Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | Esordienti C | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti C | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti C | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti C |
25 M Bad Netherlands Invitational (Eindhoven, NED) - 1° Day
NED Dz&Pc
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Agricola Julia Trienke - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''59 | 00'33''06 | 10/03/2019 - Speedo Jaargangwedstrijden 2019 (Leiden, NED) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'41''16 | 00'39''94 | 09/02/2019 - Competitie B Deel 3 Heerenveen (Heerenveen, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'36''86 | 01'37''39 | 26/01/2019 - Swimkick-Minioren 2018-2019 (Dokkum, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'39''97 | 00'38''87 | 17/03/2019 - B Competitie (Heerenveen, NED) |
Hoek Jildou - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''14 | 00'41''75 | 06/10/2018 - Competitie D3 Deel 1 (Leeuwarden, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'43''96 | 00'45''78 | 09/02/2019 - D2-3 Competitie Deel 3 (Harlingen, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'44''13 | 01'41''79 | 26/01/2019 - Swimkick-Minioren 2018-2019 (Dokkum, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'51''12 | 00'54''22 | 23/03/2019 - Nationale Competitie Deel 4 (Heerenveen, NED) |
Hof Indy - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''83 | 00'33''03 | 10/03/2019 - Speedo Jaargangwedstrijden 2019 (Leiden, NED) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'39''80 | 00'42''12 | 09/02/2019 - Competitie Deel 3 (Groningen, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'34''05 | 01'31''12 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato | 00'43''84 | 16/03/2019 - Nationale Competitie Ronde 4 (Stadskanaal, NED) |
Ludwig Frouke - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''26 | 00'34''04 | 06/10/2018 - Competitie Deel 1 (Emmen, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'36''59 | 00'35''88 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'39''12 | 01'39''25 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'35''58 | 00'36''52 | 16/03/2019 - Nationale Competitie Ronde 4 (Stadskanaal, NED) |
Visser Jenthe - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'37''40 | 00'40''47 | 06/10/2018 - Competitie D3 Deel 1 (Leeuwarden, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''22 | 00'41''22 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'35''59 | 01'36''33 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'45''79 | 00'43''87 | 23/03/2019 - Nationale Competitie Deel 4 (Heerenveen, NED) |
Wiltjer Ilse - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'32''54 | 00'33''71 | 11/05/2019 - Swimkick-Minioren Circuit Deel 3 (Bergum, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'39''01 | 00'42''45 | 06/10/2018 - Verenigingscompetitie Deel 1 (Winschoten, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'37''53 | 01'38''51 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'38''34 | 00'39''80 | 23/03/2019 - Nationale Competitie Deel 4 (Heerenveen, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bouma Gerben - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'27''16 | 01'27''58 | 26/01/2019 - Swimkick-Minioren 2018-2019 (Dokkum, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'43''28 | 00'46''12 | 09/02/2019 - D2-3 Competitie Deel 3 (Harlingen, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'45''46 | 01'43''27 | 01/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'36''06 | 01'41''08 | 19/01/2019 - Minioren Jaargang Limiet (Kampen, NED) |
Brandsma Lennard Peter - 2007 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'12''47 | 01'11''22 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'26''05 | 01'32''65 | 19/01/2019 - Minioren Jaargang Limiet (Kampen, NED) |
Jelsma Remco - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'19''43 | 01'18''03 | 01/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'42''96 | 00'45''25 | 11/05/2019 - Swimkick-Minioren Circuit Deel 3 (Bergum, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'48''87 | 01'44''54 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'32''36 | 01'33''44 | 19/01/2019 - Minioren Jaargang Limiet (Kampen, NED) |
Mustafic D - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'18''44 | 01'18''43 | 23/03/2019 - Nationale Competitie Deel 4 (Heerenveen, NED) | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'38''70 | 00'41''76 | 09/02/2019 - D2-3 Competitie Deel 3 (Harlingen, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'37''10 | 01'46''86 | 02/06/2019 - Regionale Minioren Finale (Heerenveen, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 01'27''62 | 01'36''49 | 06/10/2018 - Competitie D3 Deel 1 (Leeuwarden, NED) |