Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Odprto Prvenstvo Slovenije In Mm Kranj 2019 (Kranj, SLO) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
100 Rana | ASSOLUTI Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI Finale | |
400 Misti | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Finale |
Odprto Prvenstvo Slovenije In Mm Kranj 2019 (Kranj, SLO) - 1° Day
200 Dorso ASSOLUTI
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galamb Szimonetta | 1992 | HUN Vasas Sport Club | 02'21''94 | |||
2 | Jamsek Janja | 2001 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'22''41 | |||
3 | Oder Tjasa | 1994 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'24''10 | |||
4 | Fortuna Liza | 2003 | SLO Plavalni Klub Ljubljana | 02'24''70 | |||
5 | Andrasek Martina | 2000 | CRO Dubrava Zagreb | 02'24''72 | |||
6 | Baldani Amber | 2001 | CRO Dubrava Zagreb | 02'26''02 | |||
7 | Hancman Urska | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'27''75 | |||
8 | Zachenhuber Amelie | 2004 | GER Sport Club Prinz Eugen Munchen | 02'29''66 | |||
9 | Hancman Mojca | 2002 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 02'30''40 | |||
10 | Skulj Ana | 2001 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 02'33''15 | |||
11 | Tomazic Spela | 2003 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 02'33''19 | |||
12 | Pfaannes Hanna | 2003 | GER Sport Club Prinz Eugen Munchen | 02'35''22 | |||
13 | Kurmeleva Polina | 2002 | LAT Sk Delfins | 02'35''35 | |||
14 | Levstek Maja | 2005 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 02'36''88 | |||
15 | Lerman Laura | 2004 | CRO Dubrava Zagreb | 02'38''66 | |||
16 | Lovsin Masa | 2003 | SLO Plavalni Klub Inles Ribnica | 02'40''84 | |||
17 | Grichtmair Emma | 2007 | GER Sport Club Prinz Eugen Munchen | 02'42''65 | |||
18 | Angleitner Sagadin Laura | 2005 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 02'43''12 | |||
19 | Berlisk Maja | 2002 | SLO Plavalni Klub Kamnik | 02'46''01 | |||
20 | Fantura Viola | 2008 | GER Sport Club Prinz Eugen Munchen | 02'58''75 | |||
21 | Bertram Lena | 2006 | GER SV Furstenfeldbrucker Wasserratten | 02'58''97 |