1 | Cirovic Zara | 2008 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 02'24''01 | 482 | | | |
50m 31.84 (31.84) 100m 1:07.74 (35.90) [1:07.74] 150m 1:46.12 (38.38) 200m 2:24.01 (37.89) [1:16.27] |
2 | Urbancic Eva | 2008 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'27''23 | 451 | | | |
50m 33.48 (33.48) 100m 1:10.24 (36.76) [1:10.24] 150m 1:49.19 (38.95) 200m 2:27.23 (38.04) [1:16.99] |
3 | Bricelj Iza | 2008 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'28''70 | 438 | | | |
50m 33.53 (33.53) 100m 1:10.46 (36.93) [1:10.46] 150m 1:49.71 (39.25) 200m 2:28.70 (38.99) [1:18.24] |
4 | Pulko Ema Tereza | 2008 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'32''38 | 407 | | | |
50m 33.80 (33.80) 100m 1:12.12 (38.32) [1:12.12] 150m 1:52.24 (40.12) 200m 2:32.38 (40.14) [1:20.26] |
5 | Mociler Lorena | 2008 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'32''40 | 407 | | | |
50m 34.97 (34.97) 100m 1:14.31 (39.34) [1:14.31] 150m 1:54.93 (40.62) 200m 2:32.40 (37.47) [1:18.09] |
6 | Pureber Klara | 2008 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 02'40''72 | 347 | | | |
50m 35.73 (35.73) 100m 1:15.90 (40.17) [1:15.90] 150m 1:59.30 (43.40) 200m 2:40.72 (41.42) [1:24.82] |
7 | Hirsenfelder Maja | 2008 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'42''14 | 338 | | | |
50m 37.64 (37.64) 100m 1:20.43 (42.79) [1:20.43] 150m 2:03.20 (42.77) 200m 2:42.14 (38.94) [1:21.71] |
8 | Poje Mihelic Lana | 2008 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 02'42''46 | 336 | | | |
50m 36.35 (36.35) 100m 1:17.28 (40.93) [1:17.28] 150m 2:00.28 (43.00) 200m 2:42.46 (42.18) [1:25.18] |
9 | Podrzavnik Zara | 2008 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'42''64 | 335 | | | |
50m 35.68 (35.68) 100m 1:17.49 (41.81) [1:17.49] 150m 2:00.54 (43.05) 200m 2:42.64 (42.10) [1:25.15] |
10 | Strojansek Isabela | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'43''48 | 330 | | | |
50m 37.54 (37.54) 100m 1:19.38 (41.84) [1:19.38] 150m 2:02.78 (43.40) 200m 2:43.48 (40.70) [1:24.10] |
11 | Naglic Lara | 2009 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'45''12 | 320 | | | |
50m 38.18 (38.18) 100m 1:21.73 (43.55) [1:21.73] 150m 2:04.86 (43.13) 200m 2:45.12 (40.26) [1:23.39] |
12 | Korelc Karin | 2008 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'46''74 | 311 | | | |
50m 37.47 (37.47) 100m 1:20.68 (43.21) [1:20.68] 150m 2:05.16 (44.48) 200m 2:46.74 (41.58) [1:26.06] |
13 | Primozic Taja | 2009 | SLO Plavalni Klub Cerkno | 02'48''29 | 302 | | | |
50m 37.92 (37.92) 100m 1:22.14 (44.22) [1:22.14] 150m 2:06.72 (44.58) 200m 2:48.29 (41.57) [1:26.15] |
14 | Lapanje Janja | 2008 | SLO Plavalni Klub Cerkno | 02'48''41 | 301 | | | |
50m 39.07 (39.07) 100m 1:23.21 (44.14) [1:23.21] 150m 2:07.14 (43.93) 200m 2:48.41 (41.27) [1:25.20] |
15 | Plesnar Tinkara | 2008 | SLO Plavalni Klub Ajdovscina | 02'48''79 | 299 | | | |
50m 37.18 (37.18) 100m 1:20.37 (43.19) [1:20.37] 150m 2:04.70 (44.33) 200m 2:48.79 (44.09) [1:28.42] |
16 | Savernik Veronika | 2009 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'49''86 | 294 | | | |
50m 37.57 (37.57) 100m 1:20.37 (42.80) [1:20.37] 150m 2:07.02 (46.65) 200m 2:49.86 (42.84) [1:29.49] |
17 | Dordevic Tara | 2009 | SLO Plavalni Klub Torpedo Ljubljana | 02'50''24 | 292 | | | |
50m 39.41 (39.41) 100m 1:23.83 (44.42) [1:23.83] 150m 2:09.01 (45.18) 200m 2:50.24 (41.23) [1:26.41] |
18 | Lipoglavsek Tjasa | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'50''93 | 288 | | | |
50m 38.82 (38.82) 100m 1:23.38 (44.56) [1:23.38] 150m 2:09.23 (45.85) 200m 2:50.93 (41.70) [1:27.55] |
19 | Mojsilovic Meznaric Zala | 2008 | SLO Sportno Drustvo Plavalna Akademija Kurent | 02'51''30 | 286 | | | |
50m 37.20 (37.20) 100m 1:20.53 (43.33) [1:20.53] 150m 2:07.94 (47.41) 200m 2:51.30 (43.36) [1:30.77] |
20 | Menoni Ema | 2009 | SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko | 02'51''39 | 286 | | | |
50m 39.04 (39.04) 100m 1:22.75 (43.71) [1:22.75] 150m 2:07.55 (44.80) 200m 2:51.39 (43.84) [1:28.64] |
21 | Krizan Mia | 2008 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 02'51''44 | 286 | | | |
50m 37.94 (37.94) 100m 1:22.43 (44.49) [1:22.43] 150m 2:08.36 (45.93) 200m 2:51.44 (43.08) [1:29.01] |
22 | Plevnik Ivanusa Gaja | 2008 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 02'51''70 | 284 | | | |
50m 40.21 (40.21) 100m 1:24.55 (44.34) [1:24.55] 150m 2:08.69 (44.14) 200m 2:51.70 (43.01) [1:27.15] |
23 | Bezlaj Anja | 2008 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'52''64 | 280 | | | |
50m 38.37 (38.37) 100m 1:22.92 (44.55) [1:22.92] 150m 2:08.76 (45.84) 200m 2:52.64 (43.88) [1:29.72] |
24 | Sever Sara | 2009 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | 02'52''81 | 279 | | | |
50m 39.49 (39.49) 100m 1:25.39 (45.90) [1:25.39] 150m 2:10.94 (45.55) 200m 2:52.81 (41.87) [1:27.42] |
25 | Razborsek Katja | 2010 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 02'53''28 | 277 | | | |
50m 40.30 (40.30) 100m 1:26.40 (46.10) [1:26.40] 150m 2:11.34 (44.94) 200m 2:53.28 (41.94) [1:26.88] |
26 | Babic Pika | 2009 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 02'53''59 | 275 | | | |
50m 39.48 (39.48) 100m 1:24.82 (45.34) [1:24.82] 150m 2:11.14 (46.32) 200m 2:53.59 (42.45) [1:28.77] |
27 | Husic Hanna Naya | 2008 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 02'53''73 | 275 | | | |
50m 39.87 (39.87) 100m 1:25.32 (45.45) [1:25.32] 150m 2:11.03 (45.71) 200m 2:53.73 (42.70) [1:28.41] |
28 | Puskaric Julija | 2009 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'55''04 | 268 | | | |
50m 39.91 (39.91) 100m 1:24.71 (44.80) [1:24.71] 150m 2:11.25 (46.54) 200m 2:55.04 (43.79) [1:30.33] |
29 | Mocnik Zala | 2009 | SLO Plavalni Klub Cerkno | 02'58''81 | 252 | | | |
50m 39.59 (39.59) 100m 1:26.75 (47.16) [1:26.75] 150m 2:14.48 (47.73) 200m 2:58.81 (44.33) [1:32.06] |
30 | Valek Zala | 2009 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 02'59''49 | 249 | | | |
50m 42.13 (42.13) 100m 1:28.97 (46.84) [1:28.97] 150m 2:16.00 (47.03) 200m 2:59.49 (43.49) [1:30.52] |
31 | Petric Klara | 2009 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 03'01''58 | 240 | | | |
50m 41.95 (41.95) 100m 1:29.00 (47.05) [1:29.00] 150m 2:16.65 (47.65) 200m 3:01.58 (44.93) [1:32.58] |
32 | Zorec Naja | 2009 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 03'02''14 | 238 | | | |
50m 40.87 (40.87) 100m 1:27.74 (46.87) [1:27.74] 150m 2:16.93 (49.19) 200m 3:02.14 (45.21) [1:34.40] |
33 | Mele Zoja | 2009 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 03'02''31 | 237 | | | |
50m 39.73 (39.73) 100m 1:26.52 (46.79) [1:26.52] 150m 2:16.54 (50.02) 200m 3:02.31 (45.77) [1:35.79] |
34 | Vovk Sandra | 2008 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | 03'03''50 | 233 | | | |
50m 41.33 (41.33) 100m 1:30.47 (49.14) [1:30.47] 150m 2:17.77 (47.30) 200m 3:03.50 (45.73) [1:33.03] |
35 | Sedej Tia | 2009 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 03'04''15 | 230 | | | |
50m 40.46 (40.46) 100m 1:28.31 (47.85) [1:28.31] 150m 2:17.31 (49.00) 200m 3:04.15 (46.84) [1:35.84] |
36 | Slanovec Nastja | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 03'06''15 | 223 | | | |
50m 43.03 (43.03) 100m 1:30.78 (47.75) [1:30.78] 150m 2:20.83 (50.05) 200m 3:06.15 (45.32) [1:35.37] |
37 | Trtnik Vita | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 03'08''01 | 217 | | | |
50m 41.95 (41.95) 100m 1:30.03 (48.08) [1:30.03] 150m 2:19.78 (49.75) 200m 3:08.01 (48.23) [1:37.98] |
38 | Percic Neja | 2009 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 03'08''48 | 215 | | | |
50m 44.79 (44.79) 100m 1:34.59 (49.80) [1:34.59] 150m 2:24.72 (50.13) 200m 3:08.48 (43.76) [1:33.89] |
39 | Nemec Sara | 2008 | SLO Plavalni Klub Zdravilisce Radenci | 03'09''20 | 212 | | | |
50m 42.95 (42.95) 100m 1:32.34 (49.39) [1:32.34] 150m 2:20.95 (48.61) 200m 3:09.20 (48.25) [1:36.86] |
40 | Dolenc Manca | 2009 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 03'10''57 | 208 | | | |
50m 43.36 (43.36) 100m 1:33.64 (50.28) [1:33.64] 150m 2:23.80 (50.16) 200m 3:10.57 (46.77) [1:36.93] |
41 | Vrhovac Lucija | 2009 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 03'10''74 | 207 | | | |
50m 42.32 (42.32) 100m 1:31.51 (49.19) [1:31.51] 150m 2:23.11 (51.60) 200m 3:10.74 (47.63) [1:39.23] |
42 | Zagar Nuhanovic Ela | 2009 | SLO Drustvo Vodnih Sportov Posejdon Celje | 03'11''11 | 206 | | | |
50m 40.84 (40.84) 100m 1:30.82 (49.98) [1:30.82] 150m 2:22.45 (51.63) 200m 3:11.11 (48.66) [1:40.29] |
43 | Godec Aleksandra | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 03'11''19 | 206 | | | |
50m 40.57 (40.57) 100m 1:30.17 (49.60) [1:30.17] 150m 2:22.78 (52.61) 200m 3:11.19 (48.41) [1:41.02] |
44 | Lahajnar Tjasa | 2008 | SLO Plavalni Klub Cerkno | 03'11''57 | 205 | | | |
50m 42.79 (42.79) 100m 1:32.89 (50.10) [1:32.89] 150m 2:23.40 (50.51) 200m 3:11.57 (48.17) [1:38.68] |
45 | Mrkonjic Tia | 2010 | SLO Plavalni Klub Velenje | 03'12''54 | 202 | | | |
50m 43.16 (43.16) 100m 1:32.96 (49.80) [1:32.96] 150m 2:24.21 (51.25) 200m 3:12.54 (48.33) [1:39.58] |
46 | Ilc Manja | 2009 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 03'13''34 | 199 | | | |
50m 42.86 (42.86) 100m 1:32.72 (49.86) [1:32.72] 150m 2:23.14 (50.42) 200m 3:13.34 (50.20) [1:40.62] |
47 | Oberzan Mojca | 2010 | SLO Pk Rudar Trbovlje | 03'20''96 | 177 | | | |
50m 43.52 (43.52) 100m 1:36.84 (53.32) [1:36.84] 150m 2:31.07 (54.23) 200m 3:20.96 (49.89) [1:44.12] |
48 | Pulko Ela Klara | 2010 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 03'21''55 | 176 | | | |
50m 45.36 (45.36) 100m 1:38.68 (53.32) [1:38.68] 150m 2:32.53 (53.85) 200m 3:21.55 (49.02) [1:42.87] |
49 | Lukan Iza | 2008 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 03'21''87 | 175 | | | |
50m 45.69 (45.69) 100m 1:37.88 (52.19) [1:37.88] 150m 2:32.49 (54.61) 200m 3:21.87 (49.38) [1:43.99] |
50 | Krusec Laura | 2008 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 03'22''47 | 173 | | | |
50m 42.99 (42.99) 100m 1:36.83 (53.84) [1:36.83] 150m 2:32.84 (56.01) 200m 3:22.47 (49.63) [1:45.64] |
51 | Herodez Ana | 2008 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 03'22''68 | 173 | | | |
50m 41.59 (41.59) 100m 1:33.66 (52.07) [1:33.66] 150m 2:30.30 (56.64) 200m 3:22.68 (52.38) [1:49.02] |
52 | Krsmanc Klea | 2008 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | 03'25''04 | 167 | | | |
50m 42.94 (42.94) 100m 1:35.50 (52.56) [1:35.50] 150m 2:32.47 (56.97) 200m 3:25.04 (52.57) [1:49.54] |
53 | Krenn Bukovec Nika | 2008 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 03'32''12 | 151 | | | |
50m 43.51 (43.51) 100m 1:38.92 (55.41) [1:38.92] 150m 2:37.87 (58.95) 200m 3:32.12 (54.25) [1:53.20] |