Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti C | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti C | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti C |
25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day
NED Z'PC Zegenwerp
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bakkali Kenza - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''07 | 00'44''80 | 07/07/2018 - 25m Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'49''37 | 00'45''94 | 10/02/2019 - Bc-Competitie Ronde 3 (Eindhoven, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'51''23 | 01'55''08 | 10/02/2019 - Bc-Competitie Ronde 3 (Eindhoven, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 01'01''77 | 00'59''78 | 24/03/2019 - Nationale Competitie Deel 4 (Uden, NED) |
Bezbiz Tasnim - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''97 | 00'30''79 | 15/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 3° | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''60 | 00'38''88 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'40''48 | 01'39''99 | 24/03/2019 - Nationale Competitie Deel 4 (Uden, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'39''12 | 00'36''42 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Groenendaal Tessa - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'54''89 | 00'50''78 | 12/05/2019 - Swimkick Minioren Deel3 (Oss, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'05''40 | 01'07''02 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren (Best, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'26''89 |
Leijten Maud - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'44''31 | 00'47''40 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren (Best, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'50''34 | 00'56''31 | 14/10/2018 - Dommeltrofee (Boxtel, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'59''21 | 01'58''40 | 08/06/2019 - RMF 2019 Brabant (Tilburg, NED) - 1° Day |
Schellekens Juul - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''11 | 00'35''02 | 24/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''55 | 00'42''25 | 28/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'29''86 | 01'32''42 | 24/03/2019 - Nationale Competitie Deel 4 (Uden, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'42''18 | 00'42''01 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |