Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
200 Misti | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | CADETTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Dorso | Esordienti B1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti C2 | |
100 Dorso | Esordienti B1 | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | CADETTI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti C2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | CADETTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti C2 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES |
Wedstrijd Van De Laatste Kans (Diksmuide, BEL)
100 Stile Libero Esordienti A
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kindt Levi | 2007 | BEL Torhoutse Zwemklub Thor | 01'10''06 | |||
2 | Christiaens Stijn | 2006 | BEL Torhoutse Zwemklub Thor | 01'10''97 | |||
3 | Desmet Leendert | 2006 | BEL Torhoutse Zwemklub Thor | 01'11''69 | |||
4 | De Paepe Samuel | 2006 | BEL Izegemse Krekel Zwemmers | 01'12''08 | |||
5 | Francois Wout | 2007 | BEL Torhoutse Zwemklub Thor | 01'13''54 | |||
6 | Lernout Noah | 2006 | BEL Izegemse Krekel Zwemmers | 01'14''85 | |||
7 | Commeene Jasper | 2007 | BEL Zwemvereniging Bruinvissen Diksmuide | 01'16''50 | |||
8 | Verhaeghe Martijn | 2007 | BEL Izegemse Krekel Zwemmers | 01'16''92 | |||
9 | Lingier Victor | 2007 | BEL Royal Ostend Swimming Club | 01'17''58 |