara - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'21''55 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'27''41 | 01'29''30 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) |
Pulko Ema Tereza - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'32''38 | 02'37''92 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'43''75 | 02'52''03 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''69 | 00'32''29 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''43 | 01'09''97 | 06/07/2019 - Mednarodni Miting Pokal Kopra 2019 (Koper, SLO) |
Savernik Veronika - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'49''86 | 03'02''24 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'14''78 | 03'27''78 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'19''12 | 01'24''31 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Aljaz Denis - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'45''97 | 02'41''57 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'23''64 | 01'26''36 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'36''05 | 00'37''53 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) |
Bone Andrej - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''63 | 00'48''87 | 16/06/2018 - Misov Memorial 2018 (Ljubljana, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'13''07 | 03'18''27 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'43''72 | 03'47''29 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) |
Fiser Maks - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'55''71 | 03'07''12 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'11''32 | 03'17''40 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'34''93 | 03'46''12 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) |
Jagodic Nej - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'00''75 | 03'05''68 | 19/06/2019 - 4° Kolo Gorenjske (Kamnik, SLO) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'50''18 | 00'51''41 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'43''32 | 03'59''40 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) |
Jekovec Azbe - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'01''58 | 03'04''49 | 19/06/2019 - 4° Kolo Gorenjske (Kamnik, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'08''50 | 03'13''86 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'21''85 | 01'28''82 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''78 | 00'40''28 | 13/07/2019 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Ml. Decke In Ml. (Kranj, SLO) |
Kosmac Tilen - 2008 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'45''62 | 00'44''80 | 19/06/2019 - 4° Kolo Gorenjske (Kamnik, SLO) | 200 Dorso (Esordienti A) | 03'03''16 | 03'17''69 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''73 | 00'33''46 | 13/07/2019 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Ml. Decke In Ml. (Kranj, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'17''05 | 01'21''38 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''21 | 00'39''24 | 13/07/2019 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Ml. Decke In Ml. (Kranj, SLO) |
Logar Bor - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'54''48 | 02'58''44 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'45''08 | 00'44''00 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'25''94 | 03'28''46 | 19/06/2019 - 4° Kolo Gorenjske (Kamnik, SLO) |
Macek Tilen - 2007 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'38''63 | 00'38''45 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'26''49 | 01'29''52 | 30/03/2019 - 1° Kolo Gorenske (Radovljica, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 02'56''81 | 02'58''56 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) |
Mazi Jamnik Arne - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'38''27 | 02'47''47 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'32''13 | 01'36''80 | 01/06/2019 - 6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''10 | 00'34''81 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'39''34 | 00'43''18 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''07 | 01'17''56 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) |
Oberc Svit - 2007 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'38''68 | 00'40''84 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''29 | 00'33''40 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) |
Rozman Nace - 2007 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'31''88 | 02'44''91 | 16/07/2017 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije 2017 (Maribor, SLO) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'53''25 | 02'48''83 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'07''83 | 01'10''56 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day |
Secnik Matic - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'41''37 | 02'49''95 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'24''84 | 01'35''89 | 30/03/2019 - 1° Kolo Gorenske (Radovljica, SLO) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'36''31 | 00'46''95 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'15''59 | 01'20''08 | 18/05/2019 - 5° Razvojni Pokal - Pokal Terme Ptuj 2019 (Ptuj, SLO) |
Sink Zan - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'00''91 | 03'09''34 | 24/04/2019 - 2° Kolo Gorenjske (Radovljica, SLO) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'47''26 | 00'49''48 | 25/05/2019 - Memorial Jozeta Rebca 2019 (Radovljica, SLO) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'39''52 | 03'43''07 | 19/06/2019 - 4° Kolo Gorenjske (Kamnik, SLO) |
Sukunda Hadas Elijas - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'49''05 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'45''07 | 00'43''03 | 13/07/2019 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije Za Ml. Decke In Ml. (Kranj, SLO) |