Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Solo Deel 3 (Sint-Oedenrode, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti B | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
100 Farfalla | Esordienti B | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | ASSOLUTI |
Solo Deel 3 (Sint-Oedenrode, NED)
NED Dzt'62
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Hermans Mila - 2008 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'58''08 | 01'54''95 | 28/01/2018 - Minioren - Swimkick Deel 2 (Deurne, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'05''88 | 00'59''72 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'53''98 | 01'51''01 | 22/04/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 5 (Gemert, NED) |
Hoppenbrouwers Sanne - 2007 | 50 Dorso | 00'46''77 | 00'57''43 | 01/10/2017 - Competitiewedstrijd 1 (Asten, NED) | 50 Farfalla | 00'48''97 | 100 Stile Libero | 01'44''22 | 01'41''76 | 23/09/2018 - Minioren-Junioren Deel 1 (Uden, NED) |
Knutsen Stefania - 2009 | 100 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 02'02''12 | 23/09/2018 - Minioren-Junioren Deel 1 (Uden, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 00'56''82 | 00'59''81 | 23/09/2018 - Minioren-Junioren Deel 1 (Uden, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'55''93 | 01'57''57 | 07/10/2018 - VZC Deel 1 (Budel, NED) |
Mertens Alicia - 2008 | 100 Rana (Esordienti B) | 02'02''72 | 01'56''75 | 23/09/2018 - Minioren-Junioren Deel 1 (Uden, NED) | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'12''61 | 01'05''58 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | Squalificato | 01'58''11 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) |
Roodt Anne - 2006 | 200 Rana | 04'05''84 | 100 Stile Libero | 01'36''01 | 01'37''39 | 23/09/2018 - Minioren-Junioren Deel 1 (Uden, NED) |
Thielen Lysanne - 2002 | 50 Dorso | 00'33''67 | 00'33''62 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) | 50 Farfalla | 00'34''86 | 200 Dorso | 02'34''78 | 50 Stile Libero | 00'30''76 | 00'30''50 | 25/02/2018 - Zuid Kompetitie 2017-2018 Sprintwedstrijd 1 (Tilburg, NED) |
Van Dijk Michelle - 1998 | 100 Misti | 01'17''30 | 01'16''60 | 07/10/2018 - VZC Deel 1 (Budel, NED) | 200 Dorso | 02'43''82 | 02'40''50 | 11/03/2018 - Watervrienden Nederland Bondszwemkampioenschappen 2018, Dag 1 (Almere, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Arts Lennard - 2000 | 200 Rana | 02'48''48 | 02'59''34 | 18/03/2018 - Zwemcompetitie (Venray, NED) |
Bouwmans Tom - 2005 | 50 Dorso | 00'39''65 | 00'40''78 | 18/03/2018 - Zwemcompetitie (Venray, NED) | 100 Farfalla | 01'26''07 | 01'22''51 | 11/11/2018 - Solo Deel 2 (Deurne, NED) | 100 Rana | 01'31''82 | 01'33''01 | 06/05/2018 - Solo Deel 6 (Nuenen, NED) |
Hoppenbrouwers Rik - 2009 | 100 Rana (Esordienti B) | 02'01''32 | 50 Farfalla (Esordienti B) | 01'10''62 | 100 Misti (Esordienti B) | Squalificato |
Nelemans Willem - 2001 | 50 Farfalla | 00'33''83 | 00'32''91 | 29/10/2017 - Solo Deel 2 (Sint-Oedenrode, NED) | 100 Stile Libero | 01'07''46 | 01'05''38 | 29/10/2017 - Solo Deel 2 (Sint-Oedenrode, NED) | 50 Rana | 00'51''29 | 00'40''67 | 07/05/2017 - Minioren Junioren Deel 4 (Veldhoven, NED) |