Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Solo Deel 4 (Nuenen, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti C1 | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti B | |
400 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti C1 | |
50 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti B | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Misti | ASSOLUTI | |
25 Stile Libero | Esordienti C1 | |
25 Stile Libero | Esordienti B | |
25 Stile Libero | Esordienti C | |
25 Rana | Esordienti C1 | |
25 Rana | Esordienti B | |
25 Rana | Esordienti C |
Solo Deel 4 (Nuenen, NED)
NED Z&Pv Nuenen
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Caboni Vita - 2007 | 100 Rana | 01'58''78 | 01'56''67 | 16/09/2018 - Solo Deel 1 (Nuenen, NED) | 200 Misti | 03'44''40 |
Geraets Kim - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti B) | 07'47''17 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'54''59 | 01'54''69 | 16/09/2018 - Solo Deel 1 (Nuenen, NED) |
Heijden Pleun - 2002 | 50 Dorso | 00'38''47 | 00'37''61 | 17/04/2017 - PaasSprint 2017 (Veldhoven, NED) | 100 Rana | 01'27''33 | 01'24''96 | 08/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'36''58 | 00'35''32 | 02/04/2018 - Paassprint 2018 (Veldhoven, NED) |
Hoogendoorn Charlotte - 2002 | 100 Rana | 01'44''61 | 01'44''31 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oss, NED) | 50 Farfalla | 00'40''91 | 00'41''68 | 14/10/2018 - Dommeltrofee (Boxtel, NED) | 200 Misti | 03'03''54 | 50 Dorso | 00'39''38 | 00'39''94 | 14/10/2018 - Dommeltrofee (Boxtel, NED) |
Huizing Monique - 1984 | 100 Stile Libero | 01'12''04 | 01'08''41 | 17/12/2017 - Solo Deel 4 (Sint-Oedenrode, NED) | 100 Dorso | 01'30''14 | 01'27''72 | 21/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 1° Day | 100 Rana | 01'33''86 | 01'29''96 | 07/10/2018 - Landelijke Competitie Deel 1 (Oosterhout, NED) |
Kemenade Lotta - 2007 | 100 Rana | 01'45''78 | 01'44''58 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 200 Misti | 03'24''92 | 03'45''96 | 08/10/2017 - Swimkick Minioren 1 (Boxtel, NED) |
Mc Ateer Kayley - 2003 | 50 Dorso | 00'33''36 | 00'34''11 | 02/04/2018 - Paassprint 2018 (Veldhoven, NED) | 100 Dorso | 01'13''84 | 01'13''25 | 25/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Nispen Van Julie - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti B) | 06'10''04 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'42''46 | 01'45''20 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) |
Opstal Marloes - 2002 | 100 Rana | 01'39''98 | 01'40''92 | 02/12/2018 - Solo Deel 3 (Sint-Oedenrode, NED) | 50 Farfalla | 00'40''06 | 200 Misti | 03'19''65 | 03'38''21 | 05/11/2017 - Junioren, Jeugd En Senioren 2 (tu Bad) (Eindhoven, NED) |
Schouten Arlyn - 2009 | 400 Stile Libero (Esordienti B) | 08'01''57 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'58''90 | 02'02''06 | 09/06/2018 - Regionale Miniorenfinale (Brabant) (Roosendaal, NED) - 1° Day |
Spierings Kyra - 2003 | 100 Stile Libero | 01'09''05 | 01'08''17 | 03/12/2017 - Limietwedstrijd (Tilburg, NED) | 100 Rana | 01'25''97 | 01'24''80 | 17/12/2017 - Solo Deel 4 (Sint-Oedenrode, NED) |
Struijk Diede - 2004 | 100 Dorso | 01'26''89 | 01'23''05 | 14/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 2° | 200 Misti | 03'09''05 | 03'18''20 | 29/10/2017 - Solo Deel 2 (Sint-Oedenrode, NED) |
Van Cuijk Lara - 2002 | 200 Stile Libero | 02'20''88 | 02'22''32 | 06/05/2018 - Solo Deel 6 (Nuenen, NED) | 400 Misti | 05'46''61 | 06'04''54 | 17/12/2017 - Solo Deel 4 (Sint-Oedenrode, NED) | 50 Dorso | 00'33''89 | 00'34''10 | 25/02/2018 - Zuid Kompetitie 2017-2018 Sprintwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Van Den Hoogenband Danila - 1990 | 100 Dorso | 01'18''64 | 01'16''74 | 17/12/2017 - Solo Deel 4 (Sint-Oedenrode, NED) | 100 Rana | 01'30''90 | 01'25''15 | 28/12/2017 - Speedo Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 1° Day |
Van Den Ouden Nikita - 1999 | 100 Stile Libero | 01'02''37 | 00'59''82 | 08/01/2017 - ZWZK 2017 (Terneuzen, NED) - 2° Day | 400 Misti | 05'20''39 | 05'01''58 | 12/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Verspaget Marit - 2002 | 50 Farfalla | 00'39''56 | 00'36''27 | 02/04/2018 - Paassprint 2018 (Veldhoven, NED) | 400 Misti | 06'34''13 | 06'23''97 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) |
Voets Maayke - 1997 | 100 Stile Libero | 01'10''65 | 01'09''28 | 22/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'35''28 | 00'33''67 | 04/02/2018 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 50 Dorso | 00'37''25 | 00'37''62 | 07/10/2018 - Landelijke Competitie Deel 1 (Oosterhout, NED) |
Zwol Kari - 1999 | 100 Rana | 01'34''94 | 01'35''02 | 22/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 2° Day | 400 Misti | 06'36''39 | 06'31''62 | 17/12/2017 - Solo Deel 4 (Sint-Oedenrode, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Cooymans Bart - 1997 | 100 Stile Libero | 00'56''42 | 00'56''08 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'00''23 | 02'00''68 | 15/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day | 50 Dorso | 00'32''91 | 00'29''75 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day |
Dedding Joep - 2000 | 100 Stile Libero | 01'01''88 | 01'00''80 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) | 100 Dorso | 01'13''99 | 01'15''62 | 21/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 1° Day |
Knaap Jasper - 2004 | 100 Stile Libero | 01'10''42 | 01'13''32 | 23/09/2018 - Minioren Junioren Deel 1 (Tilburg, NED) | 100 Rana | 01'36''17 | 01'37''23 | 22/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 2° Day | 50 Dorso | 00'37''97 | 00'39''10 | 06/05/2018 - Solo Deel 6 (Nuenen, NED) |
Leeuwen Gijs - 2000 | 100 Stile Libero | 01'06''80 | 01'05''61 | 29/12/2018 - Swimmeet Maastricht (Maastricht, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'31''40 | 02'34''45 | 07/10/2018 - Landelijke Competitie Deel 1 (Oosterhout, NED) |
Nijst Alexander - 2001 | 100 Stile Libero | 00'55''13 | 00'55''78 | 25/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'13''78 | 01'18''22 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Oss, NED) | 50 Farfalla | 00'26''94 | 00'26''47 | 16/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 4° |
Nispen Tim - 2005 | 200 Stile Libero | 02'48''40 | 200 Misti | Squalificato |
Popken Jonah - 2006 | 100 Rana | 01'55''81 | 01'47''48 | 28/01/2018 - Minioren Swimkick 2 - Tu Bad Eindhoven (Eindhoven, NED) | 200 Misti | 03'49''55 | 04'16''29 | 08/10/2017 - Swimkick Minioren 1 (Boxtel, NED) |
Sas Lennart - 2001 | 50 Dorso | 00'36''88 | 00'38''84 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) | 100 Rana | 01'38''91 | 01'36''35 | 22/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 2° Day | 200 Misti | 02'58''06 | 03'02''15 | 17/12/2017 - Solo Deel 4 (Sint-Oedenrode, NED) | 50 Dorso | 00'37''76 | 00'38''84 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) |
Sonneveld Floris - 2004 | 100 Stile Libero | 01'00''00 | 00'58''47 | 25/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'15''46 | 02'06''80 | 14/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 2° | 50 Dorso | 00'32''85 | 00'32''22 | 24/11/2018 - RWK - Brabant (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Spanjers Hugo - 2010 | 100 Rana (Esordienti B) | 02'10''70 | 02'05''91 | 16/09/2018 - Solo Deel 1 (Nuenen, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | Squalificato | 01'50''30 | 02/12/2018 - Solo Deel 3 (Sint-Oedenrode, NED) |
Spanjers Ralph - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti B) | 06'43''68 | 07'08''59 | 17/12/2017 - Solo Deel 4 (Sint-Oedenrode, NED) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'48''12 | 01'47''28 | 16/09/2018 - Solo Deel 1 (Nuenen, NED) |
Spoel Reno - 2004 | 100 Stile Libero | 01'10''42 | 01'08''76 | 04/11/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren 2 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso | 01'18''55 | 01'19''58 | 16/09/2018 - Solo Deel 1 (Nuenen, NED) | 100 Rana | 01'32''78 | 01'28''38 | 07/10/2018 - Landelijke Competitie Deel 1 (Oosterhout, NED) |
Sterk Tomas - 2002 | 100 Stile Libero | 01'15''62 | 01'18''96 | 18/03/2018 - Zwemcompetitie 4 - Nc4-48 (Helmond, NED) | 100 Rana | 01'45''36 | 01'52''66 | 01/10/2017 - Competitiewedstrijd 1 (Asten, NED) | 50 Farfalla | 00'40''13 | 00'41''66 | 14/01/2018 - Competitie Deel 2 (Eersel, NED) |
Velden Stijn - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti C1) | 00'49''17 | 00'48''84 | 28/10/2018 - Swimkick - Minioren Deel 1 (Nuenen, NED) | 50 Rana (Esordienti C1) | 01'00''53 | 01'04''16 | 16/09/2018 - Solo Deel 1 (Nuenen, NED) |
Wel Tristan - 2008 | 100 Rana (Esordienti B) | 02'14''83 | 02'19''01 | 22/04/2018 - Clubkampioenschappen Zpv Nuenen (Nuenen, NED) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B) | 02'13''97 | 02'04''04 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) |
Wildenberg Koen - 2008 | 400 Stile Libero (Esordienti B) | 06'10''38 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'44''76 | 01'42''81 | 02/12/2018 - Solo Deel 3 (Sint-Oedenrode, NED) |
Woestenborghs Koen - 1988 | 50 Farfalla | 00'29''79 | 00'29''04 | 19/11/2017 - Regionale Winter Kampioenschappen - Provincie Brabant (Eindhoven, NED) - 2° Day |