1 | Hornakova Nadine | 2008 | SVK Plavecky Klub Orca Bratislava | 10'36''80 | 441 | | | |
50m 35.66 (35.66) 100m 1:13.97 (38.31) [1:13.97] 150m 1:54.19 (40.22) 200m 2:34.74 (40.55) [1:20.77] 250m 3:15.66 (40.92) 300m 3:56.53 (40.87) [1:21.79] 350m 4:37.44 (40.91) 400m 5:18.24 (40.80) [1:21.71] 450m 5:59.28 (41.04) 500m 6:39.86 (40.58) [1:21.62] 550m 7:20.10 (40.24) 600m 8:00.32 (40.22) [1:20.46] 650m 8:40.56 (40.24) 700m 9:20.57 (40.01) [1:20.25] 750m 9:59.35 (38.78) 800m 10:36.80 (37.45) [1:16.23] |
2 | Novotna Natalia | 2008 | SVK PK Martin | 10'58''57 | 398 | | | |
50m 37.18 (37.18) 100m 1:19.03 (41.85) [1:19.03] 150m 2:00.89 (41.86) 200m 2:43.58 (42.69) [1:24.55] 250m 3:25.06 (41.48) 300m 4:07.32 (42.26) [1:23.74] 350m 4:48.77 (41.45) 400m 5:30.39 (41.62) [1:23.07] 450m 6:11.36 (40.97) 500m 6:53.32 (41.96) [1:22.93] 550m 7:34.81 (41.49) 600m 8:15.96 (41.15) [1:22.64] 650m 8:56.92 (40.96) 700m 9:38.30 (41.38) [1:22.34] 750m 10:19.18 (40.88) 800m 10:58.57 (39.39) [1:20.27] |
3 | Vasickova Karin | 2008 | SVK Plavecky Klub Zahorak Senica | 11'14''64 | 371 | | | |
50m 37.22 (37.22) 100m 1:18.20 (40.98) [1:18.20] 150m 2:00.90 (42.70) 200m 2:42.33 (41.43) [1:24.13] 250m 3:24.73 (42.40) 300m 4:06.92 (42.19) [1:24.59] 350m 4:49.30 (42.38) 400m 5:31.58 (42.28) [1:24.66] 450m 6:14.58 (43.00) 500m 6:58.39 (43.81) [1:26.81] 550m 7:41.87 (43.48) 600m 8:25.59 (43.72) [1:27.20] 650m 9:09.35 (43.76) 700m 9:52.53 (43.18) [1:26.94] 750m 10:34.26 (41.73) 800m 11:14.64 (40.38) [1:22.11] |
4 | Peknusova Sophia | 2008 | SVK Klub Plaveckych Sportov Nereus Zilina | 11'21''51 | 359 | | | |
50m 35.07 (35.07) 100m 1:15.02 (39.95) [1:15.02] 150m 1:57.70 (42.68) 200m 2:40.76 (43.06) [1:25.74] 250m 3:23.50 (42.74) 300m 4:06.77 (43.27) [1:26.01] 350m 4:50.16 (43.39) 400m 5:33.50 (43.34) [1:26.73] 450m 6:17.55 (44.05) 500m 7:02.11 (44.56) [1:28.61] 550m 7:46.27 (44.16) 600m 8:31.18 (44.91) [1:29.07] 650m 9:15.29 (44.11) 700m 9:59.19 (43.90) [1:28.01] 750m 10:41.07 (41.88) 800m 11:21.51 (40.44) [1:22.32] |
5 | Poliacikova Kristina | 2008 | SVK Plavecky Klub Orca Bratislava | 11'23''96 | 356 | | | |
50m 36.47 (36.47) 100m 1:17.73 (41.26) [1:17.73] 150m 2:00.54 (42.81) 200m 2:43.80 (43.26) [1:26.07] 250m 3:27.64 (43.84) 300m 4:11.11 (43.47) [1:27.31] 350m 4:54.70 (43.59) 400m 5:38.99 (44.29) [1:27.88] 450m 6:23.13 (44.14) 500m 7:07.85 (44.72) [1:28.86] 550m 7:52.03 (44.18) 600m 8:36.23 (44.20) [1:28.38] 650m 9:19.46 (43.23) 700m 10:02.85 (43.39) [1:26.62] 750m 10:45.07 (42.22) 800m 11:23.96 (38.89) [1:21.11] |
6 | Lonckova Magdalena | 2008 | SVK Klub Plaveckych Sportov Nereus Zilina | 11'29''34 | 347 | | | |
50m 39.06 (39.06) 100m 1:23.87 (44.81) [1:23.87] 150m 2:07.64 (43.77) 200m 2:51.22 (43.58) [1:27.35] 250m 3:34.24 (43.02) 300m 4:17.89 (43.65) [1:26.67] 350m 5:01.06 (43.17) 400m 5:45.08 (44.02) [1:27.19] 450m 6:28.01 (42.93) 500m 7:12.01 (44.00) [1:26.93] 550m 7:55.51 (43.50) 600m 8:39.77 (44.26) [1:27.76] 650m 9:23.78 (44.01) 700m 10:07.28 (43.50) [1:27.51] 750m 10:50.02 (42.74) 800m 11:29.34 (39.32) [1:22.06] |
7 | Schickhoferova Nina | 2008 | SVK Plavecky Klub Orca Bratislava | 11'41''36 | 330 | | | |
50m 37.23 (37.23) 100m 1:19.70 (42.47) [1:19.70] 150m 2:03.08 (43.38) 200m 2:47.32 (44.24) [1:27.62] 250m 3:31.47 (44.15) 300m 4:16.71 (45.24) [1:29.39] 350m 5:01.99 (45.28) 400m 5:47.49 (45.50) [1:30.78] 450m 6:31.52 (44.03) 500m 7:17.21 (45.69) [1:29.72] 550m 8:01.04 (43.83) 600m 8:46.90 (45.86) [1:29.69] 650m 9:31.48 (44.58) 700m 10:17.53 (46.05) [1:30.63] 750m 10:59.68 (42.15) 800m 11:41.36 (41.68) [1:23.83] |
8 | Pitonakova Barbora | 2008 | SVK Kp Aquacity Poprad | 11'46''51 | 323 | | | |
50m 39.11 (39.11) 100m 1:23.16 (44.05) [1:23.16] 150m 2:07.35 (44.19) 200m 2:51.89 (44.54) [1:28.73] 250m 3:36.82 (44.93) 300m 4:21.76 (44.94) [1:29.87] 350m 5:06.72 (44.96) 400m 5:51.80 (45.08) [1:30.04] 450m 6:36.99 (45.19) 500m 7:22.60 (45.61) [1:30.80] 550m 8:08.05 (45.45) 600m 8:53.77 (45.72) [1:31.17] 650m 9:38.79 (45.02) 700m 10:23.17 (44.38) [1:29.40] 750m 11:06.11 (42.94) 800m 11:46.51 (40.40) [1:23.34] |
9 | Sottnikova Aneta | 2008 | SVK Klub Plaveckych Sportov Nereus Zilina | 12'05''08 | 298 | | | |
50m 39.02 (39.02) 100m 1:23.56 (44.54) [1:23.56] 150m 2:08.83 (45.27) 200m 2:53.99 (45.16) [1:30.43] 250m 3:39.65 (45.66) 300m 4:25.18 (45.53) [1:31.19] 350m 5:11.15 (45.97) 400m 5:57.67 (46.52) [1:32.49] 450m 6:40.95 (43.28) 500m 7:30.78 (49.83) [1:33.11] 550m 8:17.57 (46.79) 600m 9:04.16 (46.59) [1:33.38] 650m 9:51.21 (47.05) 700m 10:37.22 (46.01) [1:33.06] 750m 11:22.85 (45.63) 800m 12:05.08 (42.23) [1:27.86] |
10 | Marcinova Marina | 2008 | SVK Plavecky Klub Orca Michalovce | 12'09''06 | 294 | | | |
50m 38.72 (38.72) 100m 1:23.72 (45.00) [1:23.72] 150m 2:10.23 (46.51) 200m 2:56.14 (45.91) [1:32.42] 250m 3:42.49 (46.35) 300m 4:28.75 (46.26) [1:32.61] 350m 5:17.25 (48.50) 400m 6:04.60 (47.35) [1:35.85] 450m 6:52.19 (47.59) 500m 7:39.99 (47.80) [1:35.39] 550m 8:26.56 (46.57) 600m 9:13.54 (46.98) [1:33.55] 650m 9:58.92 (45.38) 700m 10:46.01 (47.09) [1:32.47] 750m 11:28.61 (42.60) 800m 12:09.06 (40.45) [1:23.05] |
11 | Spisakova Lucia | 2008 | SVK PK Martin | 12'10''34 | 292 | | | |
50m 41.35 (41.35) 100m 1:28.06 (46.71) [1:28.06] 150m 2:13.71 (45.65) 200m 3:00.41 (46.70) [1:32.35] 250m 3:46.20 (45.79) 300m 4:33.03 (46.83) [1:32.62] 350m 5:20.08 (47.05) 400m 6:06.82 (46.74) [1:33.79] 450m 6:53.41 (46.59) 500m 7:38.82 (45.41) [1:32.00] 550m 8:26.55 (47.73) 600m 9:11.96 (45.41) [1:33.14] 650m 9:58.27 (46.31) 700m 10:43.58 (45.31) [1:31.62] 750m 11:27.88 (44.30) 800m 12:10.34 (42.46) [1:26.76] |
12 | Urbanova Linda | 2008 | SVK Mestsky Plavecky Klub Dolny Kubin | 12'27''43 | 272 | | | |
50m 40.15 (40.15) 100m 1:26.70 (46.55) [1:26.70] 150m 2:13.45 (46.75) 200m 3:00.64 (47.19) [1:33.94] 250m 3:47.30 (46.66) 300m 4:34.96 (47.66) [1:34.32] 350m 5:23.49 (48.53) 400m 6:11.45 (47.96) [1:36.49] 450m 6:59.19 (47.74) 500m 7:47.34 (48.15) [1:35.89] 550m 8:36.02 (48.68) 600m 9:23.89 (47.87) [1:36.55] 650m 10:10.32 (46.43) 700m 10:57.49 (47.17) [1:33.60] 750m 11:43.05 (45.56) 800m 12:27.43 (44.38) [1:29.94] |
13 | Tomaskova Maria | 2008 | SVK Plavecky Klub Sportove Gymnazium Nitra | 12'45''67 | 253 | | | |
50m 39.28 (39.28) 100m 1:27.40 (48.12) [1:27.40] 150m 2:16.87 (49.47) 200m 3:04.80 (47.93) [1:37.40] 250m 3:53.73 (48.93) 300m 4:42.53 (48.80) [1:37.73] 350m 5:31.00 (48.47) 400m 6:20.12 (49.12) [1:37.59] 450m 7:08.81 (48.69) 500m 7:57.49 (48.68) [1:37.37] 550m 8:45.71 (48.22) 600m 9:34.93 (49.22) [1:37.44] 650m 10:24.13 (49.20) 700m 11:12.50 (48.37) [1:37.57] 750m 12:01.47 (48.97) 800m 12:45.67 (44.20) [1:33.17] |
14 | Popovicova Viviana | 2008 | SVK Sport Club Of Police - Swimming Kosice | 13'03''21 | 237 | | | |
50m 41.64 (41.64) 100m 1:29.87 (48.23) [1:29.87] 150m 2:18.39 (48.52) 200m 3:08.38 (49.99) [1:38.51] 250m 3:58.79 (50.41) 300m 4:49.24 (50.45) [1:40.86] 350m 5:40.24 (51.00) 400m 6:31.31 (51.07) [1:42.07] 450m 7:20.36 (49.05) 500m 8:10.26 (49.90) [1:38.95] 550m 9:00.99 (50.73) 600m 9:51.17 (50.18) [1:40.91] 650m 10:40.67 (49.50) 700m 11:30.28 (49.61) [1:39.11] 750m 12:20.03 (49.75) 800m 13:03.21 (43.18) [1:32.93] |
15 | Visnovska Ela | 2008 | SVK Plavecky Klub Nove Zamky | 13'13''94 | 227 | | | |
50m 41.64 (41.64) 100m 1:30.70 (49.06) [1:30.70] 150m 2:21.04 (50.34) 200m 3:10.81 (49.77) [1:40.11] 250m 4:01.40 (50.59) 300m 4:51.51 (50.11) [1:40.70] 350m 5:42.43 (50.92) 400m 6:33.51 (51.08) [1:42.00] 450m 7:24.15 (50.64) 500m 8:14.93 (50.78) [1:41.42] 550m 9:06.91 (51.98) 600m 9:57.86 (50.95) [1:42.93] 650m 10:48.88 (51.02) 700m 11:38.44 (49.56) [1:40.58] 750m 12:26.70 (48.26) 800m 13:13.94 (47.24) [1:35.50] |
16 | Hodasova Lucia | 2008 | SVK Povazskobystricky Plavecky Oddiel | 13'29''62 | 214 | | | |
50m 40.26 (40.26) 100m 1:27.95 (47.69) [1:27.95] 150m 2:18.05 (50.10) 200m 3:08.47 (50.42) [1:40.52] 250m 4:00.28 (51.81) 300m 4:51.57 (51.29) [1:43.10] 350m 5:44.23 (52.66) 400m 6:37.88 (53.65) [1:46.31] 450m 7:31.67 (53.79) 500m 8:25.57 (53.90) [1:47.69] 550m 9:18.82 (53.25) 600m 10:11.10 (52.28) [1:45.53] 650m 11:02.42 (51.32) 700m 11:54.53 (52.11) [1:43.43] 750m 12:44.76 (50.23) 800m 13:29.62 (44.86) [1:35.09] |