Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zwzk - Zeeland (Vlissingen, NED) - 4° Day
Societá |
---|
NED De Bevelanders |
NED De Honte |
NED De Schelde |
NED Ganze |
NED Sz'Pc De Bruinvis |
NED Z.V. De Scheldestroom |
NED Zoc |
NED ZPC De Zeeuwse Kust |
NED Zwemclub Koewacht |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | Esordienti A2 | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | JUNIORES |
Zwzk - Zeeland (Vlissingen, NED) - 4° Day
NED De Bevelanders
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Duine Charlotte - 2007 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'34''80 | 00'36''84 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Terneuzen, NED) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'32''11 | 03'36''51 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'36''83 | 01'35''92 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) |
Hirdes Marieke - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'31''84 | 00'31''38 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) |
Jansen Larissa - 1995 | 200 Stile Libero | 02'28''12 | 02'25''49 | 19/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 2° Day |
Kloosterman Manon - 1997 | 50 Stile Libero | 00'28''57 | 00'28''97 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day | 200 Misti | 02'34''19 | 02'34''84 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day | 100 Misti | 01'11''04 | 01'11''28 | 20/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 3° Day |
Marrewijk Roos - 2001 | 50 Stile Libero | 00'29''03 | 00'29''30 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 200 Dorso | 02'40''50 | 02'48''14 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oosterhout, NED) | 200 Misti | 02'43''79 | 02'46''92 | 21/10/2018 - Juniorenjeugdsenioren Circuit 1 (Vlissingen, NED) | 100 Misti | 01'16''95 | 01'16''65 | 21/10/2018 - Juniorenjeugdsenioren Circuit 1 (Vlissingen, NED) |
Munnik Vera - 2004 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''14 | 00'32''54 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'54''16 | 03'04''42 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day | 200 Misti (JUNIORES) | Squalificato | 03'09''78 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day |
Steenbakker Mara - 2003 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'32''13 | 00'33''15 | 25/03/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 4 (Terneuzen, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 03'07''66 | 03'10''97 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day |
Theunissen Fenna - 2006 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'33''74 | 00'34''91 | 30/09/2018 - Van Kerckhoven Cup (Hulst, NED) | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'04''27 | 03'05''78 | 21/10/2018 - Juniorenjeugdsenioren Circuit 1 (Vlissingen, NED) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'03''01 | 03'07''89 | 21/10/2018 - Juniorenjeugdsenioren Circuit 1 (Vlissingen, NED) | 100 Misti (Esordienti A2) | 01'25''67 | 01'27''07 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boogert Sjoerd - 1999 | 50 Dorso | 00'34''13 | 00'33''57 | 07/01/2017 - ZWZK 2017 (Terneuzen, NED) - 1° Day |
Brizee Dylan - 2004 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'34''99 | 05'37''45 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'33''29 | 01'35''04 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Terneuzen, NED) |
Dieren Siegert - 1995 | 50 Dorso | 00'29''34 | 00'29''61 | 15/04/2018 - Zeeuwse Sprintwedstrijd (Oostburg, NED) | 100 Rana | 01'11''21 | 01'12''43 | 07/10/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 1 (Terneuzen, NED) |
Hoven Tim - 2005 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'45''20 | 06'21''67 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'37''62 | 00'38''95 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'32''52 | 01'41''07 | 04/02/2018 - C-Competitie Deel 3 (Kapelle, NED) |
Kloosterman Joeri - 2004 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'34''87 | 00'36''01 | 15/04/2018 - Zeeuwse Sprintwedstrijd (Oostburg, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'29''03 | 01'29''50 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oosterhout, NED) |
Kloosterman Ricardo - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'30''01 | 00'29''95 | 05/11/2017 - Junioren-Jeugd-Senioren Deel 2 (Kapelle, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'15''75 | 01'13''31 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Oosterhout, NED) |
Looff Tristan - 2002 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'33''02 | 00'33''15 | 18/11/2017 - Zwzk 20217 (2) (Terneuzen, NED) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'28''74 | 01'26''95 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Oosterhout, NED) |
Nahon Arco - 1997 | 50 Dorso | 00'33''80 | 00'32''84 | 07/01/2017 - ZWZK 2017 (Terneuzen, NED) - 1° Day | 100 Rana | 01'21''05 | 01'23''56 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Oosterhout, NED) |
Nahon Robin - 1994 | 50 Dorso | 00'32''33 | 00'31''51 | 01/10/2017 - Competitie Landelijk Deel 1 (Oosterhout, NED) | 100 Rana | 01'22''74 | 01'18''67 | 21/01/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren #3 (Kapelle, NED) |
Rommers Bart - 2003 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''74 | 00'41''90 | 07/01/2017 - ZWZK 2017 (Terneuzen, NED) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'24''30 | 01'25''97 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) |
Schop Piet - 1950 | 400 Stile Libero | 06'25''34 | 06'25''35 | 19/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 2° Day | 50 Dorso | 00'40''27 |
Schouten Mark - 2005 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'35''05 | 00'37''94 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'25''34 | 01'27''83 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) |
Slingerland Ruben - 2006 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'26''04 | 06'21''11 | 21/10/2018 - Juniorenjeugdsenioren Circuit 1 (Vlissingen, NED) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'43''84 | 00'45''13 | 04/02/2018 - C-Competitie Deel 3 (Kapelle, NED) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'46''96 | 01'46''57 | 04/11/2018 - Junioren Jeugd + Senioren Deel 2 (Terneuzen, NED) |
Vermeulen Junior - 2001 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'34''20 | 00'33''12 | 07/01/2017 - ZWZK 2017 (Terneuzen, NED) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'14''00 | 01'09''89 | 14/01/2018 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Terneuzen, NED) |