Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mala Liga Beograda Letnja 2019 (Beograd, SRB)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Rana | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Rana | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Rana | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Rana | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Rana | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Dorso | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C1 C kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B |
Mala Liga Beograda Letnja 2019 (Beograd, SRB)
SRB Plivacki Klub Mornar
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Antonijevic Danica - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 01'02''11 | 00'56''44 | 20/04/2019 - Pirat Open 2019 (Kragujevac, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C1 C kategorija) | 00'59''54 | 01'03''16 | 20/04/2019 - Pirat Open 2019 (Kragujevac, SRB) |
Radojevic Olga - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'43''35 | 00'42''50 | 15/06/2019 - Petnica Kup 2019 (Valjevo, SRB) | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 00'55''03 | 00'51''76 | 20/04/2019 - Pirat Open 2019 (Kragujevac, SRB) |
Radovanovic Jovana - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'45''70 | 00'47''30 | 07/04/2019 - 11 April Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | Squalificato | 00'57''42 | 29/12/2018 - Novogodisnji Kup 2019 (Kragujevac, SRB) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Grgic Vuk - 2009 | 50 Farfalla (Esordienti B1 A kategorija) | 00'44''74 | 00'44''82 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'22''84 | 01'25''41 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Zeljkovic Andrej - 2009 | 50 Dorso (Esordienti B1 A kategorija) | 00'45''94 | 00'46''55 | 15/06/2019 - Petnica Kup 2019 (Valjevo, SRB) | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'32''00 | 01'36''02 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day |