Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mala Liga Beograda Letnja 2019 (Beograd, SRB)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Stile Libero | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Rana | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Rana | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Rana | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Rana | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Rana | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Dorso | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Dorso | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C1 C kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti B1 A kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C2 B kategorija | |
50 Farfalla | Esordienti C1 C kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 A kategorija | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | Esordienti B |
Mala Liga Beograda Letnja 2019 (Beograd, SRB)
SRB Swimming Club Vracar Belgrade
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Corce Masa - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'57''71 | 01'10''76 | 07/04/2019 - 11 April Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti C2 B kategorija) | 01'18''27 | 01'08''63 | 07/04/2019 - 11 April Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Ljubojevic Petra - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 00'47''74 | 00'51''26 | 15/06/2019 - Petnica Kup 2019 (Valjevo, SRB) | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'51''38 | 01'57''82 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Obradovic Milica - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'51''33 | 00'59''80 | 07/04/2019 - 11 April Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti C2 B kategorija) | Squalificato | 01'07''86 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Alimpic Darije - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C2 B kategorija) | 00'44''38 | 00'44''15 | 20/04/2019 - Sve Prolazi Zvezda Traje (Beograd, SRB) | 50 Rana (Esordienti C2 B kategorija) | 00'55''02 | 00'53''77 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Milovic Vanja - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 00'57''25 | 00'57''19 | 07/04/2019 - 11 April Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti C1 C kategorija) | 01'02''93 | 01'08''20 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day |
Serbula Dusan - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti C1 C kategorija) | 00'45''26 | ||
Vukasinovic Aleksa - 2009 | 50 Rana (Esordienti B1 A kategorija) | 00'52''72 | 00'53''65 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day | 100 Stile Libero (Esordienti B1 A kategorija) | 01'35''45 | 01'41''21 | 06/04/2019 - 11.april Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 1° Day |