Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 14 W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
1500 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
100 Stile Libero | RAGAZZI Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Dorso | RAGAZZI Finale | |
100 Rana | RAGAZZI Finale | |
100 Rana | RAGAZZI Finale | |
200 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
200 Farfalla | RAGAZZI Finale | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | RAGAZZI |
Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 14 W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 3° Day
200 Farfalla RAGAZZI
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ploszka Kacper | 2005 | POL MKS Jedynka Lodz | 02'15''21 | |||
2 | Michta Bartosz | 2005 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 02'16''51 | |||
3 | Barchwic Jakub | 2005 | POL UKS Manta Warszawa-Wlochy | 02'17''59 | |||
4 | Geisner Kamil | 2005 | POL UKS Wodnik Siemianowice Slaskie | 02'17''67 | |||
5 | Mordarski Filip | 2005 | POL Stp Nowy Sacz | 02'17''84 | |||
6 | Pisarek Kacper | 2005 | POL Aquatica Pawlowice | 02'18''58 | |||
7 | Mochnal Kacper | 2005 | POL MKS Jedynka Lodz | 02'19''37 | |||
8 | Uryga Marcin | 2005 | POL Aquatica Pawlowice | 02'19''54 | |||
9 | Banasiak Michal | 2005 | POL MKS Jedynka Lodz | 02'20''31 | |||
10 | Gibula Patryk | 2005 | POL Bosir Brzesko | 02'21''71 | |||
11 | Dzierkacz Igor | 2005 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 02'21''84 | |||
12 | Soczewka Piotr | 2005 | POL Mks Medyk Gizycko | 02'22''90 | |||
13 | Golynski Michal | 2005 | POL UKS Gim 92 Ursynow Warszawa | 02'23''11 | |||
14 | Gohla Kamil | 2005 | POL MMKS Kedzierzyn-Kozle | 02'25''73 | |||
15 | Wojtacha Karol | 2005 | POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow | 02'25''84 | |||
16 | Olewniczak Maciej | 2005 | POL Ukp Polonia Warszawa | 02'29''81 | |||
17 | Szczech Mikolaj | 2005 | POL Klub Plywacki Sokol Rzeszow | 02'30''00 | |||
18 | Blaut Maciej | 2005 | POL Mukp Korona-Swim Kielce | 02'30''95 | |||
19 | Suchanski Filip | 2005 | POL UKS 51 Lublin | 02'31''09 | |||
20 | Maciolek Bartlomiej | 2005 | POL KS AZS Awf Wroclaw | 02'31''24 | |||
21 | Okon Maksymilian | 2005 | POL UKS Gim 92 Ursynow Warszawa | 02'33''08 | |||
22 | Frankowski Milosz | 2005 | POL MKS Juvenia Wroclaw | 02'33''84 | |||
23 | Soborski Igor | 2005 | POL UKS Omega 21 Olkusz | 02'34''10 | |||
24 | Kucharski Bartlomiej | 2005 | POL Ks Wankan Legnica | 02'34''30 | |||
25 | Sen Jakub | 2005 | POL KP Stilon Gorzow Wlkp. | 02'34''68 | |||
26 | Zaba Mateusz | 2005 | POL Uks Mos Opole | 02'35''33 | |||
27 | Filozof Adam | 2005 | POL MKS Park Wodny Tarnowskie Gory | 02'35''40 | |||
28 | Radziszewski Andrzej | 2005 | POL Ks Ts Wisla Krakow Masters | 02'36''82 | |||
29 | Karas Oskar | 2005 | POL KS KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 02'39''99 | |||
30 | Ostaszewski Bartosz | 2005 | POL WKS Slask Wroclaw | 02'41''67 | |||
31 | Bigaj Gabriel | 2005 | POL UKP Unia Oswiecim | 02'42''40 | |||
32 | Domalewski Bartlomiej | 2005 | POL MTP Kormoran Olsztyn | 02'42''44 | |||
33 | Szpara Maciej | 2005 | POL Uczniowski Klub Sportowy Krzywousty | 02'47''27 | |||
34 | Stefaniak Maciej | 2005 | POL KS Warta Poznan | 02'51''43 |