Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
RMF 2019 Limburg (Valkenburg, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
400 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti C | |
100 Dorso | Esordienti C | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti C | |
50 Farfalla | Esordienti C | |
100 Farfalla | Esordienti B2 | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
200 Misti | Esordienti B1 | |
200 Misti | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti C | |
100 Misti | Esordienti C | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti A |
RMF 2019 Limburg (Valkenburg, NED) - 2° Day
NED SG Patrick - De Roersoppers
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dumont Laura - 2009 | 100 Rana (Esordienti B1) | Squalificato | 01'57''24 | 11/03/2018 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | 03'22''25 | 03'22''35 | 12/05/2019 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'44''39 | 00'44''76 | 10/03/2019 - 2° Alma Mater Sprintwedstrijd (Echt, NED) |
Frencken Danee - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 07'01''02 | 07'06''80 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) |
Ketelaars Emma - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 06'21''34 | 06'29''35 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'34''53 | 01'31''94 | 07/04/2019 - Clubkampioenschappen SGPR (Melick, NED) | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'42''64 | 01'44''31 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) |
Keuren Chelsey - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 07'01''69 | 07'18''04 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 100 Dorso (Esordienti B2) | Squalificato | 01'47''06 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) |
Rademakers Robbinne - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti C) | 00'51''12 | 00'56''28 | 12/05/2019 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) | 100 Misti (Esordienti C) | 01'51''08 | 02'02''40 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) |
Smeets Bo - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 06'40''12 | 06'56''55 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'44''90 | 01'40''13 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Wedstrijd Deel 3 (Weert, NED) |
Verstraeten Maud - 2009 | 100 Rana (Esordienti B1) | 01'50''48 | 01'53''25 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | 03'39''73 | 03'35''93 | 12/05/2019 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Beckers Jort - 2008 | 100 Rana (Esordienti B1) | Squalificato | 01'47''90 | 07/04/2019 - Clubkampioenschappen SGPR (Melick, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | 03'36''82 | 03'32''63 | 12/05/2019 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) |
Cleven Thomas - 2008 | 100 Rana (Esordienti B1) | 01'58''08 | 02'00''42 | 27/01/2019 - Swimkick-Minioren Deel 2 (Haelen, NED) | 200 Misti (Esordienti B1) | Squalificato | 03'42''43 | 12/05/2019 - Swimkick Minioren Deel 3 (Blerick, NED) |
Roemen Ray - 2009 | 100 Dorso (Esordienti C) | 01'45''42 | 50 Farfalla (Esordienti C) | 00'56''17 | 00'50''19 | 10/03/2019 - 2° Alma Mater Sprintwedstrijd (Echt, NED) | 100 Misti (Esordienti C) | 01'37''69 | 01'41''37 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren Ronde 1 (Melick, NED) |