Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Limietwedstrijd Korte Baan (Roosendaal, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti B | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti B | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI |
Limietwedstrijd Korte Baan (Roosendaal, NED)
NED Zwemvereniging De Zilvermeeuw
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Pigmans Luca - 2006 | 100 Dorso | 01'44''95 | 01'56''39 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Kapelle, NED) | 100 Stile Libero | 01'40''10 | 01'53''67 | 17/09/2017 - Minioren Junioren Circuit Deel 1 (Roosendaal, NED) | 50 Stile Libero | 00'42''81 | 00'47''55 | 22/04/2018 - Knzb District D2 D3 Competitie Ronde 5 (Zundert, NED) |
Rond Giulia - 2008 | 100 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 01'54''13 | 23/09/2018 - Minjun1 (Roosendaal, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'30''29 | 01'33''96 | 25/02/2018 - Minioren-Junioren Deel 3 (Breda, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bakker Bjorn - 2001 | 100 Rana | 01'33''05 | 50 Stile Libero | 00'32''87 | 00'33''75 | 04/02/2018 - Nationale Competitie Deel 3 (Zierikzee, NED) |
Bakker Jens - 2005 | 200 Dorso | Squalificato | 100 Misti | 01'36''31 | 01'43''61 | 18/03/2018 - Nationalecompetitie #4 (Kapelle, NED) |
Beunis Seppe - 2008 | 100 Dorso (Esordienti B) | 01'39''83 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'30''17 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'39''72 | 00'40''13 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Roosendaal, NED) |
Brussel Dylano - 2009 | 100 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'40''63 | 00'42''84 | 28/10/2018 - Swimkick-Minioren 1 (Roosendaal, NED) |
Jansen Joey - 2002 | 100 Dorso | 01'31''96 | 100 Stile Libero | 01'23''26 | 01'23''90 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 100 Misti | 01'32''61 |
Jansen Wesley - 2003 | 200 Stile Libero | 02'48''71 | 100 Stile Libero | 01'14''52 | 01'18''69 | 14/10/2018 - Limiet Wedstrijd KB (Oosterhout, NED) | 100 Misti | 01'28''21 |
Rond Sergio - 2010 | 100 Rana (Esordienti B) | 02'25''70 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'52''48 | 00'54''06 | 23/09/2018 - Minjun1 (Roosendaal, NED) |