1 | Husic Hanna Naya | 2008 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 03'14''84 | 363 | | | |
50m 45.08 (45.08) 100m 1:34.89 (49.81) [1:34.89] 150m 2:27.25 (52.36) 200m 3:14.84 (47.59) [1:39.95] |
2 | Bele Hana | 2008 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 03'16''01 | 357 | | | |
50m 46.04 (46.04) 100m 1:36.36 (50.32) [1:36.36] 150m 2:27.46 (51.10) 200m 3:16.01 (48.55) [1:39.65] |
3 | Pajntar Blaza | 2008 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 03'22''38 | 324 | | | |
50m 47.25 (47.25) 100m 1:39.03 (51.78) [1:39.03] 150m 2:31.65 (52.62) 200m 3:22.38 (50.73) [1:43.35] |
4 | Pureber Klara | 2008 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 03'22''63 | 323 | | | |
50m 47.43 (47.43) 100m 1:39.71 (52.28) [1:39.71] 150m 2:31.43 (51.72) 200m 3:22.63 (51.20) [1:42.92] |
5 | Menoni Ema | 2009 | SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko | 03'24''12 | 316 | | | |
50m 48.75 (48.75) 100m 1:40.18 (51.43) [1:40.18] 150m 2:32.29 (52.11) 200m 3:24.12 (51.83) [1:43.94] |
6 | Hirsenfelder Maja | 2008 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 03'24''59 | 314 | | | |
50m 46.42 (46.42) 100m 1:39.31 (52.89) [1:39.31] 150m 2:32.52 (53.21) 200m 3:24.59 (52.07) [1:45.28] |
7 | Maltaric Lina | 2008 | SLO Sportno Drustvo Plavalna Akademija Kurent | 03'27''09 | 303 | | | |
50m 46.31 (46.31) 100m 1:40.75 (54.44) [1:40.75] 150m 2:35.24 (54.49) 200m 3:27.09 (51.85) [1:46.34] |
8 | Sekne Ina | 2009 | SLO Plavalni Klub Radovljica | 03'37''53 | 261 | | | |
50m 48.13 (48.13) 100m 1:45.92 (57.79) [1:45.92] 150m 2:43.22 (57.30) 200m 3:37.53 (54.31) [1:51.61] |
9 | Tomse Nina | 2008 | SLO Plavalni Klub Celulozar Krsko | 03'38''79 | 257 | | | |
50m 49.55 (49.55) 100m 1:44.62 (55.07) [1:44.62] 150m 2:41.72 (57.10) 200m 3:38.79 (57.07) [1:54.17] |
10 | Pori Naja | 2008 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 03'38''93 | 256 | | | |
50m 50.56 (50.56) 100m 1:49.24 (58.68) [1:49.24] 150m 2:44.73 (55.49) 200m 3:38.93 (54.20) [1:49.69] |
11 | Strojansek Isabela | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 03'40''56 | 250 | | | |
50m 51.09 (51.09) 100m 1:47.21 (56.12) [1:47.21] 150m 2:44.12 (56.91) 200m 3:40.56 (56.44) [1:53.35] |
12 | Vovk Sandra | 2008 | SLO Sportno Drustvo Riba Ljubljana | 03'40''87 | 249 | | | |
50m 51.14 (51.14) 100m 1:48.28 (57.14) [1:48.28] 150m 2:44.71 (56.43) 200m 3:40.87 (56.16) [1:52.59] |
13 | Pulko Ema Tereza | 2008 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 03'41''40 | 248 | | | |
50m 49.36 (49.36) 100m 1:46.57 (57.21) [1:46.57] 150m 2:45.04 (58.47) 200m 3:41.40 (56.36) [1:54.83] |
14 | Mojsilovic Meznaric Zala | 2008 | SLO Sportno Drustvo Plavalna Akademija Kurent | 03'41''43 | 247 | | | |
50m 50.82 (50.82) 100m 1:47.01 (56.19) [1:47.01] 150m 2:45.18 (58.17) 200m 3:41.43 (56.25) [1:54.42] |
15 | Terdic Ziva | 2008 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 03'43''21 | 242 | | | |
50m 50.16 (50.16) 100m 1:46.47 (56.31) [1:46.47] 150m 2:46.98 (1:00.51) 200m 3:43.21 (56.23) [1:56.74] |
16 | Canzek Taya | 2009 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 03'44''90 | 236 | | | |
50m 52.49 (52.49) 100m 1:50.00 (57.51) [1:50.00] 150m 2:48.79 (58.79) 200m 3:44.90 (56.11) [1:54.90] |
17 | Bratina Elina | 2009 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 03'45''38 | 235 | | | |
50m 51.65 (51.65) 100m 1:50.05 (58.40) [1:50.05] 150m 2:48.89 (58.84) 200m 3:45.38 (56.49) [1:55.33] |
18 | Korelc Karin | 2008 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 03'46''50 | 231 | | | |
50m 52.50 (52.50) 100m 1:50.65 (58.15) [1:50.65] 150m 2:49.78 (59.13) 200m 3:46.50 (56.72) [1:55.85] |
19 | Babic Pika | 2009 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 03'47''25 | 229 | | | |
50m 52.53 (52.53) 100m 1:49.88 (57.35) [1:49.88] 150m 2:49.13 (59.25) 200m 3:47.25 (58.12) [1:57.37] |
20 | Bezlaj Anja | 2008 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 03'49''53 | 222 | | | |
50m 52.64 (52.64) 100m 1:51.84 (59.20) [1:51.84] 150m 2:50.39 (58.55) 200m 3:49.53 (59.14) [1:57.69] |
21 | Sedej Tia | 2009 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 03'50''14 | 220 | | | |
50m 53.96 (53.96) 100m 1:53.04 (59.08) [1:53.04] 150m 2:51.69 (58.65) 200m 3:50.14 (58.45) [1:57.10] |
22 | Crepinko Ana | 2008 | SLO Plavalni Klub Terme Ptuj | 03'51''29 | 217 | | | |
50m 50.54 (50.54) 100m 1:50.59 (1:00.05) [1:50.59] 150m 2:49.24 (58.65) 200m 3:51.29 (1:02.05) [2:00.70] |
23 | Valek Zala | 2009 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 03'52''42 | 214 | | | |
50m 54.73 (54.73) 100m 1:54.18 (59.45) [1:54.18] 150m 2:55.60 (1:01.42) 200m 3:52.42 (56.82) [1:58.24] |
24 | Krusec Laura | 2008 | SLO Plavalni Klub Olimpija Ljubljana | 03'52''66 | 213 | | | |
50m 53.58 (53.58) 100m 1:54.63 (1:01.05) [1:54.63] 150m 2:54.99 (1:00.36) 200m 3:52.66 (57.67) [1:58.03] |
25 | Pecelj Taja | 2009 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 03'53''34 | 211 | | | |
50m 53.03 (53.03) 100m 1:52.16 (59.13) [1:52.16] 150m 2:56.04 (1:03.88) 200m 3:53.34 (57.30) [2:01.18] |
26 | Trtnik Vita | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 03'58''10 | 199 | | | |
50m 54.51 (54.51) 100m 1:54.17 (59.66) [1:54.17] 150m 2:57.01 (1:02.84) 200m 3:58.10 (1:01.09) [2:03.93] |
27 | Kalsnik Iza | 2009 | SLO Plavalni Klub Neptun Celje | 03'59''02 | 197 | | | |
50m 56.78 (56.78) 100m 1:56.09 (59.31) [1:56.09] 150m 2:58.35 (1:02.26) 200m 3:59.02 (1:00.67) [2:02.93] |
28 | Nemec Krizmancic Lucija | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 04'03''23 | 187 | | | |
50m 56.91 (56.91) 100m 2:00.33 (1:03.42) [2:00.33] 150m 3:02.99 (1:02.66) 200m 4:03.23 (1:00.24) [2:02.90] |
29 | Porobija Zala | 2008 | SLO Plavalni Klub Fuzinar Ravne Na Koroskem | 04'04''23 | 184 | | | |
50m 54.64 (54.64) 100m 1:57.21 (1:02.57) [1:57.21] 150m 3:01.07 (1:03.86) 200m 4:04.23 (1:03.16) [2:07.02] |
30 | Lipoglavsek Tjasa | 2008 | SLO Plavalni Klub Ilirija Ljubljana | 04'04''25 | 184 | | | |
50m 55.28 (55.28) 100m 1:58.89 (1:03.61) [1:58.89] 150m 3:01.30 (1:02.41) 200m 4:04.25 (1:02.95) [2:05.36] |
31 | Krivec Puksic Lia | 2008 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 04'06''77 | 179 | | | |
50m 55.17 (55.17) 100m 1:59.13 (1:03.96) [1:59.13] 150m 3:01.98 (1:02.85) 200m 4:06.77 (1:04.79) [2:07.64] |
32 | Nemec Sara | 2008 | SLO Plavalni Klub Zdravilisce Radenci | 04'07''92 | 176 | | | |
50m 58.32 (58.32) 100m 2:02.05 (1:03.73) [2:02.05] 150m 3:04.90 (1:02.85) 200m 4:07.92 (1:03.02) [2:05.87] |
33 | Vrtaric Nina Evelin | 2008 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 04'08''83 | 174 | | | |
50m 1:00.17 (1:00.17) 100m 2:00.56 (1:00.39) [2:00.56] 150m 3:06.08 (1:05.52) 200m 4:08.83 (1:02.75) [2:08.27] |
34 | Kirbis Anina | 2009 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 04'16''81 | 158 | | | |
50m 59.02 (59.02) 100m 2:05.01 (1:05.99) [2:05.01] 150m 3:12.60 (1:07.59) 200m 4:16.81 (1:04.21) [2:11.80] |
35 | Naglic Lara | 2009 | SLO Plavalni Klub Triglav Kranj | 04'17''76 | 157 | | | |
50m 1:01.37 (1:01.37) 100m 2:07.16 (1:05.79) [2:07.16] 150m 3:13.85 (1:06.69) 200m 4:17.76 (1:03.91) [2:10.60] |
36 | Novak Naja | 2008 | SLO Plavalni Klub Branik Maribor | 04'21''33 | 150 | | | |
50m 59.20 (59.20) 100m 2:07.20 (1:08.00) [2:07.20] 150m 3:15.42 (1:08.22) 200m 4:21.33 (1:05.91) [2:14.13] |