Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Wzpc Pinkstertoernooi 2019 (Purmerend, NED) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti C2 | |
100 Rana | Esordienti C2 | |
100 Rana | Esordienti C2 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti C2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI |
Wzpc Pinkstertoernooi 2019 (Purmerend, NED) - 3° Day
NED Noordwijkerhout
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Griekspoor Suuz - 2009 | 100 Rana (Esordienti C2) | 01'45''90 | 01'42''69 | 02/06/2019 - Regio West Minioren Finale (Den Haag En Dordrecht, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'36''74 | 00'36''43 | 14/04/2019 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) |
Hogervorst Floor - 2007 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'19''16 | 01'19''69 | 09/12/2018 - Minioren Junioren Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''85 | 00'31''54 | 15/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 3° |
Hogervorst Pien - 2009 | 100 Rana (Esordienti C2) | 01'42''60 | 01'39''51 | 02/06/2019 - Regio West Minioren Finale (Den Haag En Dordrecht, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti C2) | 00'38''43 | 00'39''37 | 12/05/2019 - Swimkick Minioren Deel 3 (Sassenheim, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Camphens Jesse - 2005 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'23''70 | 01'27''07 | 10/03/2019 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''08 | 00'31''38 | 17/02/2019 - Minioren-Junioren Deel 3 (Wassenaar, NED) |
Duivenvoorde Bert - 1997 | 100 Misti | 01'03''25 | 01'03''29 | 21/05/2018 - Wzpc Pinkstertoernooi 2018 (Purmerend, NED) - 3° Day | 50 Stile Libero | 00'26''03 | 00'25''29 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Duivenvoorden Jeffrey - 1996 | 50 Stile Libero | 00'28''47 | 00'28''28 | 10/02/2019 - Competitie Deel 3 (Leiden, NED) | 50 Dorso | 00'33''70 | 00'34''20 | 14/04/2019 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) |
Groot Milan - 2007 | 50 Stile Libero | 00'34''82 | 00'36''50 | 14/04/2019 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'29''98 | 01'32''30 | 10/03/2019 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''72 | 00'36''50 | 14/04/2019 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) | 50 Dorso | 00'38''64 | 00'39''97 | 14/04/2019 - Wasschende Maen (Wassenaar, NED) |
Groot Roan - 2008 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'06''00 | 01'58''20 | 10/03/2019 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'43''32 | 00'57''37 | 02/12/2018 - Niveauwedstrijd Deel 2 (Leiden, NED) |
Huizer Thijs - 2005 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'26''37 | 01'24''27 | 09/12/2018 - Minioren Junioren Deel 2 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''05 | 00'32''75 | 10/03/2019 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) |
Knijnenburg Luuk - 2008 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'51''36 | 01'51''00 | 10/03/2019 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'39''35 | 00'39''18 | 12/05/2019 - Swimkick Minioren Deel 3 (Sassenheim, NED) |
Knijnenburg Tycho - 2005 | 100 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 01'22''00 | 10/03/2019 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''74 | 00'32''39 | 10/03/2019 - Niveauwedstrijd Deel 3 (Wassenaar, NED) |
Mens Onno - 2000 | 100 Misti | 01'12''99 | 01'12''86 | 18/03/2018 - VZC District Deel 4 (Leiden, NED) | 50 Stile Libero | 00'28''25 | 00'27''64 | 11/11/2017 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |