Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Letnja Liga Beograda 2019 (Beograd, SRB) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Rana | Esordienti B2 Pioniri B 11 god. | |
50 Rana | Esordienti A1 Pioniri A 12 god. | |
50 Rana | RAGAZZI Kadeti 13-14 god. | |
50 Rana | JUNIORES Juniori 15-18 god. | |
50 Rana | ASSOLUTI Apsolutna 11 god. i stariji | |
50 Rana | Esordienti B2 Pionirke B 10 god. | |
50 Rana | Esordienti A1 Pionirke A 11 god. | |
50 Rana | RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god. | |
50 Rana | CADETTI Juniorke 14-17 god. | |
50 Rana | ASSOLUTI Apsolutna 10 god. i stariji | |
100 Farfalla | Esordienti B2 Pioniri B 11 god. | |
100 Farfalla | Esordienti A1 Pioniri A 12 god. | |
100 Farfalla | RAGAZZI Kadeti 13-14 god. | |
100 Farfalla | JUNIORES Juniori 15-18 god. | |
100 Farfalla | ASSOLUTI Apsolutna 11 god. i stariji | |
100 Farfalla | Esordienti B2 Pionirke B 10 god. | |
100 Farfalla | Esordienti A1 Pionirke A 11 god. | |
100 Farfalla | RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god. | |
100 Farfalla | CADETTI Juniorke 14-17 god. | |
100 Farfalla | ASSOLUTI Apsolutna 10 god. i stariji | |
200 Dorso | Esordienti B2 Pioniri B 11 god. | |
200 Dorso | Esordienti A1 Pioniri A 12 god. | |
200 Dorso | RAGAZZI Kadeti 13-14 god. | |
200 Dorso | JUNIORES Juniori 15-18 god. | |
200 Dorso | ASSOLUTI Apsolutna 11 god. i stariji | |
200 Dorso | Esordienti B2 Pionirke B 10 god. | |
200 Dorso | Esordienti A1 Pionirke A 11 god. | |
200 Dorso | RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god. | |
200 Dorso | CADETTI Juniorke 14-17 god. | |
200 Dorso | ASSOLUTI Apsolutna 10 god. i stariji |
Letnja Liga Beograda 2019 (Beograd, SRB) - 3° Day
SRB Plivacki Klub Tek - Veliki Crljeni
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Jeremic Andjela - 2006 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'41''52 | 00'40''36 | 03/03/2019 - 27° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambasa (Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 02'52''49 | 03'00''83 | 02/06/2018 - Letnja Liga Beograda 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Mijatovic Emilija - 2006 | 50 Rana (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 00'45''30 | 00'46''86 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) | 200 Dorso (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | 03'21''29 |
Milinkovic Iva - 2006 | 200 Dorso (RAGAZZI Kadetkinje 12-13 god.) | Squalificato | 03'18''35 | 02/06/2018 - Letnja Liga Beograda 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Radovanovic Mila - 2008 | 50 Rana (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 00'43''92 | 00'44''99 | 03/03/2019 - 27° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambasa (Beograd, SRB) - 2° Day | 200 Dorso (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 03'15''43 | 03'28''03 | 02/06/2018 - Letnja Liga Beograda 2018 (Beograd, SRB) - 3° Day |
Stevanovic Marija - 2004 | 50 Rana (CADETTI Juniorke 14-17 god.) | 00'39''34 | 00'36''96 | 16/03/2019 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Stojanovic Nadja - 2009 | 50 Rana (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 00'48''37 | 01'04''97 | 04/03/2017 - Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambas (Novi Beograd, SRB) - 1° Day | 200 Dorso (Esordienti B2 Pionirke B 10 god.) | 03'09''99 | 03'07''82 | 07/04/2019 - 11 April Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Terzic Tara - 2008 | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 01'31''33 | 200 Dorso (Esordienti A1 Pionirke A 11 god.) | 03'12''88 | 03'09''48 | 07/04/2019 - 11 April Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Jacimovic Relja - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 00'43''81 | 00'46''86 | 13/10/2018 - IV Medunarodni Plivacki Miting Vojvoda Zivojin Misic 2018 (Valjevo, SRB) | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 01'40''69 |
Markovic Strahinja - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 00'51''80 | 00'53''68 | 09/06/2018 - Petnica Kup 2018 (Valjevo, SRB) |
Mihailovic David - 2005 | 50 Rana (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 00'38''81 | 00'40''47 | 03/03/2019 - 27° Medjunarodni Plivacki Miting Memorijal Ante Lambasa (Beograd, SRB) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI Kadeti 13-14 god.) | 01'22''56 | 01'29''50 | 21/04/2018 - SVE Prolazi Zvezda Traje 2018 (Beograd, SRB) |
Radovanovic Ognjen - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 00'40''23 | 00'44''72 | 21/04/2018 - SVE Prolazi Zvezda Traje 2018 (Beograd, SRB) | 200 Dorso (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 02'45''20 | 02'44''06 | 07/04/2019 - 11 April Plivko 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day |
Simic Marko - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | Squalificato | 00'50''33 | 17/11/2018 - VII Kup Kragujevca 2018 (Kragujevac, SRB) | 100 Farfalla (Esordienti A1 Pioniri A 12 god.) | 01'59''00 |
Stanojevic Ivan - 2000 | 50 Rana (Apsolutna 11 god. i stariji) | 00'30''73 | 00'29''84 | 16/03/2019 - Otvoreno Prvenstvo Srbije 2019 (Beograd, SRB) - 2° Day |