Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
Mistaffetta 4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti B | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti B | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti B | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti B | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti B | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti B | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI |
6° Razvojni Pokal - Pokal Bobercek 2019 (Ravne Na Koroskem, SLO)
SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Arh Aneja - 2006 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'04''23 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'30''29 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'24''40 | 05'45''46 | 14/04/2018 - 12° MM Pomlad 2018 (Maribor, SLO) |
Dobnik Sara - 2009 | 200 Dorso (Esordienti B) | 03'36''02 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'47''92 | 00'53''64 | 14/04/2018 - 12° MM Pomlad 2018 (Maribor, SLO) | 400 Stile Libero (Esordienti B) | 07'05''09 |
Menoni Ema - 2009 | 200 Dorso (Esordienti B) | 02'55''50 | 03'19''19 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti B) | 00'46''71 | 01'04''38 | 08/04/2017 - MM Pomlad 2017 (Maribor, SLO) | 400 Stile Libero (Esordienti B) | 05'56''23 |
Tomse Nina - 2008 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'18''71 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'46''39 | 00'51''66 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'59''69 |
Vasiljevic Masa - 2007 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'14''81 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'29''15 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'44''10 | 06'15''58 | 14/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bozovic Gasper - 2007 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'46''66 | 00'45''44 | 07/07/2018 - Mednarodni Miting Pokal Kopra 2018 (Koper, SLO) | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'53''23 | 06'30''51 | 14/04/2018 - 12° MM Pomlad 2018 (Maribor, SLO) |
Kapusin Nejc - 2006 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'01''33 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'43''93 | 00'51''92 | 13/05/2017 - MM Pokal Teme Ptuj 2017 13° (Ptuj, SLO) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'39''22 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'32''87 | 06'17''06 | 14/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 1° Day |
Krusic Anej - 2006 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'05''69 | 50 Rana (Esordienti A2) | 00'41''04 | 00'44''73 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'33''41 | 06'31''83 | 25/06/2018 - 11° Pokal Goriska 2018 (Nova Gorica, SLO) |
Marolt Matija - 2006 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'59''16 | 03'22''10 | 15/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 2° Day | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'49''98 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'28''56 | 06'02''96 | 14/07/2018 - Mostveno In Posamicno Prvenstvo Slovenije (Kranj, SLO) - 1° Day |
Sokolovic Tim - 2005 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'16''76 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 06'10''69 |