Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Sobota Plywacka Sprawdzian Wytrzymalosci (Oswiecim, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti B1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B1 | |
400 Stile Libero | Esordienti B2 | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
800 Stile Libero | Esordienti A2 | |
800 Stile Libero | Esordienti A1 |
Sobota Plywacka Sprawdzian Wytrzymalosci (Oswiecim, POL)
POL Klub Sportowy Korona 1919 Krakow
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kamzol Flawia - 2007 | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'44''22 | 02'49''33 | 10/03/2018 - Sobota Plywacka V (Wadowice, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'08''66 | 05'08''17 | 16/12/2017 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego (Zabierzow, POL) - 1° Day |
Kubic Agata - 2007 | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'11''99 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'25''84 |
Lata Weronika - 2006 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'05''03 | 03'09''56 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 12'29''83 |
Malinowska Zuzanna - 2006 | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'56''61 | 02'57''30 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 11'35''76 |
Mokrzycka Wiktoria - 2006 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'09''33 | 03'16''57 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 12'37''61 |
Mrozik Paulina - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti B2) | 03'34''33 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'47''62 |
Wiekiera Julia - 2006 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'06''17 | 03'10''60 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A2) | 12'06''60 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Basta Jakub - 2006 | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'02''80 | 03'05''46 | 03/06/2018 - Mistrzostwa Mlodzikow Wojewodztwa Malopolskiego (Bochnia, POL) - 2° Day | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 12'12''63 |
Bochenski Szymon - 2007 | 200 Misti (Esordienti B2) | Squalificato | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 06'36''31 |
Judka Mateusz - 2006 | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'57''25 | 03'13''00 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 12'07''92 |
Juszczuk Antoni - 2006 | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'45''75 | 02'49''43 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 10'38''55 |
Kielbon Bartosz - 2006 | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'55''46 | 02'56''39 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 11'15''13 |
Lesniak Albert - 2006 | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'08''55 | 03'11''96 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 12'12''17 |
Masters George - 2007 | 200 Misti (Esordienti B2) | 02'58''40 | 400 Stile Libero (Esordienti B2) | 05'27''54 |
Podkowa Oskar - 2006 | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'21''87 | 03'28''72 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A1) | 13'02''48 |
Szymanski Pawel - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti B1) | 03'12''95 | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'36''44 | 01'43''51 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) |
Tucharz Mikolaj - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti B1) | 03'03''83 | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'36''18 | 01'39''53 | 14/10/2018 - Puchar Wczechstronnosci Stylowej (Sucha Beskidzka, POL) |